Vaata algavaid koolitusi

Eelmine poolaasta oli eriline – kohtusime ja õppisime koos paljude huvitavate osalejatega. Nii mõnigi avastas enda jaoks uue ja põneva maailma ja teeb oma elus ametialaselt kannapööret. Vaata, mida arvasid koolitustest Ruta Arumäe, Anna Samarüütel ja Merle Koop.

Ruta Arumäe internetiturunduse kogupaketi koolitusest

Ruta_ArumaeEve ja Merlis avasid mulle ukse täiesti uude piiramatute võimaluste maailma. Internetis turundamise oskused on tänapäeval ettevõtja jaoks sama oluline oskus nagu lastel esimeses klassis kirjutama ja lugema õppimine.

Visioon, mis mu silme ees oli, võttis tegemise käigus aina selgemaid piirjooni, ning selle visiooni maalimise digimaailma tegelikkuseks tegid Eve ja Merlis tõeliselt lihtsaks ja nauditavaks teekonnaks, pakkudes alati nõu ja tuge selle teekonna avastusretkel.

Minu eesmärgiks on aidata investoreil ja ettevõtetel teha paremaid majandusotsuseid. Leht pakub laiaulatuslikku majandusanalüüsi ettevõtja või investori vaatevinklist kontsentreeritud moel, tuues välja majanduskeskkonna arengutest olulisima just tema jaoks. Analüüside eesmärgiks on anda konkreetsed prognoosid ettevõtja ja investori tulemusi mõjutavate makromajanduslike tegurite kohta ning selgitada, mida need tema jaoks võivad tähendada. Ainsana Eestis leiab siit lehelt teaduslikul meetodil majandustsüklite indikaatorite analüüsi.

Ruta Arumäe
Pikaajalise kogemusega majandusanalüütik, ettevõtja ja kinnisvarainvestor
http://www.rutaarumae.com/

Ruta_Veebileht

Agle Oissar veebihalduri koolitusest

Agle_OissarKodulehekoolituste kohta saab anda vaid ülivõrdes tagasisidet. Super meeskond, tasemel koolituse ülesehitus ja arusadav juhendamine. Koolitus on üles ehitatud just nii, et see oleks arusaadav kõigile, usun, et mitte ükski algaja pole nendelt koolitustelt tühja pilgu ja tühja peaga koju läinud. Teemadele on lähenetud lihtsalt, kindla suunaga ja arusaamatusel tuleb kohe ka kiire abi ja juhendamine. Eriti meeldib mulle ka pärastine igakülgne abi, kui tekib raskusi. See on suur pluss, et ka peale koolituse lõppu saab väga, väga kiirelt abi ja asjalikku nõu.

Esimest korda tulin koolitusele 2015 aastal, olin natuke kõhklev ja suure eelarvamusega, kas ma olen ikka õiges kohas… Nähes aga Merlist ja Evet sisenemas, tekkis koheselt pingelangus, jesss, need inimesed meeldivad mulle, neist õhkab mingit soojust…. Ma ammutasin kõike, janunedes uute teadmiste järgi. Nii ma siis jätkasin juba pikemalt 2016 aastal. Ka sel korral ei pidanud pettuma, sain uusi teadmisi, sain häid mõtteid ja sain ka suurepärase sõbra, “WordPress” kodulehe keskkonna.

Tänaseks olen Eve abiga tööle pannud kaks kodulehte, ühe isikliku www.maleficent.ee ja www.veterinaar.ee. Kummardus ka Merlisele, tean nüüd mis on SEO ja tean kuidas läheneda oma sihtgrupile. Kindlasti kohtun ma teiega veel, sest uued teadmised kuluvad alati ära ja veebimaailm muutub kiirelt. Aitäh Teile, et olete olemas!

Minu kirg ja elu on alati olnud loomad. Olen kasvanud küll linnas, aga maale vanavanemate juurde tõmbas kui magnetiga. Unistus saada loomaarstiks jäi küll ainult unistuseks, aga loomi on mul sellegipoolest kodus palju. Koolitan koeri, käin koertega võistlemas ja näitustel. Oman Saksa lambakoerte kennelit, Maleficent. Minu praegune elu ongi suuresti ainult koerte kasvatamine, treenimine ja kutsikaomanike nõustamine. Aasta tagasi pakkus tuttav veterinaar, et kas ma ei sooviks hakata neile uut kodulehte tegema, endale ju juba tegin ja talle see meeldis. Mõtlesin natuke ja lubasin ennast veidike harida ja siis arutame uuesti. Mõeldud, tehtud, panin ennast kirja koolitusele ja nii see leht siis tulema hakkas.

