Vaata algavaid koolitusi

Ühel õhtul surfasin Googles ja Netis ringi ja uurisin, millised firmad või asutused pakuvad ettevõtluskoolitust. Tundub, et ettevõtluskoolitus töötutele on väga kuum teema ning koolituse pakkujaid leidub justkui küllaga. Keda neist pakkujatest võiks siis otsingutulemuste põhjal valida?

Koolituse pakkujaid otsides püüdsin leida toimunud koolituste ja nende läbiviijate kohta tagasisidet, mida oli napilt. Selles osas soovitaksin koolitusasutustel julgemalt avaldada osalejate arvamusi ja tagasisidet. Samuti vaatasin enam just neid koolitusi, mis olid värsked ja mille kirjelduses oli väljatoodud:

  • järgmised algavad kursused;
  • põhjalikum sisukirjeldus;
  • nõuded osalejale ja registreerumine;
  • koolituse lõpptulemus;
  • toimumise ajad ning koht.

Ettevõtluskoolitus internetis | bisness.ee

E-kursus, mis sisaldab hulgaliselt õpetlikke videosid, õpetusi ja ettevõtluses vajalikke dokumentide näidiseid. See kursus on eriline juba ainuüksi sellepoolest, et siin antakse alustavale ettevõtjale ka praktilisi näpunäiteid Facebookis turundamise kohta. Tutvu e-kursusega lähemalt siin.

Kursuse hind on 9.90 eurot kuus, kuid sa võid selle kursuse peale info kätte saamist ka igal ajal peatada. E-kursus eeldab järjekindlust ja tugevat enesedistsipliini, sest ainult siis näed tulemusi.

Ettevõtluskoolitus Rahvaülikoolis

Tartu Rahvaülikool sai 2012.aastal Töötukassa parima Tartumaa koostööpartneri tiitli. 111-tunnine ettevõtluskoolitus toimub 6.10-15.12.2014. Koolituse lõppedes valmib igal osalejal oma loodava ettevõtte äriplaan. Peab märkima, et nende koolituste infot püütakse hoida värske ja ajakohasena.

Projektiekspert OÜ

Projektiekspert OÜ teeb lisaks mitmetele teistele kursustele järjepidevalt ka ettevõtlusalaseid koolitusi. Isegi suvekuudel juunis ja juulis toimub 56 tunnine kursus. Tõsi, nende ettevõtluskoolitus nimega Stardiedu keskendub peamiselt äriplaani koostamisele ja väga põgusalt käiakse läbi turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine jms.

Reiting OÜ

Koolitusfirma Reiting OÜ pakub väga palju erinevaid koolitusi, mille seas ka ettevõtluse ja juhtimise alased koolitused.

Millist koolitust või koolitajat siis valida?

Selle postituse kokkuvõtteks tahan rõhutada seda, et paljud otsivad täna koolituste kohta infot läbi otsingumootorite ja kui huviline satub lehele, kus pole piisavalt informatsiooni, siis valib ta sinu konkurendi koolituse, kus on enam asjakohast teavet koolituse kohta.

Loomulikult on ettevõtluskoolituse pakkujaid tunduvalt rohkem, kuid need jäid googeldades silma ja see on koolitusfirmadel otsingumootori turunduse osas õppimise koht.

Ettevõtluskoolitus töötutele on kallis koolitus ning seetõttu tuleb selle valikul teha põhjalik kodutöö. Kui kodulehel infot napib, siis võiks küsida tuttavatelt või sõpradelt.

Muidugi olgu öeldud, et ega koolitus ei tee igaühest veel ettevõtjat, aga esimesed sammud saavad tehtud.

Ma ei teinud Googles detektiivi tööd ega otsinud midagi spetsiaalset, kuid kui mõni koolitus on välja jäänud või oled osalenud ettevõtluse või äriplaani koostamise koolitustel, siis jaga oma kogemusi kommentaarides.

Internetiturunduse koolitus alustavale ettevõtjale

Alustava ettevõtja koolitus sisaldab vähesel määral turundust ja veelgi vähem internetiturundust, kuid paljude äride puhul on just internet kõige kiirem viis oma potentsiaalsete klientideni jõudmiseks.

Kui sa tahad omale uut kodulehte ja väärt teadmisi turundamisest internetist, siis kaalu osalemist Internetiturunduse koolituse täispaketil, mille sarnast teist Eestis ei ole.

Kui sulle meeldis see postitus, siis palun jaga seda!

Autor: Merlis Jusupov

Merlis on turundusspetsialist, kes on veebiturundusega sina peal alates 2008 ning tema kireks on kodulehe SEO, kodulehe testimine ja müügile optimeerimine. Merlis koolitab ja aitab ettevõtjaid veebilehe turundamise teemadel.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saad 1 x kuus head nõu
kodulehe, SEO või sotsiaalmeedia kohta

info koolituste kohta
nõustun privaatusega*

Personaalne kodulehe/e-poe tegemise koolitus

Vaata, mis koolitusi veel pakume

Kodulehe/e-poe tegemine e-opik ja e-kursus

Kodulehe/e-poe tegemine WordPress 6’ga

Õpik keskendub e-poe loomisele ja tasuta pluginate tutvustamisele, mis aitavad e-poele lisada lisafunktsionaalsust. Käime läbi kogu e-poe loomise protsessi – toodetest kuni arveni.