Kodulehe või e-poe haldamine ja arendus

Otsid veebihaldurit? Vajad abi kodulehe haldamisel või arendamisel? Kas Sinu praegune/endine veebilehe arendaja või veebihaldur ei saa hakkama või on läinud paremaid marjamaid otsima?

Tuleme sulle appi ja teeme seda mõistliku hinnaga

Kodulehe arenduse või halduse hinna ja kvaliteedi suhe on alati vaieldav ja tekib küsimus, kuidas seda mõõta ning mida tähendab mõistliku hinnaga kodulehe haldus.

Me ei võta sinult teenuse tasu kulutatud töötundide eest, sest siis kehtiks loogika, et mida rumalam teenusepakkuja, seda kõrgemat hinda võib küsida. Sind huvitab tegelikult, et töö saaks võimalikult kiirelt tehtud ning tulemus oleks kvaliteetne.

Pakume kahte tüüpi kodulehe info haldamise teenust

Kui te soovite, et teie koduleht oleks turvaline, alati teie külalistele värske, hästi loetav, sisulehed viisakalt küljendatud ja Google otsingutulemustes õigetele inimestele nähtavad, siis seda me ka tagame.

Sul pole aega või soovi tegeleda veebilehe sisu, turvalisuse ja arendusega, kuid tahad, et veebiga seonduv oleks kontrolli all, siis teeme seda professionaalsel tasemel teie eest.

1. Vajaduspõhine veebilehe halduse teenus

See on teenus, kus meie kodulehe haldamise teenus on nii-öelda ühekordne ja vastavalt teie soovile. Oletame, et vajate näiteks abi tekstide sisestamisel, küljendamisel ja optimeerimisel või on teie veebilehte rünnatud, siis meie veebihaldurid lahendavad probleemid kiirelt.

Reageerime 24 h jooksul.

Teenuste hinnad

Hinnad on märgitud alates, sest iga juhtum võib olla täiesti erinev, kuid reeglina võib nende hindadega arvestada.

Veebilehele sisu lisamine või muutmine

Teie annate meile vajaliku sisu (sisutekstid, pildid, videod, PDF-id, esitlused jne), mis on soovitavalt keeleliselt korrigeeritud ja korrektsed ning meie veebihaldur lisab need kiirelt teie veebilehele. Sisaldab küljendamist.

Hind: 1 sisuleht a 12€ + KM

Veebilehele sisu tootmine ehk Copywriting

Vajate veebilehele mõjusat müügiteksti või e-poodi sisukat tootekirjeldust? Soovite, et keegi aitaks teil kirjutada huvitavaid blogipostitusi või toota sotsiaalmeedia kanalite tarvis lahedat sisu? Süveneme teie peamise sihtgrupi probleemidesse ja vajadustesse ning seame õiged sõnad õigetele inimestele. Sisaldab otsimootoritele optimeerimist ja teksti kujundamist.

Hind: kuni 300 sõna a 250€ + KM

Rünnaku alla sattunud kodulehe taastamine

Kurjategijad on sinu kodulehe maha võtnud või nakatanud tõsiselt viirustega. Või te pole ammu kodulehte uuendanud ja mõni plugin või moodul on läinud konflikti ja leht ei tööta. Taastame lehe ja puhastame kodulehe viirustest. Hind sõltub paljuski rünnaku iseloomust ja kahjustuste suurusest.

Hind alates: 125€ +KM

Veebilehe turvalisuse testimine ja täiustamine

Soovite olla kindlad, et teie veebileht on nii kasutajatele kui teile endale turvaline? Tahate, et me kontrolliks milliseid turvauuendusi teie veebileht vajab ning teeksime teie lehe turvalisemaks? Aitame muuta teie kodulehe turvalisemaks.

Hind: 180€ + KM

Kodulehe platvormi uuendamine

Veebileht vananeb iga päevaga ja selle platvorm uueneb kohe kui selja keerad. Kui sa sellega kaasa ei lähe, siis varem või hiljem koputavad uksele ühilduvuse probleemid või küberkurjategijad. Uuendame teie kodulehe platvormi ja sul on vähem probleeme. Kui kujundusega, pluginatega või moodulitega konflikte pole, siis saab lihtsamalt hakkama.

Hind alates: 50€ + KM

Kodulehe järgi tegemine teise sisuhaldustarkvaraga

Soovite muuta oma senist sisuhaldustarkvara, millega teie koduleht on tehtud. Tahate, et see oleks täpselt samasugune või isegi natuke parem. Näiteks teile ei meeldi vana Joomlaga või Saurusega tehtud koduleht ja soovite, et leht tehakse ümber WordPressile. Pole probleem, teeme samasuguse kodulehe, kuid uuema ja parema platvormi peale.

Hind alates: 990€ + KM

Vajaminevate pluginate, programmide ja moodulite lisamine

Selleks, et sinu veebileht töötaks efektiivsemalt võib sinna juurde lisada näiteks võimeka statistikaprogrammi Google Analyticsi, mis võimaldab jälgida ja analüüsida külastajate käitumist. Soovid lisada Facbooki mooduli või muu sulle vajaliku plugina. Saab tehtud.

