Vaata algavaid koolitusi

Kui sul on koduleht või e-pood olemas, aga on tekkinud üksikud küsimused, mis peavalu teevad, siis aitab personaalne koolitus. Individuaalne lähenemine on efektiivne ja kiire viis sinu probleemide lahendamiseks. Toon allpool ka mõned näited.

Sagedased koolituse teemad, millega meie poole pöördutakse:

  • kodulehe kujundamise muutmisega seotud küsimused;

Tihti on probleemiks aegunud veebileht, millele tahetakse anda värskem ilme.

  • mitmekeelsuse lisamine, kasutajate haldamine ja muud tehnilised küsimused;

Siin on tavaliselt põhjuseks koostöö katkemine kodulehe tegija või halduriga ja otsitakse inimest, kes aitaks nö ree peale ja õpetaks rutiinseid asju ise tegema.

  • sotsiaalmeedia personaalne koolitus;

Peamisteks teemadeks on reklaami tegemine ja analüüs Facebookis, aga ka sotsiaalmeedia turunduse strateegia loomine, tegevusplaani koostamine või sisuturundusplaani koostamine.

  • SEO ehk kodulehe optimeerimine ja turundamine otsimootorites;

Kuidas rohkem õigeid huvilisi satuks veebilehele? Kui tegemist on spetsiifilise teemaga, siis eelistatakse sageli personaalselt koolitust grupikoolitusele. Samuti ei pea siis kuulama teiste veebilehe omanike arutelusid, vaid saab keskenduda oma küsimustele.

  • Google Adsi personaalne koolitus;

Siin algab personaalne koolitus kõigepealt veebilehe analüüsist. Pole mõtet reklaamida veebilehte, mis on külastajale arusaamatu ja optimeerimata. Sagedasemad küsimused on reklaamigruppide ja reklaamide loomine ning reklaamide tasuvuse analüüs.

  • Google Analytici koolitus;

Veebianalüütika personaalne koolitus keskendub ettevõttele vajalike töölaudade, segmentide, aruannete ja testimisega seotud küsimuste lahendamisele.

  • pilditöötlus programmiga GIMP;

Siin on tavaliselt teemaks tootefotode töötlus, aga ka vanade piltide taastamine või lihtsalt töö GIMP’i põhioperatsioonidega.

Personaalsete koolituste tagasiside

AS Remediumile läbiviidud Google Analyticsi koolituse tagasiside.

 

Joomla personaalse koolituse tagasiside

Valisin personaalse koolituse, sest olin veebilehe juba püsti pannud ja see toimis, aga ei olnud rahul selle funktsionaalsusega. Valisin Collectiv OÜ sellepärast, et ta oli Google otsingutulemustes esimene. Tundus, et olemasolevad kliendid olid ka rahul. Mina olen ka nüüd nende hulgas 🙂

Koolitus täitis kõik eesmärgid, milles olin eelnevalt e-maili teel kokku leppinud. Uskumatu, kui palju asju jõudsime koolituse ajaga ära teha. Mõned töö käigus tekkinud küsimused said ka peale koolitust kiire vastuse.

Soovitan tellida personaalse koolituse neil, kellel juba veebileht püsti ja tahavad tulevikus ise hallata ja paremaks teha, aga konkreetseid kujundamise kogemusi napib. Te saate ainult teile mõeldud koolituse. Ise tehes võite mõne probleemiga pusida päevi või nädalaid, aga nüüd on see tehtud 3 tunniga. Mõelge, mida muud selle võidetud ajaga teha saate.

Andrus Alev
Spetsialist OÜ

 

OpenCarti koolituse tagasiside

Personaalsel koolitusel saavad kodulehe olemasolu ja selle haldamisega tekkinud küsimused
kohese vastuse, niivõrd-kuivõrd seda võimaldab kokkulepitud aeg. Täiesti uut kodulehte alustades oleks ilmselt vaja olnud üldiste selgitavate loengute kuulamist ja grupis harjutamist.

Valisin OÜ Collectiv´i sellepärast, et otsisin just OpenCart platvormil loodud kodulehe koolitajaid ja kodulehekoolitused.ee spetsialiseerumine vastas sellele. Kolm tundi intensiivset harjutamist võimaldas mõista OpenCart´i võimalusi ja teha ka korrektiive olemasolevasse e-poodi.

Arvan, et ka grupikoolituse läbinud inimesed võiks oma eesmärkide saavutamisks saada abi personaasest koolitusest.

Edu ja motiveeritud õpilasi soovides,
Lembit Allik

HTML koolituse tagasiside

Personaalne koolitus on minu jaoks: individuaalsed detailsed küsimused ja lahendused. Collectiv Koolitusekeskusesest olen varemgi õpet saanud ja olen positiivselt meelestatud õppejõu ja koolitusprogrammi suhtes.
Koolitus täitis ootusi, nii enda teadmisteks, kui ka tööalaseks teadmisteks.

Angelika Randoja
Puumarket AS

Kokkuvõtteks personaalse koolituse kohta

Seega alati ei ole vajadust läbida avalikku koolitust täismahus, vaid võid tellida hoopis personaalse koolituse, kus võetakse läbi vaid sinule tähtsad teemad. Vahel piisab paarist tunnist, et lahendada sinu individuaalsed küsimused.
Kirjuta mulle, kust king kõige rohkem pigistab ja paneme teemad paika ning probleemid saavad lahendatud.

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.