Vaata algavaid koolitusi

Käesoleval hooajal on olnud meil kaks korda 8 päevane internetiturunduse koolituse täispakett ja 15 päevane kodulehe turunduskoolitus. Loe, mis kriitikat ja kiidusõnu on koolitustele antud.

Nii kodulehe tegemine kui ka selle turundamise koolitus on mõjutanud osalejate konkurentsivõimet turul.

Tiiu Nõmtak Kaubanet24 eestvedaja hinnang koolitusele

Mis meeldis? – Hakkan kasutama WordPressi, Googel Analytics’it, Gimpi, Google Adwordsi. Motivatsioon on ka edasi õppida.

Mida saaksime meie paremini teha? – Võiks olla rohkem iseseisvaid ülesandeid. Kohati tundus tempo kiire.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele? – Kindlasti soovitan! Väga toredad õppejõud, kes alati aitavad. Saate endale hulga teadmisi ja sellise kodulehe, millist olete soovinud!

Koolitusel valmis ka koduleht https://kaubanet24.ee

Kaubamärk Kaubanet24 kuulub OÜ-le Kethmar Grupp. 2011 aastal hakkasime importima tekstiiltooteid Euroopast. Toodete edasimüügiks sai loodud esialgu Facebooki leht kaubanet24, mis on nüüdseks toiminud juba 4 aastat. Hiljem lisandusid ka erinevad müügiportaalid, kes aitasid tooteid müüa. Aasta tagasi sai selgeks, et oleks vaja luua enda e-pood ja nüüd siis lõpuks sai see teoks.

Soovime, et meie veebipoodi oleks mugav ja lihtne kasutada ning peame oluliseks, et kliendile meeldiks, mida ja kuidas pakume – meie eesmärgiks on pakkuda laia ja kvaliteetset kodutekstiili tootevalikut ning meeldivat teenindust.

Leiki Joakit Villa Meri uue veebilehe looja tagasiside

Mis meeldis? – Minu lemmikuks oli kodulehe loomise tehnilisem pool, kuid pean väga huvitavaks ka koolituse turunduse poolt.

Mulle väga meeldis õppida kasutama programme ja pluginaid, millest varem kuulnudki polnud ja õppida uusi ja väga huvitavaid fakte turunduse kohta.

Kindlasti hakkan eelkõige kasutama WordPressi ja GIMP-i. Kui olen natuke õpitut korrata jõudnud, siis ka Google Analyticsit ja Hotjari.

Mida saaksime meie paremini teha? – Kuna ma pole eriti paljudel koolitustel käinud, siis ei oska ma midagi soovitada, et koolitust paremaks muuta.

Minu jaoks polnud koolitusel mitte ühtegi asja, mida oleks vaja parendada.

Ma oskan ainult kiita: suurepärane kellaaegade korraldus, suurepärane lõunasöök, suurepärased vahepalad, tõeliselt suurepärased juhendajad ja nii edasi. Olin kõigega rahul.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele? – Soovitan valmistuda selleks, et väga palju tuleb teha iseseisvalt ära. Kursuse väliselt saab väga hästi juhendajatega kontaktis olla ja õppida ning teha ise.

Pole mõtet loota, et käid kursuse läbi ja oled tark. Kindlasti peab kursusele minema kindla plaaniga ja asja vastu peab olema huvi.

Koolitusel valmis ka koduleht https://villameri.ee

2014 aastal oli Pärnus müügil eestiaaegne villa ja selle juurde kuuluv hoovimaja, villa oli 15 aastat If Kindlustuse koolituskeskus. Kogu kompleks oli kergesti kohandatav majutusasutuseks – Villa Meri. Nime sai maja esialgse omaniku tuntud Pärnu helilooja Heinrich Meri järgi. Villa Meri puhkekompleks majutab kuni 45 inimest, kompleks pakub kogu maja või toa rendivõimalust, hoovimajas on pakkuda neli erineva suurusega korterit. Suur õueala, vulisev purskkaev ja grillimise võimalused teevad Sinu puhkuse eriliseks.Vaata lähemalt: www.villameri.ee, Tule ja naudi puhkust Pärnus!

Evelyn Luik HelasWorld looja arvamus koolitusest

Mis meeldis? – Olen väga rahul kogu koolituse sisu ja ülesehitusega.

Tänu toetusele ja selgitustele olen saanud valmis ka kodulehe, mis oligi koolitusele tulemise eesmärk.
Kõik teemad on vajalikud olnud ja kasutanud olen juba ka FB turundust. Tagasiside on olnud õpetlik.

Mida saaksime meie paremini teha? – Koolitusele tulles puudus mul täpne ettekujutus moodulite sisust. Samuti ka võrdluse võimalus teiste sarnaste koolituse pakkujatega.

Sellepärast on raske öelda, mida te saaksite paremini teha. Mina sain väga palju ja olen väga rahul.

Võib-olla ehk mingeid näidislauseid reklaami ja müügi pakkumiste tegemises. Mis siis on need “testitud” laused, mis panevad klienti hetkeks peatuma. Või läbi kirjutada üks müügipakkumine oma plaanitava toote-teenuse müügiks.

