pepper.ee looja – Jana Oidermaa

Me hoolime papagoidest ja soovime, et iga papagoi elukeskkond oleks võimalikult mugav ja mitmekesine.

Oleme perefirma, kes ühtlasi peab väga pikka aega erinevaid papagoisid. Kogemuse pikkuseks on tervelt 18 aastat. Sellesse ajavahemikku mahuvad oma kogemusest omandatud teadmised kui ka välisekspertide kirjapandud kogemusest õpitu, mida soovime jagada Eesti papagoipidajatega. pepper.ee on Sinu sulelise lemmiku veebikodu.

https://pepper.ee/

pepper.ee

liisielken.ee looja – Liisi Elken

Graafiline disainer Liisi Elken loob tootedisaini, trükidisaini ja illustratsioone. Graafilise disaini teenused on logo disain, visuaalne identiteet ja trükiste kujundamine. Liisi pakub lasteaia lõpuraamtuid (makett + küljendus + fototöötlus + trükk). Lõbusa kujundusega armsad raamatud luuakse lasteaia lõpurühmadele meenutamaks lustakaid hetki ja toredaid kaaslasi.

https://liisielken.ee/

terrass.ee looja – Heikki Kilkson

Korralikult läbimõeldud terrass, millele on mugav ligi pääseda ja kuhu paistab sobival hetkel päike, saab kindlasti teie kodu lahutamatuks osaks ning ilusa ilmaga hiilib sinna ka kogu tubane tegevus.

Elu terrassil algab kui päeva esimene päikesekiir sillerdab läbi tassi kohale tõusva auru. Nautida ilusal suvepäeval perega lõunasööki. Õhtupäikese käes lihtsalt istuda ja lõõgastuda, pisutki eemale päevamuredest ja laadida järgmise päeva jaoks akusid.

Igaüks on meister omal alal. Oleme ehitanud väga erinevaid terrasse eramajadele, ettevõtetele ja kohvikutele juba üle 10 aasta. Uuri lähemalt!

https://terrass.ee/

tuhaurn.ee looja – Siiri Viilipus-Jazõkov

Mulle on alati meeldinud käsitöö, aga kui panin esimest korda näpud savisse, sain aru selle maagiast. See oli saatuslik päev kümme aastat tagasi. Olen 15 aastat töötanud riiki teenides, aga paralleelselt tegelnud ka savimaailmaga. Mul on keraamika valdkonnas erialane haridus.

Urnides on natuke minu kogemuslikku valu, kurbust ja samas ka helgust, sest leian, et ülistada tuleb lahkunud inimese elu ja hetki, mis ta meile andis. Ma teen urne hea tundega ja lootes, et leinaja saab minu tuhaurni puudutusest lohutust ning et lahkuja saadetakse väärikalt viimsele teele.

Hoiame neid, kes täna meiega on, ja mälestame lahkunuid!

https://tuhaurn.ee/

filtriabi.ee looja – Jana Haljand

Filtriabi abistab kui Sinu ventilatsiooniseadme filtrid vajavad vahetamist. Pakume õhufiltreid kodu ja kontori ventilatsiooniseadmetele. Meie lehelt leiad nii tootja originaal filtreid kui ka kvaliteetseid Eestis toodetud analoog filtreid, mis vastavad Euroopas kehtivatele standarditele.

Kiire tarne, turvaline ostukoht, tasuta transport pakiautomaati!

Vaheta filtreid vähemalt 2 korda aastas – nii hoiad oma kodu õhu puhtana!

https://filtriabi.ee/

richterstudio.ee looja – Michael Richter

Richter Studio on helisalvestusstuudio ja on asutatud Michael Richteri, kogenud muusikaprodutsendi poolt, kes valdab mängu erinevatel muusikariistadel ning täidab helirežissööri / muusikaseadja rolli. Lisaks tegeleb Michael professionaalselt reklaamklippidele hääle pealelugemisega raadio ja televisiooni jaoks.

