Kui panin kokku koolitusel valminud osalejate tutvustusi ja tagasisidet koolituse kohta, siis tekkis tunne, et see on tõesti koolitus, kuhu tahaksin minna 🙂 Järelikult teeme õiget asja!

Siinses postituses tutvustavad oma veebilehti Internetiturunduse ja kodulehe tegemise koolitusel ja KoduleheKoolituste kogupaketil käinud osalejad.

Gea Schults tegi kodulehe ettevõttele Triocrus OÜ

“Julgen väita, et see oli üldse parim koolitus, kus ma kunagi käinud olen.
Koolitus oli väga põhjalik ja andis lühikese ajaga ilmselt sama palju või rohkem teadmisi kodulehe tegemisest ja ka selle turundamisest kui aasta või isegi rohkem koolipingis oleks saanud.
Võiks isegi öelda, et omandasin lühikese ajaga uue ameti.
Hea on ka see, et koolitajate käest võib küsida palju rumalaid küsimusi ja keegi ei vaata imelikult. 😊
Kui midagi oleks veel tahtnud, siis võib-olla rohkem GIMPi erinevate tööriistade kohta.”


Triocrus OÜ tegeleb metallaedade müügiga ja on Polargose metallaedade ametlik esindaja Eestis.
Pakume kõrgekvaliteedilisi tooteid maaletooja hinnaga. Tooted on valmistatud Euroopa Liidus, sertifitseeritud ja kaitstud CE tähisega. Valikus on nii klassikalised kui ka modernsed metallaiad ning lisatarvikud.
Gea Schults
https://triocrus.com/


Liidia Meel lõi oma isale uue kodulehe

Raul Meel on Eesti tunnustatud maalikunstnik, graafik, luuletaja-konkretist, performansi- ja installatsioonikunstnik.
Raul Meele kodulehekülg võimaldab põhjalikult tutvuda kunstniku elulooga, loominguga, näituste ja auhindadega, lehitseda konkreetse luule raamatuid ja albume, kuulata intervjuusid, võtta ühendust kunstnikuga ning lugeda uudiseid kunstniku tegevuse kohta.

Suur tänu Evele ja Merlisele KoduleheKoolituste kogupaketi eest, kus ükski tehniline ega sisuline küsimus ei jää vastuseta!
Eriliselt julgustav on koolitusjärgne abi ja konsultatsioonid kaheks aastaks.

Liidia Meel
https://raulmeel.com/


Piret Loomets tegi kodulehe Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule.

Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu eesmärk on, et kõik 1. tüüpi diabeeti põdevad inimesed Eestis saavad neile sobivad ravivahendid ja parimad teadmised oma haigusega toimetulekuks.

Elu diabeediga ei pea olema raske ja keeruline, diabeet ei tohi olla takistuseks unistuste saavutamisel.

Igapäevaselt tegeleb Diabeedikool 1. tüüpi diabeeti põdevate inimeste huvikaitsega Eestis ja koolituste ning nõustamiste pakkumisega lastele, nende peredele, haridusasutustele ja ka täiskasvanutele.

KoduleheKoolitused koolitusel osalemine muutis müstiliselt keerulisena tunduva veebilehe maailma arusaadavaks ja väikese pingutusega äratehtavaks. Kõigest hoolimata võttis kodulehe tegemine kordades rohkem aega, kui algselt planeeritud.

Aga tänu ise tegemisele on võimalik kiirelt muutusi sisse viia, uusi elemente lisada ning pidevalt lehte täiendada.

Piret Loomets
https://diabeedikool.ee/


Marika Peterson tegi kodulehe rannarahva käsitöömeistritele

Marika on andekas käsitöökunstnik ja “Rannarahva Meisterdused” eestvedaja, kellel on pealehakkamist ja tahet laiemalt tutvustada oma kodukandi tublide käsitööliste toodangut.
Siin on tema tagasiside kodulehe koolitusele ja vaata ka tema enda loodud kodulehte.
Minu koduleht pakub ehedat ja eestimaist käsitööd, on tellimise võimalus. Meie valikus on kõige tavalisemad tooted – sokid, õlasallid, kaltsuvaibad.

