WordPressi koolitus + kodulehe turundus

Kui oled otsustanud, et sinu koduleht või e-pood peab olema tehtud WordPressiga, kuid sa pole kunagi varem ise seda teinud, siis on see WordPressi koolitus just sulle.

Miks WordPressi koolitus sisaldab nüüd ka turundust?

WordPress on üks parimaid platvorme lihtsama veebilehe või e-poe loomiseks, kuid kas sellest päriselt ka sulle abi on?

Mõned mõjuvad põhjused, miks tavaliselt tehniline WordPressi koolitus ei lahenda sinu tõelisi vajadusi:

  • kodulehe tehniline tegemine ilma veebikasutaja mõistmiseta on tühi vaev ja ajakulu, sest keegi ei osta lehelt, mis on tehtud vaid lehe omanikule;
  • mis kasu on sulle kodulehest, kui see ei tule välja Googles;
  • sul võib isegi olla väga hea koduleht, kuid kui sa seda oma sihtgrupile turundada ei oska, siis pole sellest kasu kellegile.

Kui sa tahad oma kodulehega hakata raha teenima, nii nagu seda teeme meie, siis tule 9- või 15- päevasele kursusele ja me õpetame sulle, kuidas teha kodulehte ja seda turundada.

Siin on mõned osalejate valminud veebilehed koos tagasisidega. Koolitusel osalenud on rõhutanud, et veebilehe saad valmis kiiremini siis, kui oled eelnevalt läbi mõelnud oma kodulehe struktuuri ja kokku kogunud sisu ning pildid.

Vaata, mida osalejad arvasid kodulehe koolitusestInternetiturunduse ja kodulehe tegemise koolitus 9 päeva

Õpetame sulle, kuidas planeerida veebilehte, mida sinu külastaja armastab kasutada. Saad praktiliselt ise teha oma kodulehte ja sul on koolitajad abiks nii koolituse ajal kui ka peale koolitust. Saad selged juhised ja näidise oma digiturundusplaani koostamiseks. Tagame sulle koolitusjärgset abi 12 kuud.

Uuri koolitust

KoduleheKoolituste kogupakett 15 päeva

See digiturunduse koolitus sisaldab kõiki meie koolitusi ning mõjutab iga osaleva ettevõtja konkurentsivõimet. Lisaks kodulehe tegemisele ja turundusele õpetame sulle, kuidas teha efektiivselt reklaami nii Facebookis kui ka Googles. Tagame sulle koolitusjärgset abi 24 kuud.

Uuri koolitust

9 päevane koolitus

WordPressi koolitus

Internetiturunduse ja kodulehe tegemise koolitus – Uuri lähemalt

15 päevane koolitus

Kodulehe koolitused

KoduleheKoolituste kogupakett – Uuri lähemalt

OÜ Collectiv on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Raini arvamus koolitusest

Esimese koolituse päeva lõpuks oli tunne, et minu ette on laiali laotatud 5000 osaline puzzle, mida mul tuleb kokku hakata panema. Julgustust andis asjaolu, et peale koolitust on võimalik saada tasuta abi.

Koolitusel sai koos kõik peamised asjad läbi käidud ning puust ja punaseks tehtud, endal tuli neid veel mõned korrad läbi teha, et need kinnistuks (kui midagi ununeb, siis saab alati koolitusmaterjalist järgi vaadata).

Suured tänud tõhusa koolituse eest!
Rain Urbsalu

Mai arvamus koolitusest

Kuidas tulemusega rahule jäite?
Jäin tulemusega väga rahule. Lisaks sellele, et koolitusel anti selgelt ja ülevaatlikult edasi kogu lubatud teemadering, olen väga tänulik, et koolitajad raatsivad jagada ka väikseid nippe ja tutvustavad eelkõige just tasuta kasutamiseks olevaid võimalusi, et saavutada hea tulemus.

Koolituse raames pakutav tugi pika perioodi vältel on uskumatu lisaväärtus ning Eve vastab alati põhjalikult ja kiiresti. Suurepärane kliendisõbralikkus ja hoolitsus! Loomulikult juurde veel tehniline kompetentsus ning ääretult meeldiv õhkkond ja hea suhtumine kõikidesse osalejatesse.

Mida teistele soovitate enne koolitusele tulekut?
Soovitan põhjalikumalt välja mõelda, mida ja miks tegema hakata, et koolituse alguses saaks juba oma kodulehe tegemisega kätt hakata harjutama.

Mai Kartau
www.kuhuminnalastega.ee