Eelmise lehega läks pahasti, see sattus kurjamite kätte ja rikkis ta oligi. Alustasin Eve abiga WordPress keskkonnas uue lehe loomist. Tänu koolitusele sain lehe üles ehitada just sellise nagu olin soovinud.
Koduleht peaks kasutajatele olema lihtne, info kiirelt leitav ja loomulikult peaks see olema ka ilus 🙂
Arvan, et olen selle saavutanud, ilu on küll vaataja silmades, aga siiani on need silmad mind kiitnud. Tagasiside on olnud positiivne, kõik on leitav ja arusaadav. Loodan, et rahul on ka minu juhendajad, Merlis ja Eve! Suur tänu Teile!

Agle Oissar
http://www.veterinaar.ee/

veterinaar_veebilehe

Imre Saar kogupaketi koolitusest

Mis meeldis?

ImreSaarKoolitus meenutas oma pikkuse ja põhjalikkusega mulle pigem kursust. See polnud lihtsalt koolitus kuidas teha kodulehte, vaid koolitus kuidas teha head kodulehte, mis müüb! Kõige rohkem meeldis mulle koolituspäeva ülesehitus.

Päev algas üldjuhul teooriaga, mis käsitles enamasti kõige värskemate internetiturunduse nippide avaldamist. See lõi päeva teiseks pooleks ehk praktiliseks tegevuseks motivatsiooni mõnusalt lakke, kui olid kõrval majas – Tallinna kõige moodsamas sööklas lõunasöögil ära käinud. Väga suurt rõõmu olen tundnud ka põhjalike materjalide üle, kus on konkreetsed õpetused koos joonistega.

Mida saaksime meie paremini teha?

1)Kogupaketil käinud rahvale võiks mõelda veel privileege juurde. Kuna internetiturundus ja lehe tegemine areneb väga kiiresti võiks nendele inimestele “potsatada” e-maili peale mõned korrad aastas mingisugune materjal kõige värskematest muudatustest ja tuleviku trendidest.
2)Võib-olla oleks kasulik koolituse kõige tublim veebiarendaja hääletuse teel välja selgutada ja premeerida teda väikese Adwordsi krediidi või mõne kasuliku programmi litsentsiga
3) Lisa koolituspäev puhtalt kokkuvõtete tegemiseks ja premeerimiseks, mis toimub kokkulepitud ajal paar kuud peale ametlikku koolituse lõppu. (Taaskord väike lisastiimul panna inimesed kodudes tööle)
4) Olen lugenud et Google hindab järjest kõrgemalt mobiilset vaadet. Mobiilse vaate redigeerimisest oleks võinud rohkem rääkida.

Mida soovitate neile, kes tulevad meie koolitusele?

Tähtis on inimese enda sisemine motivatsioon kodulehe tegemine päriselt ka selgeks saada. On palju kohti, kus on kergem loobuda ja jätta see teema ikkagi IT-meeste pärusmaaks. Tegelikult saab Merlise ja Eve abiga igast takistusest üle, küsimus on vaid meis endas, kas me seda viitsime. Need, kes viitsivad lahkuvad koolituselt igas mõttes rikkamana. Ärge tulge koolitusele lihtsalt silmaringi laiendamiseks.

Tähtis on oma idee olemasolu. Kui oma idee puudub, siis putitage kasvõi sugulase või hea sõbra veebilehte paremaks. Kui sõber arvab, et tema veebileht on ideaalne, sest ta maksis selle eest palju raha, siis kutsuge selle jutu peale parem ta ise ka kaasa. Ainult niiviisi ehk ise kaasa töötades kinnistub uus informatsioon ja jõuame järjest paremate praktiliste tulemusteni.

Vaba mikrofon:)

Olen suur spordihing ja TTÜ tudeng, kes on pika eneseotsingu perioodiga jõudnud internetiturunduse valdkonda. Varem hoidsin arvutitest pigem eemale ja läksin ikka parema meelega trenni. Unistan tööst, mis sarnaneks treeningute ja võistlustel käimisega, sest sport on siiamaani ainus valdkond, mis mis oma olemuselt mind päriselt paelunud on. See tähendab, et harjutad ja valmistud pikalt, et ühel hetkel minna konkureerima ja sooviga olla parim. Internetiturundus ja kodulehe tegemine on selles mõttes spordiga meeldivalt sarnane. Võtad oma aja valmistumiseks, paned paika strateegia ja teed veebilehe eesmärgiga, mis on kohtuniku ehk Google jaoks parima väärtusega ja premeeriks meid otsingutulemustes esimese kohaga.
Koolitusele tulles ei olnud mul päris oma ideed, võtsin eesmärgiks teha korda perekonnaliikme ettevõtte (Tuuni Ka OÜ) koduleht, mis tegeleb mööbli restaureerimise ja tuunimisega. Tegemist oli lehega mis oli hinge vaakumas ega toonud nii palju uusi kliente kui võiks. Tänaseks olen suuremad vead ära parandanud, andnud lehele värskema välimuse, kui ka loonud uusi tehnilisi lahendusi mis suurendavad kasutajasõbralikkust. Olen põnevil, sest internetiturunduses on kõik mõõdetav ja reaalselt nähtav. Väga nauditav on vaadata, kui lehe näitajad lähevad järjest paremaks ja seeläbi paranevad ka ettevõtte tulemused uute klientide näol. Kavatsen aktiivselt tööd teha seni kuni leht on Googlis TOP 3 hulgas ja haun vaikselt plaani juba isikliku veebiäri rajamiseks.

