Vaata algavaid koolitusi

Internetilehekülgede loomine ja haldamine oli minu jaoks täiesti võõras teema, mistõttu kaalusin pikalt, kas võtta mänguasjade e-poe loomine ette ise või jätta see siiski oma ala professionaalide hooleks. Teemat vaagides, võtsin ühendust internetist leitud Kodulehekoolituste meeskonnaga, kelle toel kõhklused vähenesid ning hirm esialgu äärmiselt keerulisena tundunud väljakutse ees asendus entusiasmiga kiirelt tegutsema hakata.

KristiKoolitus toimus kahel päeval ning osalejategrupp oli väike, mistõttu oli Evel aega kõiki meie muresid ükshaaval lahendada. Kui tekkis mõni küsimus, millele Evel kohe vastust polnud, uuris ta selle hiljem järele. Mulle meeldis väga, et koolituse ja hilisemate konsultatsioonide ajal ei teinud Eve kunagi minu eest midagi ära, vaid juhendas, kuidas ja mida muuta, et soovitud tulemust saavutada. Lisaks lahendas ta ära ka mõningad html või programmeerimist nõudvad küsimused.

Tahan Teid väga kiita selle eest, et ükski minu poolt esitatud küsimus pole jäänud vastuseta! Samuti ei ole ma kunagi pidanud vastuseid pikalt ootama. Eve on äärmiselt sümpaatne, abivalmis, asjalik ja toetav koolitaja, kes vajadusel leiab murede lahendamiseks aega ka hilisõhtul või nädalavahetusel.

Kodulehekoolituste meeskonna toel sain e-poe valmis ühe kuuga. Oma kogemuse põhjal julgen Teid soojalt soovitada kõigile, kes pelgavad e-poe loomist ise ette võtta!
Suur-suur tänu Teile!
Kristi Ojala
www.lelunurk.ee

Lelunurk.ee

Lelunurk.ee on Timesmith OÜ poolt 2013. aasta lõpus alustatud ärisuund, mis müüb ja rendib beebide ja väikelaste (0-5 aastat) suuremaid mänguasju.
Meie eesmärgiks on muuta kallid ja kvaliteetsed mänguasjad oma klientidele taskukohasemaks, pakkudes neile erinevaid ostu- ja kasutustingimusi. Kõik müügis olevad tooted on laos olemas ning kiiresti kättesaadavad.
Püüame oma tooteid pakkuda alati parima turuhinnaga. Kuni 26. jaanuarini kehtivad meie poes täiendavalt avapakkumised, mille raames on kõik ostuhinnad veel 14-22 protsenti soodsamad. Sellele lisandub Eesti piires tasuta transport.
Just nüüd on õige aeg pere pesamunad õnnelikuks ning enda elu mugavamaks teha! Vaata lähemalt www.lelunurk.ee

lelunurk.ee - OpenCart e-pood

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Eve Keerus-Jusupov

Eve poole võib pöörduda järgmistel teemadel: kodulehe tegemine WordPressiga, sh WooCommerce; GIMP, MailChimp, Google Analytics ja FB's segmentide loomine.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.