Vaata algavaid koolitusi

Tihti küsitakse, et kui paljud saavad kodulehe tegemise koolituse jooksul oma kodulehe ka valmis. Vastus on, et sõltub sellest, kui aktiivne ja motiveeritud sa ise oled. Loe, mida osalejad ise asjast arvavad.

2016 sügis ja 2017 talv toimus meil üks 8 päevane internetiturunduse koolituse täispakett ja 15 päevane kodulehe tegemise ja selle turunduskoolitus ja nendest 16 osalejast on tänaseks saanud koolituse jooksul oma lehe valmis veidi enam kui pooled. Ülejäänutel läheb natuke rohkem aega ja nad töötavad ning suhtlevad koolitajatega aktiivselt.

Triin Türnpuu keraamika- ja käsitöösalongi MyWorkshop asutaja

Mis meeldis? – Koolitus oli väga kasulik ning arusaadav ka inimesele, kes igapäevaselt kodulehtede valmistamisega kokku ei puutu. Igal koolituse päeval oli vaatluse all eraldi teema ning koolituse lõpuks valmis minu ettevõtte toimiv koduleht.

Eve ning Merlis aitasid tekkinud küsimustega ning kõik kerkinud probleemid said alati lahenduse.
Suur tänu veelkord!

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele? – Soovitan eelnevalt paika panna teemad, mida oma kodulehel käsitleda soovid ning paberile joonistada struktuur, kuidas leht välja võiks näha. Siis läheb lehe ehitamine tunduvalt ladusamalt, uskuge mind (mul ei olnud see tehtud…).

Koolitusel valmis koduleht http://myworkshop.ee


MyWorkshop tutvustus

Meie logo vaadates tekib sul võib-olla küsimus, et miks on seal vuntsid? Aga ikka sellepärast, et oleme kaks parajat vuntsi, Ene ja Triin, kes otsustasid savid ühte kappi panna.

Tegeleme peamiselt keraamikaga ning viime läbi kursuseid ning töötubasid Tallinnas. Meie juurde on oodatud ka erinevad seltskonnad, kes soovivad sünnipäeva / firmaürituse või muu koosviibimise, pika laua taga istumise asemel hoopis savi tehes mööda saata.

Toredat päeva jäävad meenutama oma kätega valmistatud unikaalsed esemed. Oma töös oleme näinud kui loomingulised võivad inimesed olla ja see on puhas rõõm!

Tihtipeale üllatavad oma taiestega just need, kes alguses pelgavad ja ütlevad, et nad ei oska. Kui aga hirm lahti lasta, siis võib imesid sündida!

Keraamika sobib absoluutselt kõigile – noortele, vanadele; meestele, naistele; algajale ning edasijõudnule – tule, pane oma loovus proovile!
Meelsasti jagame oma ruume ka teistega. Seega on meie juurde teretulnud inimesed, kes on samuti parajad vuntsid mingis käsitöö valdkonnas ning soovivad oma teadmisi teistega jagada.

Sirja Mäekivi disaini ja käsitööehete veebipoe s7ehted.ee looja

Mis meeldis? – E-pood on avatud ja nüüd saab järjest hakata õpitut rakendama.

Mida saaksime meie paremini teha? – Kui ajaliselt oleks võimalik siis ühele teemale oleks 2 x rohkem aega vaja. Eriti kui tegemist on täiesti uue asjaga, siis läheb aru saamiseks rohkem aega vaja.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele? – Soovitan tulla, saab palju praktilist õpetust, võrreldes koolitusturul pakutavaga. Eriti kui on plaanis avada koduleht või e-pood, siis saaks kohe alguses asjad õigesti tehtud. Hilisem abi ja tugi koolitajate poolt on suur pluss.

Tänan igakülgse abi ja õpetuste eest! Edu edaspidiseks!

Koolitusel valmis koduleht https://s7ehted.ee

s7ehted.ee tutvustus:
S7ehted.ee (Sinine Seitse ehted) on disaini ja käsitööehete veebipood, mis alustas tegevust käesoleva aasta märtsis. Kõik ehted on valmistatud ja disainitud Eestis.