Aga on ka natuke teistmoodi kaupa – heegeldatud päevavarjud, paberist punutud tooted jne.

Marika tagasiside:
KoduleheKoolitused oli minu jaoks üks äärmiselt meeldiv ja kasulik leid.

Peale 17 aastat ühes firmas töötamist oli nende juures koolitusel käimine kui sõõm värsket õhku.

Merlis pani vaatama asjadele natuke teise pilguga kui enne olid harjunud ja pani sind mõtlema üleüldse selle üle, mida sa teed ja mida sa tahaksid teha. Et tuleb vaadata kaugemale oma nina otsast ja mitte karta unistada.

Eve ja Häli on täiesti omaette maailm….. Sa alustad millegi küsimist ja juba on neil vastus olemas. Oma ala täielikud tipud.

Minu maani kummardus kogu teie tiimile.
Mina soovitan kõigile KoduleheKoolituse kursuseid – Sinu silmaring avardub, sa ammutad uusi teadmisi ja emotsioone ja mis kõige olulisem, kogu selle asja juures – valmib ka sinu koduleht. Veelkord minu suurimad tänud teile.

Marika Peterson
https://koduskootud.ee/


Päikesekalda puhketalu perenaine Kristi Valli tegi kodulehe oma pereettevõttele

Päikesekalda puhketalu on arenev kompleks väikese armsa maamaja, paadisauna ja viburajaga metsa sees Soodla jõe kaldal.
Tänu oma privaatsusele on see suurepärane majutuskoht pere või sõpradega puhkamiseks. (Eriti karantiiniajal! 😉)

“Ära lase hinda alla, vaid selgita, mida selle raha eest saab!” õpetas Merlis.

Eve aga kirjutas enda koostatud WordPressi raamatusse sellise pühenduse: “Tegele oma veebilehega iga päev, siis saab veebilehest sulle väärtuslik müügikanal ja töövahend ettevõtte eesmärgi saavutamiseks.”

Järjepidevus on oma veebilehega tegelemisel tõesti ülioluline määraja. Eriti hästi saab sellest aru siis, kui oled selle mingil põhjusel kaotanud.

Julgustuseks tulevastele koolitusel osalejatele – kõik tehnilised küsimused, mis jäävad koolitusel küsimata, saavad kiired vastused meili teel. Ärge häbenege! KÜSIGE!

Ja veel – tähtis on ka kontakt õppija-õpetaja vahel ja see tekib kergesti, sest Evel ja Merlisel on peale suurepäraste teadmiste ja suurte kogemuste olemas ka mõnus huumorimeel, aga Raini rahu ja kannatlikkus algajatega tegeledes toob vahel lausa pisara silma.


Kristi Valli
https://paikesekalda.ee/


Merike Mänd lõi kodulehe oma firmale Homepearl OÜ

Homepearl OÜ esindab Eestis eksklusiivset Šveitsi istutuspottide ja disainmööbli tootesarja Swisspearl, mis on loodud disainerite poolt ja valminud käsitööna.

Swisspearli tooted on valmistatud kiudtsemendist, mis on tänu unikaalsele koostisele taimesõbralikud ja ilmastikukindlad ning mis on sobilikud meie heitlikkusse kliimasse.
Soovist pakkuda Swisspearli tooteid Eestis, oli vajadus luua keskkond, kust huvilised leiaksid koondatult info toodete mõõtude, värvide, hindade kui ka fotode näol ning seetõttu tekkis vajadus oma kodulehe järele, mida tulevikus osata hallata ja täiendada.

Kuna minul puudusid vajalikud kogemused valisin kodulehe tegemiseks KoduleheKoolitused.

Leidsin kontaktid tänu soovitusele. Aitäh sulle Kolm Lille, ma jäin väga rahule!

Koolituspäevad oli väga huvitavad, informatiivsed ja põhjalikud. Oma kodulehe tegemine on suur töö ja ettevõtmine, aga koolituse läbiviijad Eve ja Merlis on oma ala profid ja väga abivalmid ning alati võib loota nende abile ja toele ka pärast koolituse lõppemist.

