Võtame kokku meie 2015 aasta internetiturunduse blogi enim külastusi saanud postitused. Aluseks on võetud lihtsalt Pageviews, kuid üllatusi on ja ehk leiad ka endale mõne kasuliku õpetuse.

2015 Parimad internetiturunduse blogipostitusedÜtlen siinkohal, et kõik need blogipostitused on saanud oma liikluse nii sotsiaalsest meediast kui Google orgaanilistest tulemustest ja neid ei ole eraldi raha eest kuskil reklaamitud.

Aga vaatame siis, mis on inimestele meie repertuaarist huvi pakkunud.

Meie Internetiturunduse blogi top 10 populaarsemat postitust

Kohad algavad tagumisest otsast ning lõpust leiad enim külastusi saanud blogipostitused.

10. Google Plus SEO nipid. Kuidas saada rohkem veebiliiklust?

Kes meist ei sooviks olla oma ettevõtte veebilehega Googles oma sihtgrupile kiirelt leitav? Üks võimalus on teha ettevõtte Google Plus leht. Selles postituses ongi  staariks Google Plus ja SEO nõuanded, mis aitavad sinu veebilehele tuua rohkem külastusi ja tähelepanu.

Loe edasi

9. Kuidas internetis turundada nii, et see poleks kulu, vaid investeering?

See on minu kokkuvõte sellest, kui käisin Timo Porvali koolitusel ja mida ma sellest arvasin. Selles postituses avaldan Timo koolituselt üles täheldatud internetiturunduse tarkuse terad, mida sageli paljud ettevõtjad ja turundajad kas ei tea või ei kasuta oma turunduses.

Loe edasi

8. Kuidas teha turundusvideo, mis tõstab su müüki?

Tegu on ühe külalispostitusega ühe Eesti oma ala spetsialistilt Marko Karjalt, kes annab väga konkreetse õpetuse, kuidas planeerida ja ette valmistada firma turundusvideot.  Lisan veel juurde, et tegelikult saad siit ka hea spikri, kuidas kirjutada mõjusat müügiteksti oma kodulehele.

Loe edasi

7. Mida Google sinu kohta teab?

Kuidas Google teab, kus ma viimati käisin? Missugused on minu huvid või mis kodulehti ma olen külastanud?  Siin on mõned huvitavad faktid ja lingid, mida sina, kui Google kasutaja, võiksid teada.  See postistus on sinu silmaringi avardav, aga samas ehk ka veidi hirmutav.

Loe edasi

6. Mida peaks testima, et veebileht tooks rohkem raha sisse?

Sa ju soovid, et sinu kodulehe külastajad teeks rohkem sinu poolt soovitud tegevusi? Selles osas aitab sind kindlasti A/B testimine. Küsimus on selles, et sa pead täpselt teadma, mida oma lehe juures testida. Siit saad endale ideid, millistele elementidele testimisel rohkem tähelepanu pöörata.

Loe edasi

5. Kuidas koolitusfirmad saaks internetis tõsta müüki?

Suur osa Eesti top koolitusfirmadest (ca 80 %) jätavad tänu oma veebilehele palju raha vedelema või konkurentidele. Need koolitusfirmad võivad olla oma aasta sissetulekute osas tegijad, kuid kahjuks nende kodulehed ja koolituste tutvustused ei müü ja jätavad ebausaldusväärse kuvandi.

Loe edasi

4. 10 nippi Facebookis postitusega tähelepanu võitmiseks

Kuidas kirjutada head postitust Facebookis? Ma mõtlen sellist, mis levib Facebookis paljude inimesteni ja mida tahetakse klikkida, jagada või kommenteerida? Tegelikult ei ole siin tegemist miljoni euro küsimusega, vaid sa pead teadma ja oskama kasutada mõningaid võtteid.

Loe edasi

3. Kuidas kirjutada blogi? 5 olulist nõuannet

Auväärsel 3. kohal on postitus, mis annab sulle ühe näite, kuidas kirjutada blogi nii, et külastajad tahaks hiljem tulla teie kodulehele tagasi. Tegu on juhisega, mis õpetab kuidas blogipostitust planeerida ja kirjutada.

Loe edasi

2. Kuidas suunata e-postkastid Gmaili kontole?

Oletame, et sul on enam kui 3 e-posti aadressi ja sa oled väsinud käimast igaühte neist eraldi kontrollimas. Selle vastu on abi ja selleks suuna kõik oma e-kirjad Gmaili.  Selles postituses pakun välja ühe näite, kuidas suunata oma e-postkastid Gmaili kontole.

Loe edasi

1. Õpetus, kuidas käib Google ja Gmaili konto loomine?

Selles postituses leiad õpetuse, kuidas käib gmaili konto loomine. Ühtlasi gmaili konto loomisega teed sa ka omale Google konto, mis võimaldab sul kasutada paljusid teisi Google tooteid nagu YouTube, Google Plus jne.

Loe edasi

Kokkuvõtteks 2015 aasta postituste kohta

Nagu näete on esimestel kohtadel postitused, mis puudutavad väga paljusid ja see on ka üks põhjus, miks need on saanud niipalju liiklust. Kokkuvõtteks kirjutage ka teie võimalikult spetsiifilistel teemadel ja looge oma külastajale tõelist väärtust.

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Merlis Jusupov

Merlis on turundusspetsialist, kes on veebiturundusega sina peal alates 2008 ning tema kireks on kodulehe SEO, kodulehe testimine ja müügile optimeerimine. Merlis koolitab ja aitab ettevõtjaid veebilehe turundamise teemadel.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.