Vaata algavaid koolitusi

Tulemas on jõulud ja aastavahetus ning me teeme järjekordselt tasuta koolituse, kus peamisteks teemadeks on sotsiaalmeedia turundus ja internetireklaam.  See koolitus on kingituseks neile, kes on käinud Collectiv Koolituskeskuse mõnel koolitusel ja kes on ühtlasi ka meie kodulehekoolitused.ee sõber Facebookis. Kui sina oled meie koolitusel käinud, siis registreeru tasuta koolitusle Facebookis.

Tasuta sotsiaalmeedia koolitusele saavad 8 kiiremat.

Me täname kõiki, kes avaldasid Facebookis arvamust koolitusteemade kohta, kuid paraku on meie reeglid sellised, et koolitusele pääsavad vaid 8 esimest. Miks kaheksa? Põhjus on selles, et see on arv, millest praktilisel koolitusel meil jõud veel üle käib ja kvaliteet ei kannata.

Sotsiaalmeedia ja internetireklaami koolituse teemad valisime välja Facebookis avaldatud arvamuste põhjal. Lisasime juurde natuke fototöötlust, sest neid oskusi läheb ühel veebihalduril või sotsiaalmeedias turundajal alati tarvis.

Koolituse ajakava ning teemad:

9.30 – 11.00

 • Paremad palad arvutigraafikaprogrammis GIMP
  • Nuppude loomine (3 võimalust)
  • Tekstid (tekstilised logod)
  • Fondid (kriidifont, märkmepaberi font)
 • Piltide loomine FB maadumislehe jaoks
 • Lihtsa maandumislehe loomine Facebookis

11.00 – 11.15 – paus

11.15 – 12.00 – Märksõna põhise reklaami Google Adwords kasutamine

12.00 – 12.45 – lõuna

12.45 – 14.15

 • Facebooki fännilehe võimalused
 • Reklaam Facebookis
 • Facebooki analüütika tööriistad

14.15 – 14.30 – paus

14.30 – 15.15 – Tegevusplaan Facebookis turundamiseks

See on meie viis oma kliente ja sõpru tänada. Teeme oma klientidele tasuta koolitust juba 3 korda ja KoduleheKoolitused.ee vedajad Eve ja Merlis soovivad seda ilusat traditsiooni jätkata, kuni koolitustel käijaid jätkub.

Kui sa oled käinud mõnel meie koolitusel ja sulle on ülal toodud praktilised teemad vajalikud, siis mine kärmelt KoduleheKoolitused.ee Facebooki sündmuste lehele ja vajuta linki osalen. Kui oled 8 esimese sees, pääsed tasuta koolitusele.

Parimate soovidega,

Eve ja Merlis

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Merlis Jusupov

Merlis on turundusspetsialist, kes on veebiturundusega sina peal alates 2008 ning tema kireks on kodulehe SEO, kodulehe testimine ja müügile optimeerimine. Merlis koolitab ja aitab ettevõtjaid veebilehe turundamise teemadel.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.