Argo Liik – Nothing Neighbor veebilehe looja

Nothing Neighbor on veebipood, mis on saanud alguse aastal 2021 ja mille on loonud väike ettevõte NewNovale OÜ. Ettevõtte eesmärk on pakkuda eristuvaid, huumorikaid, isikupäraseid riideid. NewNovale OÜ peab oluliseks , et tooted oleks loodussõbralikud ja seljas mõnusad. Seetõttu kasutame ainult ÖKO-TEX sertifikaatidega kangaid, mille vastupidavust ja materjale on eelnevalt katsetatud.

Toodete disan tuleb kunstnik Gardar Bragasoni töödest. Gardar Bragason on Islandi vabakutseline kunstnik, kes oma töödes peegeldab talle omasel humoorikal moel inimesi ja ühiskonda meie ümber. Ta on humanist ja vaatleja, kes talletab paberile erinevaid karaktereid/inimtüüpe.

https://nothingneighbor.com/

Hansatraveli veebilehe looja – Helen Allikmäe

HansaTravel on Eesti reisibüroo, mis ei esitle mitte ainult Eestit, vaid ka teisi Balti riike. HansaTravelil on palju valmis reisiprogramme alates paaritunnistest kuni paarinädalaste Balti tuurideni. Loomulikult saavad nad koos tellijaga planeerida ka muid gruppide huvidele vastavaid reise. Hansatraveli eesmärk on alati arvestada kliendi mõtete, soovide ja ootustega.

https://hansatravel.ee/

Fotograafi veebileht – Kati Visnap

Huvi fotograafia vastu tekkis Katil juba varases lapsepõlves. Esimese mustvalge filmikaamera ostis oma taskuraha eest Tallinna Kaubamajast. Ilmutamisega abistas algajat fotograafi tema onu, kellel oli pimik ehitatud vannituppa. Ja nii ta läks – õppis, täiendas ja harjutas fotograafiat Saksamaal, kruiisilaevadel töötades ja Austraalias. Nüüd on tagasi Eestis ja jagab oma fotograafia kirge tänulike klientidega.

https://kativisnap.com/

ohearomatherapy.ee veebilehe looja – Rebeka Kübard

OHE sai alguse 2021.aastal sooviga luua puhas ja läbipaistev kodumaine bränd. Inspireerituna loodusest ja puhastest lõhnadest valmistame aroomiteraapilisi tooteid lõhnastamaks sinu kodu ja ergutamaks meeli. Lõhnameel on inimese üks tugevamaid meeli ning mängib suurt rolli hea enesetunde saavutamisel.

Väärtustame kvaliteetset toorainet ning meie üks põhimõtteid on “less is more”. Seda põhimõtet järgime nii pakendamisel, toote disainimisel ja mis kõige olulisem ka koostisosade nimekirjas.

Hinga. Ole hetkes. Ohka.

https://ohearomatherapy.ee/

Hevana veebilehe looja – Gäthlin Haljaste

Vahel piisab ühest vestlusest, et sisemised ressursid saaksid uuesti kättesaadavateks. Mõnikord piisab sellest, kui inimene saab aru, et täna veel ei ole õige hetk liikuma hakata, aga on aeg teha plaan. Plaani tegemisel on hea sellest kellegagi rääkida.

Räägi Gäthliniga.

Psühholoogiline nõustamine, enesearengu coaching ja teraapia.

https://www.hevana.ee/

brightfashion.eu veebilehe looja – Brigitta Leif

Inspiratsiooni JA loovust meie naiselike Prêt-à-Porter rõivaste siidivaliku kaudu. Teeme iga naise oma keha üle uhkeks, mis iganes suurust sa kannad

Disain säravatele ja julgetele naistele!

https://brightfashion.eu/

Kogemusnõustaja Eva Koženevski

Eva abil leiad mõistmist, äratundmist ja toetust – eelkõige tunnet ja teadmist, et Sa ei ole üksi. Lootust, lohutust ja kinnitust, et elu edasi on võimalik vaatamata tundele, mis hetkel väidab vastupidist. Samuti leiad teadmisi selle kohta, milliseid tundeid ja raskuseid võib suitsiidileina esile tuua ning kuidas ennast ja oma pereliikmeid (sh lapsi) toetada ja aidata.

Toetus pärast lähedase enesetappu

https://puudutamesydameid.ee/

Mandalamaalid – Kristin Tomson

Käsitööna maalitud mandala maalid. Mandala maalid toovad Sulle silmailu ja rikastavad Sinu keskkonda, toovad Sinu ellu hea energia ning aitavad meelitada küllust ja armastust!

Mandalad on meditatiivsed ja väekad pildid. Mandalaks kutsutakse iidset geomeetrilist kujundit, mis pärineb Indiast. Algne mandala kujutab endast universumi ja maailma projektsiooni, ülekantuna geomeetrilisse mudelisse, mille keskmeks on “looja”.

https://tomsonmandalamaalid.ee/

Kübarategija Ann Lumiste

Ann on teatri-, filmi- ja moelooja. Tööalane karjäär on andnud talle hindamatuid oskusi ja kogemusi nii Rahvusooper Estonia, Eesti Rahvusteatris kui ka paljudes teistes töödes.

Tema sissejuhatus kübarategemise keerulisse maailma toimus aastaid tagasi Rahvusooper Estonia vahendusel. Õpipoisiõpe oli raske. Samamoodi nagu mis tahes muu käsitöö puhul, kus täpsus, täiuslikkus ja kiirus on esmatähtsad. See algas õppetunnina, mida ta kirus, kuni aastad möödusid ja mõistis, et see on olnud tõeline õnnistus.

https://annlumiste.com/

slimchick.eu veebilehe looja – Lisete Vuntus

Slim by Nature! Tervislik viis saavutada soovitud kehavormi, head enesetunnet ja tervist. Uuri lähemalt meie tselluliidikreeme, kehamaske, smuutisid ja teesid.

https://slimchick.eu/

Veebileht kunstnikule – Irma Viidalepp

Anneli Tammik elab ja töötab vabakutselise kunstnikuna Tallinnas, on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia ehtekunsti eriala ja omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi kunstiteaduses. On osalenud enam kui kolmekümnel näitusel, neist viis on olnud isikunäitused. Kunstniku töid on tunnustatud Eesti Metallikunstnika Liidu Ede Kurreli nimelise preemiaga (2004).

Anneli ehteid kannavad muuhulgas Evelin Ilves, Tarja Halonen, kuninganna Silvia, Ivi Eenmaa, Soome Vabariigi esimene leedi Jenni Haukio, Läti Vabariigi esimene leedi Dace Seisuma ning paljud teised isikupärased ja stiilsed naised. Ehete tegemise kõrvalt on Anneli juhendanud ka EKA ehtekunsti tudengeid.

https://annelitammik.com/

NuppDesign – Lee Murrand

SINU maailmanägemine ja kujutluspilt on Leele olulised. Kui soovid luua enda ümber läbi fotokunsti ilu, harmooniat ning värskust ja pead lugu huvitavatest lahendustest, siis anna endast teada. Lee leiab võimaluse, kuidas erilised ideed ja mõtted saaksid teoks ning Sind ümbritsev hakkab laulma ja kõnelema.

Fotopõhiste disainlahenduste loomine!

https://nuppdesign.com/