Google Ads koolitus | Google reklaam

Tahad teada, kuidas Google reklaam töötab? Praktiline Google Ads koolitus õpetab sind vältima lokkavat kirjaoskamatust PPC reklaami tegemisel ja mõttetut reklaamiraha põletamist.

Google Ads koolitused

Google Adsi koolitusel on 3 kuud koolitaja tugi

Kuidas internetis (Googles) kiiresti klientideni jõuda?

Kas sinu koduleht ei tule Google orgaanilistes tulemustes piisavalt kõrgel positsioonil välja või oled uue tootega tulemas turule? Üks kiireimaid võimalusi pildile saamiseks on kahtlemata märksõnapõhine reklaam Google Ads ehk vana nimega Google Adwords.

Õpetame sulle, kuidas panna püsti oma Google reklaam ja mida pead täpselt tegema, et oma konkurente PPC (Pay Per Click) reklaamis lüüa.

Mis kasu on sul koolitusest, kus antakse ainult palju teadmisi?

Meie 15 aastane koolitamise kogemus kinnitab, et koolitatavad omandavad õpitut kõige paremini praktiliselt ise läbi tehes. See on põhjus, miks meie koolitust kõrgelt hinnatakse.

Mitmed turul pakutavad Google Adsi koolitused annavad küll sulle palju teadmisi ja parimaid praktikaid, kuid kui kätte jõuab aeg ise praktiliselt reklaamikampaania üles panemiseks, siis oled ikka üksi või lähed tellid teenuse sellelt, kes sind koolitas.

“Me anname sulle praktilise kogemuse ja aitame sind ka probleemide ja küsimuste korral peale koolitust”.

Google Ads koolitus algajale ja iseõppijale

Paljud ettevõtjad tahavad ise hakkama saada Google Adsiga, kuid nad ei tea, mis on tähtis ja samuti pole neil aega seda õppida.

Antud koolituse eesmärk ei ole pakkuda sulle võimalikult palju teadmisi, sest sinu pea ei ole kummist. Google Ads koolitusel keskendud praktilisele harjutamisele ning sellele, mida peab Google oluliseks reklaami tegemisel.

Kasuta Google Adsi õigesti ja Google reklaam saab su lemmikuks

Sellel koolitusel õpid praktiliselt ise koostama ja käivitama märksõnapõhist reklaami Googles. Saad täpselt teada, millised vead lähevad sulle kalliks maksma ning kuidas targemini oma reklaami eelarvet planeerida.

Google Ads koolitus sisaldab teemasid

Maandumisleht – miks on vajalik luua maandumisleht. Kuidas me teame, milline maandumisleht töötab efektiivsemalt ja mis toob raha rohkem sisse?

Maandumislehe ülesehitus – milliseid osasid sisaldab maandumisleht, kuidas seda üles ehitada ja milline ei tohiks üks maandumisleht olla.

ROI ehk tasuvuspunkti arvutamine – kuidas saada teada, millal minu kulutused saavad tagasi teenitud ja mida selle juures silmas pidada.

Google reklaam ehk Google Ads

Mõõdikud, millel silm peal hoida – millised on sinu kampaania eesmärgid ja milliseid näitajaid jälgida, et teha paremaid otsuseid.

Millest sõltub kliki hind – saad selge pildi, mille põhjal kujuneb sinu kliki hind ja miks osad maksavad vähem kui teised, kuid saavad kõrgemaid asetusi.

Mis on kvaliteedi skoor – mille järgi Google hindab sinu reklaamide, võtmesõnade ja maandumislehe headust.

Kampaania seadistamine – reklaami näitamise kanalite ja seadmete valik, reklaami eelarve seadistamine, reklaami sihtimine keele, asukoha ja ajalisi faktoreid arvesse võetuna.

Kampaania koostamine Google Adsis – kampaania struktuur, reklaamrühmade ja reklaamide koostamine ja testimine. Märksõnade analüüs ja vastavus maandumislehega.

Kampaania jälgimine ja korrigeerimine – kampaania optimeerimine ehk toimivate märksõnade ja reklaamide koondamine ning mitte töötavate eemaldamine ja asendamine.

Google Ads ja Google Analytics – Google Ads’i ja Google Analytics’i sidumine. Reklaamidelt tulijate segmenteerimine, eesmärgi seadmine, reklaamitulemusete analüüs. Google Adsi töölaua loomine.

Koolituse praktiline lõpptulemus

Oled praktiliselt ise koostanud, sihtinud ja käivitanud oma Google Asi reklaami. Peale koolitust oled võimeline reklaame kas ise või koolitaja kaasabil käivitama.