Äkki peaks juurde tooma ka Instagrami tähtsusest turunduses, selle rollist ja seotusest teiste sotsiaalmeedia kanalitega, maine kujunduses….

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele? – Soovitaksin enne kindlasti mõelda selle üle, miks ta sellele koolitusele tuleb ja mis on eesmärk. Siis on tulemused ka paremad.

Koolitusel valmis ka koduleht http://helasworld.com

Oma ettevõtte tegemise mõte tuli mitmetest muudatustest minu elus. Selleks, et teada anda oma tegemistest on pelgalt Facebookis olemisest vähe.

Mõte kodulehe vajadusest oli juba tükk aega peas tiirelnud, aga arvasin ikka, et see on nii kallis ja mul pole vahendeid selle tegemiseks. Natuke internetis ringi liikudes otsustasin, et teen selle ise.

See ei saa ju ometi nii raske olla. Niisiis viisid koolituse otsingud mind veebilehele kodulehekoolitused.ee.

Arusaamine, milline see leht olema peaks ja kuidas, muutus töö käigus päris palju. Kuna minu tegemised on väga erinevad, siis oli mõte teha kaks kodulehte. Reaalsuses oleks aga väga mahukas neid mõlemaid üksi hallata. Niisiis läbi mõnusa ja asjaliku koostöö Eve ja Merlisega, sai üks – helasworld.com

Sellel lehel on siis minu mõlemad tegevusvaldkonnad, mis mulle hingelähedased. Õmblemine ja pildistamine. Hoody on üks minu enda loodud kapuutsiga pluus, mida võib vastavalt kangale ja kandmisvajadusele teha täpselt sellise nagu meeldib. „Emotsionaalne“ pildistamine on see, kus tekib mõnus sünergia ja olen positiivselt laetud tükiks ajaks.

Minu suured tänusõnad endale ja kodulehekoolituse tiimile tulemuse eest. Olen väga rahul.

Vaata, milliseid soovitusi annavad ka teised osalejad

Merili Vipper tagasiside turunduskoolitustele

Mina sattusin Teie koolitustele läbi Töötukassa ja küsisin teadlikult Teid, kuna olin saanud oma tuttavatelt infot, et olete tublid tegijad.

Olles turunduse teemaga vähe kokku puutunud ja samas päevapealt seda tööd tegemas, vajasin ma just sellist koolitust, kus alguses teoorias tehakse kõik puust ette ja punaseks ja siis tehniline pool tuleb järgi.

Sisuturunduse koolitus oli minu jaoks justkui tagurpidi. Alustasime tehnilise poolega GIMP programmis ja pärast tuli teooria. Mulle sobiks paremini enne teooria ja siis praktika.

Julgen seda öelda Facebooki ja e-postiturunduse koolituste põhjal, siis justkui kinnistad teadmisi ja pärast seda saab katsetada, kuidas toimib.

Materjalid, mis kaasa annate, on asendamatud. Lihtsa vaevaga leiab vastused ja see teadmine, et võin alati Teie poole uuesti pöörduda, kui hätta jään, annab kindlust juurde.

Teie tugevus on see, et räägite omavahel kõik asjad läbi ja üks toetab või suunab vajadusel teist. Kaks pead on ikka kaks pead.

Kindlasti oleks soovitav alati võtta täispakett, sest siis on teemade vahel sidusus. Minul ei õnnestunud kõike võtta ja tegin valikud vastavalt oma tööst lähtuvalt. Aga jah, kui olla algusest lõpuni sama kursusega koos, tekiks ka parem diskusioon inimeste  vahel, mis omakorda viib veel parema tulemuseni. Igal ühel meist on ju oma lugu rääkida… .

Mulle väga meeldis see, et te teete kodutöö ära. Te tunnete oma kliente, kes Teie juurde tulevad. See annab tunde, et oleme olulised ja te teate juba enne meie küsimusi vastuseid ja viitate kitsaskohtadele, kui neid on.

Mul oli FB koolitusele tulemisega üks naljakas seik ka, põhimõtteliselt naerdi mind välja, et mis mõttes lähed FB õppima, et ei oska FB-s toimetada vä??

Ilmselgelt tuleks sellised inimesed kõigepealt teie juurde saata, et vähem suud pruugiks :). Mina teadsin, et on palju selliseid võimalusi, mida ma pole osanud ära kasutada paremini inimesteni jõudmiseks ja sain ses osas Teie poolt ka kinnitust.

Minu jaoks oli palju head infot, mis aitab töös kaasa (plaanin ettevõtlusega tegelema hakata),  aga jah,  lõpuni ei tea ju siiani, kui palju on seal veel avastamata maailma, kui palju on veel võimalusi… .

Kokkuvõtteks julgen Teid kõigile oma tuttavatele soovitada ja soovitangi. Teis on olemas see x-faktor, mis paneb kuulama ja tegutsema. Olete ilmselgelt õigel teel ja minu poolt jääb vaid soovida jõudu ja edu edaspidiseks.

Heade soovidega,
Merili Vipper (julgen olla ettevõtlik ja otsin oma teed Teie abiga)

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.