Imre Saar
Mööbli restaureerimine

Tuunika_veebileht

Anna Samarüütel kogupaketi koolitusest

Anna_SamaryytelTulin koolitusele omamata eelteadmisi kodulehe loomise ja sellega seonduva turunduse osas. Minu eesmärgiks oli luua e-pood ja saada teadmisi selle edasiseks edukaks turundamiseks.

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et kogu koolitusprogramm kaasas kõiki teemasid, millega paratamatult puutub kokku veebilehe looja ja turundaja.

Koolitus hõlmas nii teooriat kui ka praktilisi harjutusi, kus me saime teha algseadistusi loodava kodulehe jaoks. Grupi suurus võimaldas igati individuaalset lähenemist.

Peab mainima, et kuigi koolitus eeldas väga suures mahus iseseisvat tööd, siis tänu võimalusele konsulteerida koolitajatega, ei osutunud veebilehe loomine ja sellele järgnev turundamiseks seadistamine üle jõu käivaks.

Minu suurimad tänud ja lugupidamine Evele ja Merlisele, kes olid alati valmis vastama minu e-kirjadele ja leidsid rohkem kui üks kord aega täiendavaks personaalseks kohtumiseks. Selline mentorlus on väga tänuväärne tegevus.

Minu arvates selle koolituse (või õigem on öelda, et selle koolitusfirma) kõige suuremaks eeliseks ongi see, et nad pakuvad abi ka peale koolitust, mis annab kindlustunde, et loodud projekt õnnestub ja toimib tõrgeteta.

Koolituse tulemusena olen loonud toimiva juveeli ja luksusliku sisustuse e-poe Golden Antelope. Kuigi e-poe turundustegevus on alles alanud, olen juba praegu oma tulemusega väga rahul.

Anna Samarüütel
http://www.goldenantelope.ee/
Golden Antelope Facebookis

golden_antelope_veebileht

Merle Koop internetiturunduse kogupaketi koolitusest

Merle_KoopLäksin kodulehe valmistamise ja turunduse koolitusele ootusega saada aimu veebilehtede valmistamise köögipoolest. Mul ei olnud antud valdkonnas varasemalt teadmisi ega kogemusi.

Samale ajaperioodile jäi ka minu abikaasa ettevõtte asutamine ja kodulehe loomise vajadus. Koolitusest on teadupärast suurim kasu siis, kui õpitut saab kohe ühildada praktikaga.

Võib ju teha nö. mängulehe kujuteldavast firmast ja seal kõik praktilised oskused läbi mängida, kuid leian, et päris kodulehe valmistamine nõuab suuremat läbimõeldust.

Küllaltki palju kulub aega pisidetailide paikasaamisele, ikka tundub, et sõnastus pole päris see, detaili värvus või asukoht kaugel ideaalsest.

Koolitusel tundsin suurt tuge koolitajate Eve ja Merlise poolt. Ajakava oli ülesehitatud väga mõistlikult ja päevad möödusid tempokalt. Lisaks tehnilistele teadmistele räägiti ka kodulehe kujundamise ja optimeerimise kirjutamata reeglitest.

Põhiline töö kodulehega toimus kodus ja seal sain (kiir)abi Eve käest e-posti kaudu.

Minu tehtud koduleht www.nove.ee valmis nädalaga, kuna oli kiire ja olin sellega hõivatud pikad päevad ja õhtud.
Täiendust saab koduleht pidevalt ja täielikult valmis ei saa ta kunagi. Advokaadibüroo Nove partnerid on minu valmistatud kodulehega rahul ja see rahuldab vähemalt hetkel nende vajadused.

Merle Koop
http://www.nove.ee/
Nove Advokaadibüroo Facebookis

nove_advokaadibyroo

Meil on koolitustel lihtne põhimõte –  kui osaleja näitab üles huvi ja töötab aktiivselt oma eesmärgi nimel, siis saab ta ka soovitud koolitustulemuse. Mida rohkem sa Eve ja Merlisega oma veebilehe ja turundusplaani osas koostööd teed, seda paremad on tulemused.

Kui sa oled valmis tegema oma tulevase kodulehe ja selle turunduse nimel aktiivset koostööd, siis tutvu kodulehe tegemise ja turundamise kogupaketiga.

Tekkis huvi, kirjuta ja arutame sinu võimalusi ning eesmärke.

Koolitajad Eve ja Merlis

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.