Koolituse tulemusena tead ja oskad

 • kuidas Googles reklaami abil kiiresti klientideni jõuda;
 • kuidas koostada lihtsamat reklaami kampaaniat ja milliseid vigu vältida;
 • kuidas koostada reklaamtekste, mis eristuksid konkurentidest;
 • kuidas valida märksõnasid, mis toovad sisse ja milliseid välistada;
 • kuidas ja millele peab vastama üks maandumisleht, kuhu reklaam suunatakse;
 • kuidas arvutada välja reklaami tasuvust ehk ROI-d.

Eripakkumine! – Iga osaleja saab endale värske Google Analyticsi e-õpiku

Google Analytics e-raamat

Kuna Google  Ads ja SEO on väga tihedalt seotud Google Analyticsi kasutamisega, siis saab iga osalejale endale koolituselt kaasa värskelt ilmunud Google Analytics e-õpiku.

Õpikust saab samm-sammulised juhised:

 • kuidas Google Analytics seadistada õigesti;
 • kuidas leida üles müüki mõjutavad tehnilised kitsaskohad;
 • kuidas kasutada Google Analyticsit kampaaniate analüüsimisel ja kodulehe või e-poe optimeerimisel otsimootoritele.

NB! Lisaks saab iga osaleja 3 kuud koolitajate Eve ja Merlise personaalset abi nii Google Adsi kui Google Analyticsi küsimustes.

Sul on kindel koht, kust saad vastuseid oma küsimustele.

Antud koolitus sisaldab:

 • koolitaja esitlusi ja materjale igale osalejale;
 • Google Analytics e-õpik;
 • lõunasööki;
 • 3 kuud isiklikku veebiabi reklaami planeerimisel ja käivitamisel;
 • tasuta konsultatsioone.

Tuleb väga praktiline ja huvitav päev, mis aitab kindlasti sul tõhusamalt saada juurde uusi kleinte.

Koolituse koht, aeg ja hind

Koht: Suur-Sõjamäe 10A Tallinn (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor)
Hind: 295 € + KM (354,00 €)
Aeg: 18.11.2020 kell 09.30 – 15.00

NB! Koolitusele pääseb ainult kuni 12 inimest, sest siis jõuame tegeleda igaühega ka individuaalselt.

Auditoorse töö osakaal – 2 tundi
Praktilise töö osakaal – 4 tundi

Õppe kogumaht – 6 tundi

Registreeru koolitusele

 • Ettevõtte / asutuse andmed arve koostamiseks (nimi, aadress).
  Töötukassa klient, kellel on olemas luba osaleda koolitusel, sisesta palun oma isikukood ja maakond.

Koht, aeg ja hind

Koht: Suur-Sõjamäe 10A Tallinn (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor)
Hind: 295 € + KM (354,00 €)
Aeg: 18.11.2020 kell 09.30 – 15.00

NB! Koolitusele pääseb ainult kuni 12 inimest, sest siis jõuame tegeleda igaühega ka individuaalselt.

Auditoorse töö osakaal – 2 tundi
Praktilise töö osakaal – 4 tundi

Õppe kogumaht – 6 tundi

OÜ Collectiv on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Koolitajad

Merlis JusupovMerlis õpetab sind praktiliselt tegema reklaami Google Adsiga. Ta annab sulle väärt nõuandeid ja nippe, kuidas saada internetireklaamist kasu.

Eve Keerus-JusupovEve on kogemustega koolitaja, kes lisaks kodulehe tegemise koolitustele aitab analüüsida Google Adsi tulemusi Google Analyticsis.

Kliendid, kes meid usaldavad

logod1

Merle Rosma tagasiside

Sain aru, et see polegi raketiteadus. Piiratud eelarve ja inimressursside korral on see hea võimalus enda firmat ja tooteid reklaamida, omades ise ülevaadet toimuva üle ja hoides ka rahalises mõttes ohje enda käes.
Koolitusega jäin väga rahule ja kindlasti soovitan seda ka oma sõpradele-tuttavatele, kes samade teemadega kokku puutuvad.Merle_Rosma

Merle Rosma
Fashion Garden OÜ
Juhatuse liige
www.avanti.ee

Tiia Laul tagasiside

Võin julgelt väita, et Google Adwords koolitus täitis kuhjaga mu ootused. Muidugi leiab selle veebiturunduse tööriista kohta päris palju infot ka Internetis surfates, aga ise otsides ning uurides võib tee mõne kasuliku näpunäite või nõksuni olla väga pikk, kui selle üldse leiad või oskad otsida.

Mina sain koolituse tulemusena juurde väga palju konkreetseid teadmisi, ideid ja infot, mida saan kohe rakendama hakata. Lisaks antakse koolitusega kaasa väga korralikud materjalid ning edaspidine konsultatsioonilubadus, mis samuti on koolitusel õpitava edaspidisel rakendamisel oluline lisaväärust.

Mulle meeldis koolitajate väga individuaalne ning koolitatava vajadustest lähtuv lähenemine ning koolituse ühelt poolt asjalik ja praktiline, aga teisalt jälle vaba ning loov õhkkond.

Tiia Laul
pikaaegne turundusjuht