Tõsi see on, et kui Töötukassa koolitused või koolituskaart läheb ettevõtlikele ja aktiivsetele inimestele, kes ka teavad, mida nad täpselt tahavad, siis on nendest koolitustest palju kasu.

Andrus ja Taivo, kes on alustavad ettevõtjad, tegid valmis oma äriplaani, läbisid ettevõtluskoolituse ja võtsid juurde veel kodulehe tegemise ja veebiturunduse koolitused.

Loodav ettevõte hakkab pakkuma IT-alast tuge nii riistvara kui tarkvara küsimustes ning plaanis on hakata müüma innovaatilisi juhtmevaba seadmeid.

Alustavale ettevõtjale oli nende arvates just sobilik võtta kodulehe tegemise ja veebiturunduse koolitus, kuna see aitab oluliselt väiksemate kuludega siseneda turule. Internetis on lihtsam jõuda oma sihtgrupini ja tulemused on kohe silmaga näha.
Kui ehitad õigesti üles oma kodulehe ja teed plaani veebiturunduse osas, siis annavad tulemused endast õige pea märku.

Töötukassa koolitused andsid alustavale ettevõtjale võimaluse

Andrus ja Taivo käisid seitse päeva õppimas, kuidas luua eesmärgipärast kodulehte sisuhaldustarkvaraga Joomla ning e-poodi tarkvaradega VirtueMart ja OpenCart.

Kuna väikeettevõtjal ja eriti veel alustaval ettevõttel pole mingeid erilisi võimalusi kodulehe tegemise ja veebiturunduse teenuse sisse ostmiseks, siis on mõistlik investeerida nende oskuste omandamisse. Pealegi said Andrus ja Taivo nende koolitustega boonuseks kaasa 12 kuud tasuta veebiabi, mis on alustava ettevõtja jaoks eriti suur pluss.

Vaata alltoodud videos pealkirjaga Töötukassa koolitused alustavale ettevõtjale tagasisidet, mida Andrus ja Taivo nendest koolitustest arvasid.