Vaata algavaid koolitusi

Eelmise koolitusgrupi osalejad panid omale tähtaja veebileht saada valmis aasta lõpuks. Mõned said varem valmis, mõned veel viimistlevad. Kui tuled koolitusele, siis loe eelnevalt ka teiste tagasisidet, saad osalejate poolt kaasa mõne nõuande ja ehk ka julguse alustada.

Tagasiside koolitusele ”Internetiturunduse täispakett” (kestvus 8 päeva)

Internetiturunduse koolituse kursusele tulin sooviga valmis saada oma koduleht, mida suudan ise hallata.

Tiina_UbarKursus aga andis ülevaate kõigest, mis trall ümber kodulehe tegelikult käib, et leht soovitult toimiks, millele eelnevalt mõeldagi ei osanud.
Eve praktilise toe õlg nii kursuse ajal, kui ka peale kursust, on olnud professionaalne, täpne ja edasilükkav, kui jäin lehe ülesehitamisel tokerduma. Suhtumine – leiame lahenduse, ainult küsi.
Merlise nõuanne krooniks – kui on olukord, kus isegi küsida ei oska, siis nii küsigi:)
Kursuseläbinu suur tänu. Sellel kursusel saavad mõtted teoks.
Tiina Ubar
http://www.tiinaubar.ee

Tiina_Ubar_veebileht


Tagasiside WordPressi algkursusele (kestvus 3 päeva)

Minu näol on tegemist arvuti tavakasutajaga, kellele meeldib arvutit kasutada, kuid kes ei ole eriti huvitatud IT köögipoolest. Seetõttu olin enne koolitust vähe murelik, et kuidas ma hakkama saan.

Esimese koolituse päeva lõpuks oli tunne, et minu ette on laiali laotatud 5000 osaline puzzle, mida mul tuleb kokku hakata panema. Julgustust andis asjaolu, et peale koolitust on kolm kuud võimalik saada tasuta abi.

Koolitusel sai koos kõik peamised asjad läbi käidud ning puust ja punaseks tehtud, endal tuli neid veel mõned korrad läbi teha, et need kinnistuks (kui midagi ununeb, siis saab alati koolitusmaterjalist järgi vaadata).

Koolitusel oli paraja suurusega grupp, et koolitajal jätkus aega kõigiga tegeleda. Soovitan kõigil tulevastel koolitujatel enda peas välja mõelda, missugune nende veebileht võiks valmis saades välja näha, kui see visioon on olemas, siis Eve aitab igati omaltpoolt sellele kaasa, et see visioon ka realiseeruks ehk siis mida aktiivsem sa ise oled, seda parema tulemuse ka saavutad.
Kuna esimene ja teine koolituspäev olid järjest, siis võiks järgmisel koolitusel planeerida nii, et koolituspäevade vahel võiks olla suurem vahe, siis jõuab ise kodus rohkem harjutada, et järgmisele koolituse päevale võtta kaasa pikema küsimuste nimekiri, millele loodad vastused saada.

ourman_in_cuba

Veebilehe tutvustus

Minu veebileht on tehtud reisiblogi eesmärgil, et saaksin edastada postitusi oma reisilt ning huvitatud olevad isikud saavad neid lugeda ning soovil ka kommenteerida. Veebilehele sai lisatud ka galerii, kuhu kogun kokku reisil tehtavad huvitavamad fotod ja videod. Eesmärk oli teha lihtsa ülesehituse, kuid visuaalselt nägus veebileht. Tulemust vaadates minu hinnangul see eesmärk sai ka täidetud.

Suured tänud tõhusa koolituse eest!
Rain Urbsalu
http://www.ourmanincuba.eu/


Tagasiside WordPressi põhikursusele (kestvus 6 päeva)

Triin_TilgerKõige rohkem meeldis Teie personaalne tähelepanu iga koolitsel osalenu suhtes ning individuaalne lähenemine, kõik koolitusel osalenud said vastused ja abi just neid puudutavates küsimustes.

Arvan, et selleks, et võtta koolituselt 100%, siis võiks ettevõte juba loodud olla ja tegevused/teenused paigas – lihtsam alustada.

Ühe lausega öeldes: „Jäin koolitustega väga rahule ning teie personaalne lähenemine lisas I-le punkti.
Triin Tilger
http://www.tikandid.eu

 

tikandid

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.