Aitäh Teile Eve ja Merlis, sain Teie abiga oma kodulehe valmis!

Merike Mänd
https://homepearl.ee/


Jana Haljand tegi kodulehe oma firmale Filtriabi OÜ

Filtriabi on ventilatsiooniseadmete filtrite e-pood. Kõigil, kel kodus ventilatsiooniseade, tuleb vahetada oma seadme filtreid, soovitavalt vähemalt 2 korda aastas.

Filtriabi abistab – meilt saad osta filtrid ja ise oma seadmes need vahetada või kui soovid, pakume ka filtri vahetamise teenust.

Jana tagasiside koolitusele:
Algus oli keeruline, igasugused teadmised kodulehe tegemisest, e-poe tegemisest/haldamisest, internetis turundamisest jmt puudusid täielikult. Olin täitsa valge puhas leht 🙂

Tänu KoduleheKoolitused tiimile, hakkas asi tasapisi selgemaks saama ja sain e-poe avatud.

Hästi palju oli ja on abiks koolitustel antav materjal ja muidugi võimalus igal hetkel saada nõu ja abi meili teel, ilma milleta arvatavasti ei oleks ma hakkama saanud.

Kokkuvõtteks – julgustan kõiki ise proovima! Kui väga tahta ja on head teejuhid (nagu KoduleheKoolituse tiim tõesti on), siis on kõik võimalik!

Suured tänud!
Jana Haljand
https://filtriabi.ee/


Kadi Roovik tegi kodulehe Kindluse Koolile

Kindluse Kool on 9-klassiline üldhariduskool, mis avati 1. september 2020.a.
Kodulehe eesmärk on tutvustada kooli põhiväärtusi, kooliperet, tegevusi ning kogukonda. Kodulehe esialgne eesmärk on tekitada tulevaste õpilaste vanemates huvi ning kindlus kooli vastu, et nad registreeriksid oma lapsa Kindluse Kooli õppima. Edaspidi saab kooli kodulehe eesmärk olema tavapärase info jagamine.

KOOLITUSEST:
Koolitus oli äärmiselt praktiline ning asjakohane. Kõik teoreetiline rakendati kohe praktikasse.
Õpetajad olid kannatlikud ning ääretult toetavad. Meeldis, et iga loengusarjaga sai kaasa ka põhjaliku koolitusmaterjali, mille najal edaspidi ise toimetada.

Kadi Roovik
https://kindlusekool.ee/


Marleen Silbaum tegi kodulehe ettevõttele RA Koolitused OÜ

Oleme väike, aga tubli tööohutusalaste teenuste ja koolituste pakkuja Eestis. Teeme oma tööd südamega ja meie eesmärk on oma klientidele pakkuda kõige kvaliteetsemaid koolitusi ja riskianalüüse.

Meie koolitustelt saavad osalejad teadmised ja oskused oma töökeskkonda paremini, odavamalt ja õigusaktidega vastavuses korraldada.Koolitajad pakuvad hulgaliselt näiteid elust enesest ja reaalsetest töökeskkondadest, et luua koolitusel osalejale tõene pilt sellest, mis toimub Eesti tööohutusmaastikul ning mida tööandja ja töötaja saavad üksteise heaks teha, et töötajaskond oleks terve ja et ka dokumendid oleksid korras.

Koolituse kohta: “Tagant järele mõeldes pööraksin ehk rohkem tähelepanu erinevatele reklaamimise võimalustele pühendatud koolituspäevadele. Nüüd, kui koolitusest on mõnda aega möödas, on oma kodulehe ja teenuste reklaamimine natuke meelest läinud.

Samas sai koolituselt iga koolituspäeva kohta väga põhjalikud koolitusmaterjalid kaasa, mida kasutades saab uuesti meelde tuletada, kuidas teha reklaami facebookis, google’s ja ka teistes meediakanalites.

