Vaata algavaid koolitusi

Mina jõudsin Eve ja Merlise kodulehe tegemise kursusele läbi Töötukassa. Olen tohutult tänulik Töötukassa juhendajale, kes võimaldas mulle sellisel professionaalsel tasemel kodulehe tegemise koolitust.

Kui mina, kes ma olen IT valdkonnas üsna nõrk, aga sain hakkama informatiivse ja väga keerulise kodulehe koostamisega, siis saavad sellega hakkama Eve ja Merlise juhendamisel kõik. Nende asjatundlikkus, abivalmidus, kannatlikkus, alati olemas suhtumine ja sõbralikkus teevad neist erakordsed koolitajad. Soovitan kõigile! Mina olen 200% rahul!

Agnes Laine Teraapiad

AgnesElus tuleb hetki ja olukordi, kui vajame emotsionaalsete, hingeliste ja füüsiliste pingete korral selgema pildi nägemiseks kõrvalise inimese abi. Minu elu on kujunenud nii, et olen oma elu teadlik vaatleja ning seetõttu olen oma ELU KUTSELE järgnenud ja selle poole liikunud juba teismelisest east peale. Läbi kogutud teadmiste, kogemuste ja õpingute saan nüüd aidata inimesi, kes läbivad samu eluõppetükke, mida olen ise läbinud ja ülestäheldanud.

Juhendamist ja tervendamist toetavad järgmised hinge ja keha tasakaalustavad teraapiad:

  • Ingelliku Reiki kaug- ja lähiseansid
  • tšakrate tasakaalustamised kristallidega
  • lihaspingeid vabastavad Osho tasakaalustavad massaažid

Tasapisi hakkavad e-poodi tulema ka hinge ja keha turgutavad tooted. Kõigi nende teenuste ja toodete kohta saate lähemalt uurida vastvalminud kodulehelt www.teraapiad.ee.

teraapiad

Tervisedenduse koolitused ja nõustamine

Mida Juku ei õpi seda Juhan ei tea! Hea vanasõna, aga teatud mõttes täna vist enam paika ei pea – nimelt „jukud“ on kohe targad, aga „juhanid“ peavad pidevalt õppima, et reel (nb! see on vanaaegne talisõidu vahendJ) püsida. Üks valdkond reel püsimiseks on loomulikult IT teema.

Otsustasin reel püsimiseks õppida ära uue oskuse, kodulehe koostamise. Netis surfates leidsingi usaldusväärsena tunduva teenusepakkuja https://kodulehekoolitused.ee/ – lihtne ja konkreetne.

Koolitajad – Eve ja Merlis – kohtudes sai eeltunne kinnituse – on väga usaldusväärsed ja head. Suur luksus on oma kaasteelisteks leida rõõmsad, pädevad, ausad ja lihtsad inimesed. See mida koolituskutses reklaamitakse ja lubatakse on kuhjaga täidetud. Lubatakse praktilist tulemust – no seda te saate.

Ilusale kodukale lisaks, mis üksipulgi läbi katsetatakse ja kriitiliselt üle vaadatakse, saate veel tubli koguse huvi valdkonnaga edasi tegeleda ja natuke nahaalsust ennast ka kodulehe koostajana pakkuda. Lisaks lubavad koolitajad veebiabi ka peale koolitust (seda pakkudes nad loomulikult ei tea milliseid võhikuid võib maailmas IT valdkonnas olla) ja see pole pelgalt lubadus.

Kursus on ammu läbi ning ikka ja jälle avastan end Evele kirjutamast ning abi palumast – hea nõu ei lase kunagi enda kaua oodata. Ikka ja jälle leian end mõtlemas „hmm ehk peaks Eve ja Merlise juurde midagi juurde õppima minema!“.
Lühidalt – oli suurepärane koolitus, veel suurepärasemad koolitajad – julgen soojalt soovitada!
Koolitajatele veel suured, suured tänud kannatlikkuse ja hulgaliste uute teadmiste eest!

Vabakutseline tervisedendaja Elo Paap
Elo_Paap

Olen Elo Paap – vabakutseline tervisedendaja. Olen õppinud kaheksa aastat õendust, mis päädis 2010a terviseteaduse magistrikraadiga. Enamiku töökogemusest, 15 aastat, olen saanud Viljandi Maavalitsuse tervisedendajana töötades. Nimetatud kogemus aitab nüüd olla ettevõtja.
Tervisedenduse koolitused ja nõustamine

terviseedendamine

Laane Mesila

Kodulehe vajadus tekkis meie klientide soovil. Inimesed, kes ostsid meilt mett, soovisid rohkem teada, kus me asume, milline on meid ümbritsev keskkond, kes on mesilastega tegelejad. Samuti on lihtne oma tooteid põhjalikumalt tutvustada kodulehel oleva info kaudu.

Vaata, mida Merle Soidla arvas kodulehe tegemise koolitusest.

Laane Mesila asub metsade keskel looduskaitseala lähedal Laane talu maadel. Puhas puutumata loodus Laane talu ümbruses andsid mõtte rajada siia mesila ja just mahetootmisega tegeleva ettevõtte.

Väga vähestel mesinikel on võimalus tegeleda ökoloogiliselt puhta mee tootmisega kuna enamasti on kõikjal ümberringi põllud. Põldudel aga kasutatakse taimede kasvatamisel umbrohu mürke ja pestitsiide, mis on kahjulikud mesilaste tervisele ja mõjutavad ka meekvaliteeti.

Lisaks tervele loodusele on mesila asukoht ainulaadne ka rikkaliku taimestiku valikuga, mida pakuvad nii mets kui metsaniidud. See aga muudab mee eriti heaks raviomaduste poolest.

Meie toodete hulka kuuluvad naturaalne mesi ja kreemjas mesi. Kreemjal meel on segamise käigus purustatud meekristallid, sellega on muudetud aeglasemaks mee kristalliseerumine (tahkeks muutumine) ja mesi on pehme ning mahedamaitseline. Lisaks on tooteid erinevate metsamarjade lisanditega, mis teevad mee maitselt  mitmekülgsemaks.

Mul on hea meel oma mesila tegemisi ja toimetamisi teile tutvustada, samuti abistada algajaid või alustavaid mesinikke tekkivates küsimustes.

laanemesila

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.