Vaata algavaid koolitusi

Tagasiside Kodulehe loomise ja turundamise kogupaketi koolitusele

Mis meeldis Nelele?

Meeldis väga kogu koolituse ülesehitus ja sisu. Koolitajad on erilise pühendumusega asja juures ja iga detaili läbi mõelnud, kuidas koolitusel osalejad saaksid koolitusest maksimumi.

Hästi palju infot, aga kuna kogu info on kenasti paberkandjal olemas, saab praktikas selle järgi edukalt proovima kõike hakata.

Väga meeldiv ja sõbralik suhtlus koolitusel osalejatega. Kõigile küsimustele antakse vastus ja igale probleemile ja mõttele leitakse ühiselt lahendus.

Mulle meeldis väga see, et kui mina mõtlesin või arvasin, et mõni asi on väga hea, aga koolitajad kogenute tegijatena arvasid, et ole väga hea, siis anti kriitikat, uusi mõtteid ja alternatiive. Näha ja tunda oli, et koolitajad mõtlevad igal sammul kaasa ja soovivad, et iga kodulehe või e-poega jõutakse parima lahenduseni.

Kuigi alguses tundus päris hirmuäratav hakata ise tegema kodulehte, siis koolituse käigus sain hästi palju positiivset emotsiooni ja julgust juurde ja tegelikkuses ei olegi midagi ülemõistuse keerulist kodulehe tegemisega ise hakkama saada.

Hetkel üritan alustada teise kodulehega ja Eve kirjutatud WordPressi õpik on selleks ideaalne kaaslane! Hästi lihtsalt ja detailselt kõik sammud lahti seletatud.

Väga, väga hea koolitus ja mul on hea meel, et võtsin kogupaketi, sest kui hakata tegema kodulehte või veebipoodi, siis tegelikkuses on seal väga palju kõike muud kui pelgalt kodulehe tegemine. Sellelt koolituselt saab ideaalse tervikpaketi.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele?

Ise peab hästi palju kaasa mõtlema ja hea plaani paika panema. Kui endal ideed ja mõtted puuduvad, võib minna keeruliseks. Samas kui alguses on veidi kõhklev tunne, siis koolituse käigus tekib kindlasti julgust juurde. Soovitan kindlasti täis- või kogupaketti sest nii saab tervikuna kogu vajaliku info, mis puudutab kodulehe või epoe loomist ja sellega edasist toimetamist.

Vaba mikrofon

Tsitaat, mis kergelt kirjeldab minu koolituse läbimist 🙂

Uued ideed läbivad kolm etappi:

  • Seda pole võimalik teha!
  • Võib olla on seda isegi võimalik teha, kuid see ei tasu tegemist!
  • Ma teadsin kohe alguses, et see on hea idee!
    – Arthur C. Clarke

Nele Sisas
www.isismedical.ee

Vaata, mida teised on veel öelnud

Monika tagasiside Internetiturunduse koolituse täispaketi koolitusele

Meeldis:
– koolitajad oma rõõmsameelsusega ning mõnusa õhkkonna loomise oskusega
– põhjalikud loengumaterjalid ja WP õpik edaspidiseks süvenemiseks
– praktilised tegevused ja tunne seoses sellega, et polegi nii keeruline kui kartsin
– vihjed vabavara programmide kohta

Mul on kahju, et mul ei ole reaalset kodulehte, mille kallal nokitseda, kuid antud koolituse läbimine andis mulle vähemalt kinnitust, et kodulehe tegemine ning haldamine on mulle täitsa jõukohane. Püüan nüüd oma oskusi nö testversioonis täiendada ning kujundusprogrammi kallal vaeva näha, et nad rooste ei läheks.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele?

Soovitan olla valmis intensiivseks enesetäiendamiseks. Ideaalne, kui on nii äriplaan kui ka konkreetne kodulehe idee juba valmis.

Vaba mikrofon

Merlise osa pani kaasa mõtlema ja tõstatama küsimusi ning analüüsima erinevaid tahke kodulehe tegemisel, tõi esile sisu loomise tähtsust ja rõhutas analüüsi ja tulemuste mõõtmise olulisust. Seda kõike konkreetsete näidete najal. Eve andis jällegi suurepäraseid näpunäiteid ja oskusi edaspidiseks praktiliseks tegevuseks kodulehtedega.
Ehk siis praktilisus oli see, mida ootasin ja mida ka sain. Loodan uusi omandatud oskusi õige pea ka kasutada.

Monika Ulla
Pikaaegne turundusjuht

Eve tagasiside WordPressi halduri koolitusele

Mis meeldis?

Meeldis see, et koolituse tulemusena läks minu ümber “mull” katki ja ma näen seda valdkonda natuke laiemalt ja teisest vaatenurgast. Meeldis see, et koolituse tulemusena valmis koduleht. Kui ma poleks ise seda koolitust läbinud, oleks tulnud väga halb koduleht. Praegune koduleht on hea, aga kui heaks see kujuneb, näitab aeg.
Meeldib see, et mul on huvi jätkata s.t. proovida veel mõne kodulehe tegemist ja huvi ennast täiendada veel mõnel koolitusel.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele?

Neile, kes tulevad koolitusele, soovitan eelkõige seada enda jaoks kindlad eesmärgid. Kindlad eesmärgid on need, mis võimaldavad koheselt kõike praktiliselt rakendada. Ilma praktilise kogemuseta ununeb kõik väga kiiresti.

Eve Liiv
www.tooltech.ee

Katrini tagasiside WordPressi koolitusele

Mis meeldis?

Jäin koolitusega väga rahule. Õppematerjal oli arusaadav ja selge, palju abi on ka kingiks saadud raamatust, kust vajadusel meelest läinud teadmised/nipid üle korrata. Koolitaja Eve on hingega asja juures ja kõik koolitusel ning ka hiljem e-posti teel saadetud küsimused said vastuse.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele?

Koolitusele tulijatele soovitan võimalusel WordPressiga eelnevalt tutvuda, kindlasti soovitan panna paberile visioon, milline võiks olla koolitusel valmiv koduleht, et võtta koolitusest maksimum ja ka harjutused läbi teha mõeldes just oma tegevusele/toodetele.

Katrin Bouziane
www.sinufirma.ee


Nopppeid valminud veebilehtedest

Brette Saar

https://pintslijakohvriga.ee/


Nelli Kerde

https://loond.eu/


Made Laas

http://minupere.com/


Katre-Maarja Sikkal

http://terapeuditeenus.ee/


Kui tunned, et ka sina võiksid proovida kätt ise kodulehe tegemisel ja turundamisel, siis me aitame sind!

Registreeru varakult ja kohtume sinuga peagi koolitusel ;).

9-päevane koolitus

15-päevane koolitus

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.