Käsitöömööbel

Mööblikunstnik, restaureerija ja interjööri disainer
Natalja Eljas

ColorLifes paneme suurt rõhku ka kõige pisemale detailile. Iga mööbliese, mida teeme, on perfektne.

Valmistame mööblit, mis kannab endas kõiki heale mööblile omaseid väärtusi. Meie unikaalne disain, läbimõeldud ergonoomika ja funktsionaalsus on vormitud kvaliteetsetest materjalidest, mis loovad lõpptulemusena hea mööbli.

Ütle ei tavalisele, ütle jah Color Life’le!

https://colorlife.ee/

Mustkunstnik Richmaster

Mind on alati köitnud lähivaate mustkunst, sest see annab võimaluse pealtvaatajale oma silme all midagi maagilist kogeda. Esinedes püüan ma alati olla publikule võimalikult lähedal, et nad saaksid minu esitusest maksimumi.

Aastast 2017 kuulun Eesti Mustkunstnike Liitu (EML) ja olen teinud kaasa vanameister Erich Udrase 80. sünnipäeva mustkunstigaalal.

Lisaks mustkunstile olen Eesti meister Cardistrys alates 2016. aastast.

Kutsu mind esinema!

Richard Kaarna
https://richmaster.ee/

Meigikooli veebileht –
Kärolin Loosaar

Meigikool pakub meigiõppe baaskursust, kreatiivkursust ja grimmikursust. Meil on ka e-õpe, noorte linnalaager ja erinevad täiendkoolitused. Meigikooli baasõppe programm on koostatud vastavalt Jumestaja, tase 4 kutsestandardile. Meie koolitajad on spetsiaistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased.

Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on tegutsenud üle 18 aasta. Kooli eesmärk on tagada õpilastele parim erialane väljaõpe ja aidata vilistlasi edasisel tööturul.

Tutvu võimalustega ja asu õppima!

https://meigikool.ee/

AgniFelt looja – Agni Laats

Soovin tuua rõõmu tänapäeva kliendile, kes väärtustab mugavust, nutikat disaini ja jätkusuutlikkust. Oma tehnoloogias kasutan iidset viltimiskunsti ja taimedega värvimist sulandades kaasaegsete tehnikatega.

Minu traditsioonid ja väärtused on püsinud muutumatuna läbi aegade. Olen loonud oma tooteid armastuse ja hoolega, et sinuni jõukas mugav ja kauakestev disain.

Mulle meeldib suhelda käsitöö tegijate ja loomeinimestega ning õpetada käsitööd arvestades eelnevate põlvkondade pärandit. Villatooted, loodusvärvidega siidisallid on minu kirg ja hobi.

Käsitööna tehtud disainrõivad, et Sind rõõmustada!

https://agnifelt.com/

Puidust disainehted

Dreamer / Designer / Owner – Erle Allas

Woodmoon puidust ehete lugu sai alguse 2017. aastal, kui põlise kontoritöötajana vedasin koju hunniku spoonijääke, suurim soov sellest imelisest materjalist midagi luua.
Läks aasta, enne kui valmis sai esimene puidust ehe ning teadvusesse kinnistus soe ja kindel teadmine, milleks minu käed tegelikult loodud on.

Käsitööna valminud, loodust hoides ja hoolega valitud

https://woodmoon.eu/

Klaasikunstnik Tiina Sarapu

Klaas tähistab minu töödes maailma läbipaistmatu ja läbipaistva, nähtava ja nähtamatu, materiaalse ja immateriaalse, reaalse ja irreaalse vahel.

See maailm on hajusate piiridega, tulvil põnevat ning raskestitabatavat.

Julge nägemusega klaasikunstnik, kelle installatsioonides ja skulptuurides on klaasi roll olla pigem selge korrastatud ruum või tühjus, mitte ainult materjal. (Eesti Kultuurkapital, aastapreemia kommentaar)

https://tiinasarapu.ee/

Kõik puitmaterjal ühest kohast!