Pakume suurel hulgal erinevaid teenuseid, mis on seotud heli salvestamise ja töötlemisega. Töötame erinevate muusikariistadega, sealhulgas ka vokaaliga, loome muusikat erinevates žanrites ja loome helidisaini filmidele ning reklaamklippidele.

https://richterstudio.ee/

tikkimised.ee looja – Marat Mikker

SikiMar OÜ on väike ettevõte Harjumaalt. Pakume peamiselt masintikkimise teenust. See on koht kus saad avastada kui põnev on masintikkimine ja milliseid võimalusi see annab. Näiteks saad värskendada juba tüütuks muutunud rõivaid, lisada huvitav motiiv oma poekotile, tikkida nimed saunalinadele ning palju muud. Samamoodi saab kaunistada tööriideid logodega, teha eriliseks firmade kingitused.

Tikand on praktiline, vastupidav pesule, pleekimiskindel, ilus ja püsib kaua. Seega võimalusi on palju. Kui nüüd tekkis mõte või soov seoses tikkimisega, siis võid selle meie poole teele panna ja aitame hea meelega!

https://tikkimised.ee/

lenmerk.ee looja – Janek Sibbul

Terrassi- ja rõduklaasid sobivad nii eramute, suvilate kui ka äripindade laiendamiseks ehitatud terrassidele ja rõdudele. Terrassi-ja rõduklaaside paigaldus, hoone küljes olevale terrassile või rõdule, aitab vähendada küttekulusid ning teeb terrassist ja rõdust mõnusa ajaveetmise koha, mida saab nautida hilissügiseni välja. Terrassi-ja rõduklaasid valmistatakse „rätsepatööna“ vastavalt avale.

Maja sise – ja välisilme, ruumi valgus ja privaatsus sõltuvad suurel määral sobivatest aknakatetest. Pakume laias valikus erinevaid lahendusi: turvarulood, fassaadi-, ruloo-, voldik-, lamell- ja ribakardinad. Lisaks uudseid automaatikasüsteemidega aknakattete lahendusi. Aknakatted valmistatakse reeglina „rätsepatööna“ ehk vastavalt akna – või ava mõõtudele.

Kaunim kodu lihtsama vaevaga!

https://lenmerk.ee/

annilii.ee looja – Liina Kahre

Annilii lehelt saad endale tellida enda või lapse joonistatud pildi järgi tikitud kodutekstiile. Lihtne, eriline, imeline!

Joonistuse järgi tikib Liina mõne padjakese või midagi muud. Iga joonistatud pliiatsikriips leiab oma koha tikandis. Tikanditega kodutekstiil valmib eestimaise käsitööna – üks ja ainuke. Sobib eriliseks kingiideeks.

Eritellimusel tikitud kodutekstiilid

https://annilii.ee/

Annilii

viruarendus.ee looja – Renee Rebase

Respekt kõigile ettevõtetele, kes on turul olnud üle 20 aasta. Järelikult on nad teinud oma tööd nii hästi, et suutnud turul püsida nii headel kui halbadel aegadel.

Viruarendus pakub kanalisatsiooni ehitust, gaasitrasside paigaldust, põrandakütte ja keskkütte ehitust, köögi- ja vannitoa santehnilisi töid.

Viruarendus – kui hindad kvaliteeti

https://viruarendus.ee/

HAKK design – Marve Riisalu

HAKK on bränd, mis tegeleb sisustus-ja elustiili aksessuaaride disaini, tootmise ja turundamisega. HAKKi DNA on loovus ja traditsioonidel põhinev uuenduslikkus, tasakaal tarbija sõbralikkuse ja jätkusuutlikkuse vahel.

HAKK – jätkusuutlik tootedisain

https://hakkdesign.com/

Privaatrestoran – Erika Kuul

See on veebileht, mida tühja kõhuga ei saa vaadata. Juba koolitusel tekitas isu. Pakutakse hõrke ja mahlaseid liharoogasid tõsistele lihagurmaanidele, või valmistatakse kohapeal roogasid veiselihast, lambalihast, mereandidest…

Privaatrestoran – toitlustus, teenindus ja inventari rent – kõik ühest kohast

https://privaatrestoran.ee/