Kodulehe või e-poe haldamine ja arendus

Otsid veebihaldurit? Vajad abi kodulehe haldamisel või arendamisel? Kas Sinu praegune/endine veebilehe arendaja või veebihaldur ei saa hakkama või on läinud paremaid marjamaid otsima?

Tuleme sulle appi ja teeme seda mõistliku hinnaga

Kodulehe arenduse või halduse hinna ja kvaliteedi suhe on alati vaieldav ja tekib küsimus, kuidas seda mõõta ning mida tähendab mõistliku hinnaga kodulehe haldus.

Me ei võta sinult teenuse tasu kulutatud töötundide eest, sest siis kehtiks loogika, et mida rumalam teenusepakkuja, seda kõrgemat hinda võib küsida. Sind huvitab tegelikult, et töö saaks võimalikult kiirelt tehtud ning tulemus oleks kvaliteetne.

Kodulehe haldamise koolitus ja konsultatsioonid

Sa ei soovi iga postituse lisamise või lihtsama küsimuse korral raha kulutada, vaid võiksid neid tegevusi ise osata. Tahaksid arutada või küsida nõu, kuidas oma veebilehe või internetiturundusega edasi liikuda? Lepime aja ja täpsemad teemad kokku.

Mis on need teemad, mille kohta sageli konsultatsiooni küsitakse?

 • Aegunud veebileht, millele tahetakse anda värskem ilme.
 • Sisu halduse koolitus. Ettevõttesse tuleb tööle uus töötaja, kellele antakse ülesandeks kodulehele info lisamine, aga kellel varasem kokkupuude kodulehe haldusega puudub.
 • Veebilehe optimeerimise konsultatsioon. Kuidas saada oma jõududega Googles kõrgematele kohtadele?
 • E-poe halduse koolitus. E-poe kasvades vajab selle haldamine oma inimest – toodete sisestamine, piltide mahtude ja mõõtmete muutmine, mobiilse versiooni parandamine.

Hind: kokkuleppel

Vajadusel aitame:

 • uue kodulehe lähteülesande koostamisel;
 • toote või teenuse tarbeks leida professionaalse fotograafi, kes teeb teile sobivad fotod või töötleb teie meediakanali tarvis õiged pildid;
 • ettepanekutega teie vana veebilehe väljanägemise parandamiseks ning leiame profid, kes teevad teile ilusa logo;
 • teie veebilehe olulisi sisulehti optimeerida müügile ja testida eesmärgiga saada teada mis konkreetse sisulehe juures töötab ja mis mitte. Enam ei pea sa kuulama mida keegi arvab, vaid numbrid tõestavad sulle, kus ja millega sa raha iga päev kõige enam kaotad.
 • ja teeme ettepanekuid, kuidas suunata kodulehe külastajaid tegema teie poolt soovitud tegevusi.

Püsihaldus ehk kuupõhine kodulehe haldamise teenus

Soovid, et sinu kodulehe haldus oleks usaldusväärsetes kätes ja sa ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama. Kui sinu kalkulatsioonid näitavad, et kodulehe haldamine on mõistlik osta sisse teenusena ja soovid pikaajalist partnerit, siis antud pakett on sulle.

Pikaajalise kodulehe haldamise teenuse hind ja sisu

Lepingu sõlmime vähemalt 6 kuuks ja kui meie koostöö sujub, siis pikeneb leping määramata ajaks. Püsihalduse teenuse hulka kuuluvad järgmised alltoodud teenused.

 • Veebilehest varukoopia tegemine: vähemalt üks kord kuus, vajadusel sagedamini.
 • Kodulehe platvormi ja pluginate uuendamine: vähemalt üks kord kuus, vajadusel sagedamini.
 • Vastutame veebilehe turvalisuse eest.
 • Soovi korral kord kuus 45-minutiline Zoomi konsultatsioon. Sul on võimalus küsida oma kodulehega seotud küsimusi ja saada nõuandeid. Olgu selleks veebistatistika või SEO soovitused. Teeme parandusettepanekuid lähtuvalt sinu veebilehe liiklusest ja külastajate tegevusest lehel. Zoomi salvestuse saad edaspidiseks järele vaatamiseks/kaasa tegemiseks. See on koht, kus saad abi oma veebilehe sisuhalduse ja turundusega seotud küsimustes.

Püsihalduse teenuse hind ühes kuus on 99€.
NB! Kõik teised lisanduvad teenused lepime eraldi kokku ning kajastame koostöölepingus

Mis platvormiga tehtud e-poode ja kodulehti me haldame?

Hetkel pakume teenust WordPressi platvormil tehtavatele veebilehtedele ja e-poodidele.

Telli kodulehe või e-poe haldamine