Vaata algavaid koolitusi

Eelmisel koolitusperioodil viisime läbi 4 internetiturunduse koolituse täispaketti ja mitmeid sisekoolitusi. Vaata, mida arvasid nendest Andres Siitan, Riina Luik, Mai Kartau ja Lea Treufeldt.

Kodulehe tegemine WordPressi koolitus

Andres Siitan internetiturunduse koolituse täispaketist

Mis kasu sa sellest internetiturunduse koolituse täispaketist üldse said?

Sain väga palju vajalikke teadmisi lehtede tegemise osas. Analüütika peensustest ei teadnud ma enne suurt midagi. Vaadata ainuüksi, kui mitu klikki su leht saanud on, ei anna peaaegu üldse vajalikku infot. Analüütika on hästi põnev ja oluline valdkond – palju uurimist, õppimist ja harjutamist. SEO oli minu jaoks natuke segane ja tundus keeruline. Selles osas sain palju selgust.

Ma olin varem veebilehti täitnud WP-ga ja ühe lehe ka ise teinud. Kuid lehe tegemine oli nagu suurde merre ujuma minek – väga raske oli aru saada ja otsustada, kuhu suunda ja kui kaugele minna. Igas suunas minek tundus lõputu ning hoomamatu.

Koolitus andis minu jaoks palju vastuseid küsimustele, kuid eelkõige oli mul kasu struktuuri tekkimisest. Tekkis justkui mingi redel, mille pulkade vahed tuleb küll ise ületada, aga vähemalt on teada ja näha, kust järgmisena kinni võtta.

Sain juurde ka palju julgust, et nii nagu mina, peavad ka paljud teised pusima ning keerukamatele küsimustele ei ole ka asjaga pikalt tegelenud inimestel vastust kohe varnast võtta, vaid seda tuleb otsida. Sain palju seda otsimise julgust.

Mis koolituspäev eriti meeldis ja miks?

Täiesti ausalt, mitte ühtegi ei oska esile tõsta, kuid alguse poole päevad olid justkui natuke sujuvamad ja rohkem läbi töötatud. Aga eks lõpus ju läkski rohkem küsimusteks-vastusteks.

Mida peaksime Evega tegema sinu arvates teisiti?

Põhimõtteliselt mitte midagi. Minu isiklik maitse oleks olnud pikemad päevad, aga see on kahe otsaga asi. Informatsiooni on palju ning nii mõnelgi asjal oleks tahtnud pikemalt ja süvenenumalt peatuda (minu puhul eriti analüütika küsimustel). Mida aga väga sügavalt tunnustan, on küsimustele tagasiside andmise kiirus ja põhjalikkus.

Mida sina, kui koolituse läbinu võiksid soovitada neile, kes kaaluvad veel sellele koolitusele tulemist?

Soovitan varuda palju aega, et ka koolituspäevade vahel materjal põhjalikult läbi töötada ja enda jaoks küsimusi tekitada.

Artists Managment koduleht valmis kodulehe koolitustel

Andres Siitan
AS ARTISTS MANAGEMENT
www.asartists.com
CMA OÜ

Lea Treufeldt WordPressi sisekoolitusest

Collectiv OÜ kodulehele sattusime Googli otsinguga. Soovisime teavet sisuhaldustarkvarale WordPress kodulehe tegemisest. Kui siseveebileht oli arendaja poolt valmis, siis vajasime koolitust.

Kui algul mõtlesime osaleda tavakursusel, siis koolitaja soovitas sisekoolitust. Küsisime hinnapakkumise, milles kirjeldasime koolituse sihtrühma, soovitud sisu ja tulemit. Collectiv Koolituskeskuse pakkumine sisaldas peale kahepäevast koolitust veel täiendavat konsultatsiooni.

WordPressi koolitus õpetas meid praktiliselt meie sisseveebi kasutama. Lisaks õppematerjalile saime kirjalikult juhised koolitusel tekkinud küsimustele koos koolitaja poolsete soovitustega. Tulemusega jäime väga rahule. Koolitaja rääkis lihtsalt, arusaadavalt ning põhjalikult. Collectiv OÜ näol leidsime koostööpartneri, kes panustas meie siseveebi valmimisse.

Lea Treufeldt
Riigikogu Kantselei
infotehnoloogia osakonna projektijuht

Riina Luik internetiturunduse koolituse täispaketist

Riina valik oli samuti internetiturunduse koolitus, mis kestis 8 päeva ja selle käigus sai ta valmis oma reisifirma kodulehe www.elamusreisid.ee.

Vaata Riina videotagasisidet koolituselt saadud kasu kohta.

Riina Luik
Elamusreisid OÜ
www.elamusreisid.ee

Mai Kartau tagasiside veebihalduri koolitusele

Miks oli koolitust vaja?

Soovisin leida uut väljundit ning kodulehtede tegemine tundus olevat hea võimalus endale valitud ajal ja kohas töötada. Kuna puudus täpsem tehniline teadlikkus, tundus konkreetne koolituskursus hädavajalikuna.

Kuidas tulemusega rahule jäite?

Jäin tulemusega väga rahule. Lisaks sellele, et koolitusel anti selgelt ja ülevaatlikult edasi kogu lubatud teemadering, olen väga tänulik, et koolitajad raatsivad jagada ka väikseid nippe ja tutvustavad eelkõige just tasuta kasutamiseks olevaid võimalusi, et saavutada hea tulemus.

Koolituse raames pakutav tugi pika perioodi vältel on uskumatu lisaväärtus ning Eve vastab alati põhjalikult ja kiiresti. Suurepärane kliendisõbralikkus ja hoolitsus! Loomulikult juurde veel tehniline kompetentsus ning ääretult meeldiv õhkkond ja hea suhtumine kõikidesse osalejatesse.

Mida teistele soovitate enne koolitusele tulekut?

Soovitan põhjalikumalt välja mõelda, mida ja miks tegema hakata, et koolituse alguses saaks juba oma kodulehe tegemisega kätt hakata harjutama.

Mai Kartau
Valco OÜ – www.kuhuminnalastega.ee
Paloma Papp AS – www.paloma.ee

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Merlis Jusupov

Merlis on turundusspetsialist, kes on veebiturundusega sina peal alates 2008 ning tema kireks on kodulehe SEO, kodulehe testimine ja müügile optimeerimine. Merlis koolitab ja aitab ettevõtjaid veebilehe turundamise teemadel.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.