Marleen Silbaum
Koolituskoordinaator ja assistent
https://www.rakoolitus.ee


Ruta Tännav tegi omale kodulehe

Olen kodulehe tegemise mõtteid mõlgutanud juba aastaid. Mööda sotsiaalmeedia kanaleid olid asjad kuidagi pilla-palla laiali. Igatsesin hirmsasti sellist “staapi”, kus oleks kõik albumid, uudised, info ja blogi ühes kohas koos.

Proovisin kaua erinevate pakkujate kaudu ise lehte pusida, kuid üsna pea sai selgeks, et selleks on vaja ikka rohkem esiteks sellist struktuurset mõtlemist ja hiljem tehnilisi oskuseid. Seda jalgratast ise ja üksi leiutama hakata, oleks olnud tohutu ajakulu.

Leidsin KoduleheKoolitused kursused, mis tundus just see õige asi, mida ma vajan, olevat. Kõigepealt strateegiline eeltöö ja planeerimine ning sinna juurde tehnilised oskused ideede teostamiseks. Lisaks veel aasta jagu abi ja konsultatsioone, mis nagu praegu on ilmne, ongi see kirss tordil.

Ma ei suuda ennast küllalt ära kiita, et ma selle valiku tegin. “Kodulehe koolituste” meeskond, eesotsas Eve ja Merlisega on tõeliselt professionaalsed ja mitte ainult. Nende pühendumus ja selline igas mõttes positiivne familiaarsus on äärmiselt soe. Lähenemine on väga personaalne ja arvestab iga valdkonna eripärasustega.

Ükski küsimus ei jää vastuseta ja ükski probleem lahenduseta. Ja vastused on hämmastavalt kiired ja täpsed. Mul jagub “kodulehe koolituste” tiimile küll ainult ülivõrdes kommentaare.

Tänaseks olen oma kodulehe juba avalikkuse ette paisanud, küll aga on see veel valgusaastate kaugusel olekust “valmis”. Eks päris valmis ei saagi ta kunagi nagu Tallinna linngi.

Nüüd aga tasapisi kõik täieneb minu lehel nagu minu oskused ja teadmisedki. Palju on veel teha ja õppida, aga see polegi nii hirmutav kui ma tean, et “Kodulehekoolituste” meeskond on mul selja taga. Küsimuste vastused ja probleemide lahendused on vaid ühe e-maili või telefonikõne kaugusel.

Mina tänan Evet ja Merlist ning nende meeskonda kogu südamest!

Ruta Tännav
https://vivrut.com/


Ewa-Kaisa Plakk tegi kodulehe oma firmale Ewakaisa OÜ

Kunst on elu! Minu koduleht sündis tänu koondamisteatele. Kui töövestlustel hakati uurima suhete kohta SEO-ga, jõudsin omaala spetsialistideni. Üks asi viis teiseni ja nii ma tänu Töötukassale KoduleheKoolitused koolitusklassides „viisteist päeva“ saingi.

Optimeerimine, SEO, edit snippet, meta descripiton kõlasid nagu salakeel. Koolitajad rääkisid võidu tarka juttu. Mitmeid kordi kahtlesin kas minu koduleht üldse kunagi avalikuks saab. Lapates olemasolevate demoversioonide vahel otsustasime koolitajaga selle siiski ise ehitada. Märksõnadeks lihtne ja puhas.

Mida targemaks sain, seda rumalam olin! Kui tavaliselt valmib koduleht kolme kuuga peale koolitust, siis minul nii lihtsalt ei läinud. Lõin lulli ega süvenenud teemasse. Kui oli vaja otsustada kas lasta lehel kustuda või võtta domeen enda käsutusse, saabus ka tõehetk. Selleks, et panna kodulehele maalidele hinnad juurde oli vaja OÜ-d. Üks otsus käivitas teise ja lõpuks olid mõlemad olemas. Koduleht on nagu Tallinna linn mis ei saa kunagi valmis. Ka minul on võlgnevusi enda ees.