OÜ Javicar turundus- ja arendusjuht – Siim Põlluäär

Javicar on tuntud kui suurim puitmaterjali tootevalikuga puidupood Saaremaal. Lisaks laiale puittoodete valikule laiendavad igapäevaselt ka ehitusmaterjalide tootevalikut.

Javicar peab lugu Eesti spordist ja kultuurist ja toetab igal aastal Saaremaa kohaliku elu arendamist.

https://javicar.ee

Veebiarendaja Imre Saar

Wixter on 2018. aastal loodud veebiagentuur, kelle südameasjaks on unikaalsete ärisaitide valmistamine ja nende turundamine veebis.

6 põhjust, miks tellida uus veebileht just meilt: veebileht valmib kiiresti, 6 kuud tasuta veebiabi, saad endale toimiva kodulehe, otsused rajanevad analüüsil, koduleht valmib meeskonnatööna ja hoolime oma klientidest.

https://wixter.ee/

Kärka talu perenaine – Signe Blum

Hubane ja privaatne Kärka Puhkemaja asub Eesti mandriosa põhjatipus Lahemaal.
Oleme Tallinnast vaid 45- minutilise autosõidu kaugusel. 70 km ja juba saategi valida, kas minna liivaranda mõnulema või sirutada ennast õuemurule. Asume Eesti põhjapoolseimal, Pärispea poolsaarel Suurpea külas, Lahemaa Rahvuspargis.

Meil ootab külalisi kaks hubast puhkemaja. Mõlemad majad on mõeldud neljale külalisele (+2 lisakohta).

Ootame Sind puhkama looduse keskele Lahemaale!

https://lahemaamajutus.ee/

Vivrut käsitööpood – Ruta Tännav

Olen käsitöösõltlane, selle sõna ilmselt kõige paremas ja samas hullemas tähenduses. Käsitöö on minu kirg, minu teraapia, minu looming ja parim stressiravim. Lõngad on minu narkootikum ja inspiratsioon.

Minu elus mängivad väga olulist osa veel muusika, jooga ja loomulikult minu pere ja lapsed.

Üle 20 aasta olen toimetanud investeerimispanganduse maailmas. 2018 aastal tegin täieliku kannapöörde ning tegin oma käsitööhobist oma töö. Täna olen pühendunud üleni käsitöödisainile ja loomingule.

Käsitöödisain kinnastest kleidini!

https://vivrut.com/

Villa Meri veebileht – Leiki Joakit

2014 aastal oli Pärnus müügil eestiaaegne villa ja selle juurde kuuluv hoovimaja, villa oli 15 aastat If Kindlustuse koolituskeskus. Kogu kompleks oli kergesti kohandatav majutusasutuseks – Villa Meri. Nime sai maja esialgse omaniku tuntud Pärnu helilooja Heinrich Meri järgi.

Villa Meri puhkekompleks majutab kuni 45 inimest, kompleks pakub kogu maja või toa rendivõimalust, hoovimajas on pakkuda neli erineva suurusega korterit. Suur õueala, vulisev purskkaev ja grillimise võimalused teevad Sinu puhkuse eriliseks.

Tule ja naudi puhkust Pärnus!
https://villameri.ee/

yoganamaste.ee veebileht –
Fred Pärn

Kas sa oled tundnud, et argipäeva mured ning stress võtavad võimust ja ei lase rahulikult igapäevaste toimetustega tegeleda? See on tänasel päeval väga tavaline ning lahendus võib olla lähemal, kui sa arvad.

Jooga eesmärgiks on tasakaalustada füüsiline keha, luua selles takistamatu energiate voolamine ning elada õnnelikumalt pikemat elu. See tähendab seda, et regulaarne jooga harrastamine aitab sul toime tulla igapäevaste väljakutsetega ning rahustab meelt ja keha.

Yoga Namaste – Sinu joogastuudio Nõmmel ja onlines!

https://yoganamaste.ee/