Veebiturundus ja veebiteenused

Veebiturundus algab sinu turunduseesmärkidest, mille põhjal saab valida välja sobilikumad taktikad. Tulemused ei tule üleöö ning see eeldab sihtgrupi probleemi tundmist, õigete kanalite valikut, mõõtmist ja analüüsi. Meie veebiteenused hoiavad kokku sinu aega ning pikaajaline koostöö tagab ka paremad äritulemused.

Veebiturunduse või kodulehe konsultatsioon

Merlis Jusupov

Merlis Jusupov

Merlis: „Enne kui otsustad, millised veebiteenused meie repertuaarist võiks sulle sobida, tule meile külla. Arutame koos sinu probleemi ning anname sulle väärt nõu tasuta“.

Veebilehe optimeerimine otsimootoritele

Veebiturundus sisaldab ka muuhulgas veebilehe optimeerimist otsimootoritele. Selleks, et sa oma oluliste märksõnadega uutele klientidele leitav oleksid, tuleb kõigepealt sinu kodulehe sisulehed korda teha.

Kodulehe ja e-poe tegemine firmadele ja asutustele

Teil on vajadus uue kodulehe või e-poe järgi, kus kasutaja leiaks kiirelt õige info ja teeks seda, mis teil vaja. Sul on võimalus valida standardse ja kiire lahenduse ning rätsepalahenduse vahel.

Kodulehe analüüs ja parandusettepanekud

Uurime, mida sinu kodulehe külastajad lehel teevad ja mis takistavad neil tegemast teie poolt enim soovitud tegevust. Teeme ettepanekuid nii kodulehe parendamise osas, kui anname nõu turunduse osas.

Veebilehe haldamise ja arendamise teenus

Meie veebiteenused sisaldavad muuhulgas ka pikaajalist veebilehe haldamise ja arendamise teenust. Milleks pidada eraldi inimest, kui võib teenuse kokkuvõttes odavamalt sisse osta.

Ettevõtte fännilehe loomine ja arendamine

Teeme teie ettevõttele väärtust kommunikeeriva fännilehe, aitame koostada tegevusplaani Facebookis turundamiseks ja vajadusel haldame seda teie eest.

Kui sa ei leidnud sobivat teenust või tahad lihtsalt nõu pidada, siis võta ühendust ja vaatame, mida oleks tark esmalt teha.

Võta ühendust