Hind: a 15€ + KM

Kodulehest varukoopia tegemine

See on igati vajalik ning ettenägelik tegevus. Sa ei tea kunagi, millal sinu veebileht võib saada kahjustatud ning seda kas osaliselt või halvimal juhul täielikult. Mida sagedamini kodulehel sisu muutub või uueneb, seda tihedamini tuleb sellest teha ka varukoopia. Siis on hiljem mida taastada. Paraku mõtlevad vähesed sellele, kuid sina ole nüüd targem.

Hind: 25€ + KM

Sisutekstide optimeerimine otsingumootoritele

Soovid, et sinu kodulehe olulised sisulehed oleksid optimeeritud otsimootoritele? Tahad, et sinu koduleht oleks Googles leitav. Optimeerime tehniliselt su kodulehe iga sisulehe õigetele võtmesõnadele. Sisaldab tekstide sisestamist ja täiendamist kuni 100 sõnaga. Optimeerime ühe sisulehe ühele kuni kahele võtmesõnale või fraasile.

Hind: 1 sisuleht a 99€ + KM

Kodulehe haldamise koolitus ja konsultatsioonid

Sa ei soovi iga postituse lisamise või lihtsama küsimuse korral raha kulutada, vaid võiksid neid tegevusi ise osata. Tahaksid arutada või küsida nõu, kuidas oma veebilehe või internetiturundusega edasi liikuda? Lepime aja ja täpsemad teemad kokku.

Hind: kokkuleppel

Vajadusel aitame:

 • leida usaldusväärsed tõlkijad mitmekeelse sisu tarbeks;
 • vajaliku lisarakenduse programmeerimisel;
 • uue kodulehe lähteülesande koostamisel;
 • toote või teenuse tarbeks leida professionaalse fotograafi, kes teeb teile sobivad fotod või töötleb teie meediakanali tarvis õiged pildid;
 • ettepanekutega teie vana veebilehe väljanägemise parandamiseks ning leiame profid, kes teevad teile ilusa logo;
 • teie veebilehe olulisi sisulehti optimeerida müügile ja testida eesmärgiga saada teada mis konkreetse sisulehe juures töötab ja mis mitte. Enam ei pea sa kuulama mida keegi arvab, vaid numbrid tõestavad sulle kus ja millega sa raha iga päev kõige enam kaotad.
 • ja teeme ettepanekuid, kuidas suunata kodulehe külastajaid tegema teie poolt soovitud tegevusi.

2. Püsihaldus ehk kuupõhine kodulehe haldamise teenus

Soovid, et sinu kodulehe haldus oleks usaldusväärsetes kätes ja sa ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama. Kui sinu kalkulatsioonid näitavad, et kodulehe haldamine on mõistlik osta sisse teenusena ja soovid pikaajalist partnerit, siis antud pakett on sulle.

Pikaajalise kodulehe haldamise teenuse hind ja sisu

Lepingu sõlmime vähemalt 6 kuuks ja kui meie koostöö sujub, siis hiljem vähemalt üheks aastaks. Püsihalduse teenuse hulka kuuluvad järgmised alltoodud teenused.

 • Veebilehest varukoopia tegemine: vähemalt üks kord kuus, vajadusel sagedamini.
 • Helpdesk ehk veebiabi: reageerime 24 h jooksul ning anname kodulehe halduse küsimustes nõu ja abi.
 • Kodulehe platvormi ja pluginate uuendamine: vähemalt üks kord kuus, vajadusel sagedamini.
 • Veebilehe turvalisuse kontroll ja täiustamine: vähemalt üks kord kuus.
 • Veebilehe allalaadimise kiiruse kontroll ja parandus: vähemalt üks kord kuus.
 • Veebistatistika ja SEO nõuanded: kord kuus anname sulle konkreetseid SEO soovitusi ja teeme parandusettepanekuid lähtuvalt sinu veebilehe liiklusest ja külastajate tegevusest lehel.

Püsihalduse teenuse hind ühes kuus on 99€+KM – lepingu sõlmime vähemalt 6 kuuks.
NB! Kõik teised lisanduvad teenused lepime eraldi kokku ning kajastame koostöölepingus

Mis platvormiga tehtud e-poode ja kodulehti me haldame?

Meie veebihaldurid töötavad igapäevaselt selliste sisuhaldustarkvaradega nagu Joomla, WordPress, ja Drupal. Nende platvormidega on meil kogemusi sõltuvalt mootorist 4 kuni 10 aastat. Kuid sageli on palju probleeme kinni eelkõige kujundustes endas ning nendesse süvenemine nõuab aega.

cms

Aga mis siis, kui sa ei ole meie teenusega rahul?

Me ei saa seda endale lubada. Kui sa tõesti põhjendatult ei ole meie kodulehe haldamise teenusega rahul, siis me maksame kogu raha sulle tagasi ja läheme sõpradena lahku.

Telli kodulehe või e-poe haldamine