Ehete valmistamisel on kasutatud põhiliselt väge lisavaid poolvääriskive, sära andvaid Swarovski kristalle ning klaaskristalle. Metallosad on enamasti hõbedast, mis annavad ehtele ilusa lõpptulemuse.

Toodete valmistamisel on inspiratsiooniks nii loodus kui ka kõik meid ümbritsev. Võimalusel saab tellida enda soovi ja ideega ehteid.

Miks tellida just meie e-poest?

  • Eestis disainitud ja valmistatud
  • kvaliteetsed materjalid
  • põhjalikud tootekirjeldused
  • kaup kohe olemas
  • turvaline ostmine

Marion Kivi indiaanistiilis ehete e-poe looja ja omanik

Mis meeldis? – Koolitus oli väga hea ja põhjalik- põhjalikud materjalid kaasa, mille abil on hiljem hea vajadusel mälu värskendada. Teemasid oli palju, koolitus hõlmas internetiturunduse kõiki aspekte. Kasutama hakkan kõike, kui vaid jõuan ükspäev nii kaugele :).

Ja loomulikult on suurepärane hilisem väga pikaajaline abi! Tublimad said oma kodulehe valmis koolituse ajal, kuid kui see peaks võtma kauem aega või juhtuma üldse hiljem, siis pole muret – abi selle tegemiseks on olemas ja väga kiire! See on tõesti imetlusväärne, selle koolituse hinna ja sisu suhe saab selgeks alles hiljem, just selle järelabi näol.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele? – Tehke palun KOHE, kursuse ajal valmis oma koduleht, mis oli plaanis teha! See on oluliselt lihtsam ja nii saate koolitusest maksimumi, sest rakendate kohe loengus kuuldu reaalselt ellu.
Mina tegin hiljem ja paljud asjad on ununenud ja tuleb tuhnida konspektides.
Suur tänu suurepärase koolituse ja alati väga asjatundliku ning kiire abi eest!

Koolituse järgselt valmis koduleht https://marionstyle.ee

MarionStyle lehe tutvustus:

MarionStyle lehe puhul on peamiselt tegemist e-poega, kus klient saab, olles eelnevalt tutvunud toodetega meie pop-up letis, sooritada ostu ja teha järeltellimusi.

Meil on ka tooteid meestele ja tihti ostetaksegi käepael ka kingituseks mehele, sõbrale või pojale.

Samuti on tekkinud püsikliendid, kes soovivad soetada endale midagi uut järgmise hooaja kollektsioonist. Praegu on meie e-poes kevad-suvine kollektsioon, mis saab peagi täiendust suvise Hispaania kaelaehete kollektsiooni näol.

Kõige suurem valik on meil käevõrusid Hollandi brändilt MY66.
Lisandumas on ka blogi ja moenõuanded ning Instagram.

Kaire Sülla Heikibussid veebilehe looja arvamus koolitusest

Mis meeldis? – Mulle meeldis kõik, intensiivne õpe, suurepärane õpetaja Eve, kellel jagub aega ja kannatust kõigi jaoks.

Ja kõige tähtsam minu jaoks, et ma võin ka peale koolitust teie käest nõu küsida – see on võhikule iseõppijale väga oluline. Kasutan neid teadmisi, et täiustada valminud kodulehte, sest see on pidevas muutuses.

Mida saaksime meie paremini teha? – Minu kogemus on ainult väga hea, mul on ainult head emotsioonid. Jätkake samas vaimus. Suur-suur aitäh Teile.

Koolitusel valmis koduleht https://heikibussid.ee

 

Kokkuvõtteks

Eve, Häli ja Merlis tänavad tublisid osalejaid, kes näitasid üles aktiivsust ja tõesti tahtsid oma veebilehe ka valmis saada.

Kui sa said tagasisidedest natuke kinnitust, et nendelt koolitustelt tuleb ka tulemusi, siis pane oma koht varakult kinni, sest me võtame kursusele ainult 8 inimest.

Me soovitame 15 päevast kodulehe tegemise kogupaketti, mis tundub alguses kallis, kuid kui vaadata ühe päeva hinda eraldi ning sisse arvestada personaalne tugi, siis on tegu kõige soodsama investeeringuga turul. Lisaks anname lausa 2 aastat personaalset abi.

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.