Mille poolest eristub minu koduleht teiste omast? Kindlasti sellega, et ma tõesti „näpin“ seda vähemalt kord nädalas. Tänu antud lubadusele teavad seda ka lugejad. Nii tore on kuulda, et neid Kaisa kolmapäevi oodatakse, mil blogis järjekordne postitus ilmub.

Ma olen ääretult tänulik koolitajatele, kes on jätkuvalt minu jaoks olemas. Tänu neile olen ma teel!

Selleks, et koduleht hakkaks selliselt tööle nagu vaja, on vaja endal regulaarselt tööd teha. „Sisu, sisu ja veelkord sisu tagab parema positsiooni“ õpetati. Kui tahad kunsti, palun väga! Kunst ei ole ainult maalid, vaid vajadusel aitan kirjutada pressiteateid ja kõnesid.

Ei ole olemas imelikke küsimusi, aga on olemas loovad lahendused ja ideed! Ilu on vaataja silmades. Ka siis, kui need on suletud! Ja mina olen selleks, et silmi avada!
Ewa-Kaisa Plakk
kirjas ja kunstis kulgeja
https://ewakaisa.com

Marit Niido tegi kodulehe dekonaut.ee

Marit Niido on dekonaut ja projektijuht, ilulooja, kellel on nii tehniline taip kui kujunduslik pool ehk siis haruldane kombinatsioon. Siin on tema tagasiside kodulehe koolitusele ja vaata ka tema enda loodud kodulehte.

Dekonaut dekoreerib sündmusi, peamiselt korporatiivsündmusi. Seejuures jutt väljendab Dekonaudi tegemisi kesiselt, sest – nagu öeldakse: “Pilt räägib rohkem, kui 1000 sõna”.

Instagram on küll hea võimalus piltide jagamiseks, kuid ühel ajahetkel tekib vajadus pilte rühmitada näiteks projektide või teenuste lõikes, et anda parem ülevaade ettevõtte poolt pakutavast. Seetõttu tekkis vajadus kodulehe järgi.

Eesmärk oli see ise teha ning hiljem seda operatiivselt ise muuta-hallata. Analüüsisin erinevate koolitusfirmade koolituskavasid ning valisin
KoduleheKoolitused, sest õppekava tundus kõige paremini vajadusi katvat.

Jäin koolitusega rahule, sest see viis mind meeldivalt eesmärgini. Koduleht on olemas ning saan seda mugavalt järjepidevalt täiendada. Eelduseks on tahe märkimisväärset osa oma ajast sisustada kodulehe “ehitamisega”. Oskused ja vahendid saab koolituselt.

Minu jaoks osutus see aeg põnevaimaks osaks paarist kuust, kus tunnid tundusid minutitena.

Marit Niido
https://dekonaut.ee

Tahad olla iseenda peremees, tule koolitusele!

Kui su eesmärgiks on e-poe loomine, siis uuri lähemalt meie 9-päevast internetiturunduse ja kodulehe tegemise koolitust, kus lisaks kodulehe tegemisele on teemadeks ka internetiturunduse strateegia koostamine, sisuturundus ja selle plaani koostamine, kodulehe optimeerimine otsimootoritele, veebianalüütika tarkvaraga Google Analytics ja digiturunduse checklist, kus saad üle 400 küsimuse, mille üle mõtteid mõlgutada.

Kui soovid põhjalikumat kolitust, siis selleks on meie raudvara – KoduleheKoolituste kogupakett (kodulehe tegemise ja turundamise koolitus) – 15 päeva. Lisake eelmises koolituses nimetatule tulevad juurde e-postiturundus, seesama e-kirjade süsteem, sotsiaalmeediaturundus (reklaam ja turundamine Facebookis ning Instagramis) ja reklaam Googles ehk Google Ads.

Mõlemal koolitusel pakume juurde ka abiaega ja konsultatsioone – 9-päevasel aasta ja 15-päevasel koguni 2 aastat. Me teame, et küsimused tekivad reeglina peale koolitust ja seega on sul olemas koht, kus ka edaspidi saad abi, tuge ja nõuandeid.

Ootame sind koolitusele!

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.