Võtame kokku KoduleheKoolitused blogi 10 parimat blogipostitust või õpetust. Need on postitused, mis said kõige rohkem lugejate tähelepanu. Viska TOP 10-le pilk peale ehk leiad ka endale midagi praktilist.

Tee ise koduleht või e-pood WordPressi õpiku abil ja võida kuni tuhande eurone koolitus

Kampaania auhinnad WP õpiku ostjate vahel

10. Tee ise koduleht uue WordPressi õpikuga

Kuna Eve lasi välja uue WordPressi õpiku, siis kümnendal kohal on meie kampaanialeht, mis motiveerib kõiki õpiku ostjaid ja eriti neid, kes selle õpiku abiga on loonud omale uue kodulehe, selles osalema. Eve lubab priskeid auhindu ;).

Uuri kampaaniat siit

9. Kas sul on hea ja müüv koduleht? Või oli kodulehe tegemine ainult kulu?

Käisin jagamas nõu iluteenindajate seminaril, et mida peaks tegema, et nad saaksid oma kodulehest rohkem kasu. Ei piisa ju ainult sotsiaalmeedia kanalist ja visiitkaardistiilis veebilehest. Loe ja vaata, mis olid need 5 nõuannet, et parandada veebis müüki.

Loe edasi

8. Mida ma õppisin Olesija Saue Instagrami turunduse koolituselt?

Instagrami kursus

Olesja Saue Instagrami turunduskoolitus

Kevadel käisin mitmel Eestis läbiviidaval Instagrami turunduse koolitusel ja nendest enim meeldis mulle Olesija Saue koolitus. Tegin väikse kokkuvõtte, mida ma sellelt õppisin ja millest jäi minu arvates vajaka.

Loe edasi

7. Avada kujundusele sisu lisamine

Kuna väga paljud WordPressiga tehtud kodulehed kasutavad Avada kujundust, sest see on nr 1 maailmas (igas mõttes), siis Eve jagab selle kohta ka üksikasjalikke õpetusi. Järgnevas õpetuses näitab Eve samm-sammult ja koos videodega, kuidas lisada Avadas sisu.

Vaata õpetust siit

6. Kuidas praktiliselt koostada eesmärkide saavutamise plaani?

Sageli paljud lihtsalt kulgevad või ei suuda kirja panna õigeid tegevusi, mis viiks neid elus edasi. Jaanika Rannula annab sulle väga konkreetseid näpunäiteid, kuidas luua omale plaan eesmärgi saavutamiseks. Võib-olla küsid, et miks seda laadi külalispostitus meie blogis on? See puudutab ju sind samuti :).

Loe juhiseid plaani tegemiseks

5. Kuidas Instagramis followere saada?

Insta followerid

Sellel aastal tulin välja Instagrami koolitusega ja kirjutasin nendel teemadel keskmisest rohkem. Üllataval kombel on mitmed järgnevad postitused ja ka see siin saanud palju tähelepanu. Antud postituses annan sulle nõu, kuidas just läbi õigete hashtagide saada juurde uusi jälgijaid.

Loe edasi

4. Kuidas valida Avada kujunduse demo?

Õpetus sellest, kuidas valida omale Avada kujunduste seast välja just see õige. Lisaks saad väikseid nippe, kui oled ise planeerimas omale uut kodulehte, et kuidas Avada kujundust kasutada enda huvides maksimaalselt.

Loe õpetust

3. Kuidas leida Instagramis oma sisule õiged hashtagid?

Kui sa ei tea, kuidas Instagramis kasutada hashtage, siis ei kasva sinu jälgijate arv, sinu postitused ei tule välja ega levi ning sa jõuad väga väheste inimesteni. Selles postituses näitan,, kuidas planeerida ja analüüsida hashtagide kasutamist.

Head uudistamist

2. Kümme nõuannet Instagramis turundamiseks

See on üks Eve vana postitus, mis on läbinud uuenduskuuri, kus ta annab sulle 10+ soovitust algajale Instagramis turundajale.

Loe soovitusi

1. Seitse soovitust Instagrami profiili seadistamiseks

Üllataval moel on kõige rohkem saanud tähelepanu just Instagrami profiili seadistamise õpetus. Suur osa on siin Googlel, sest palju liiklust on tulnud just sealt. Keskmiselt on inimesed seda õpetust lugenud 8 minutit. Nii et kui sa turundad Instas, siis viska õpetusele pilt peale.

Uuri õpetust siit

Muide, selle blogi 2 kõige enim loetud postitust läbi aegade üldse on:

a) Kuidas optimeerida oma kodulehte ehk SEO

b) Juhend sotsiaalmeedia strateegia koostamiseks

Loodan, et leidsid siit midagi kasulikku ning soovin sulle rohkem tasuvamaid kliente.

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Merlis Jusupov

Merlis on turundusspetsialist, kes on veebiturundusega sina peal alates 2008 ning tema kireks on kodulehe SEO, kodulehe testimine ja müügile optimeerimine. Merlis koolitab ja aitab ettevõtjaid veebilehe turundamise teemadel.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.