Daire Kaup

Old Hapsal Hotel veebilehe looja – ja palju muud 🙂

Old Hapsal Hotel ei ole pelgalt majutus Haapsalus, vaid elamuse looja, mis sündis unistusest pakkuda personaalset ja kvaliteetset teenust täiskasvanutele, seda rahulikus ja romantilises keskkonnas.

Iga külaline on eriline oma soovide ja vajadustega. Old Hapsal Hotel aitab sinu viibimise kordumatuks muuta –  jäta kohustused paariks päevaks koju ja võta aeg iseendale.

https://www.oldhapsalhotel.ee/

Selve Kuuse

Selve hing ja kirg on olnud aastaid mänguasjapood Trips-Traps-Trull. Ta on selle looja ja eestvedaja juba 7 aastat.

Hoolikalt valitud mänguasjad nii beebidele kui suurematele mänguhuvilistele ootavad sind Selve vastvalminud e-poes.

Mänguasjade e-poest leiad õppemänge ja komplekte loovmängudeks, nuputamis- ja osavusmänge, lauamänge ja vannimänguasju ning palju-palju muud.

Uuri lähemalt:

https://tripstrapstrull.ee/

Gerda Rosenbladt – jooksuentusiast ja inspireerija

FunFitRun on veebileht, mis inspireerib sind jooksma. Isegi ei pea ennem olema jooksusõber – piisab ainult soovist ja otsusest. Gerda on mulle (Evele) eeskujuks ja olen nüüd hakanud jooksmas käima. Ja avastanud, et polegi nii raske – pigem annab energiat.

https://funfitrun.com/

Annely Köster

Kunagi, kui taevas oli sinisem ja rohi rohelisem, olid veel laps ja sulle meeldis joonistada.
Joonistasid suurelt ja julgelt, iga pilt oli terve maailma ja seal juhtus asju – karu tõi metsast maasikaid ja laineharjal kihutas terve pere randa jäätist sööma.
Sulle meeldis ja sind ümbritsevatele samuti – nad vaatasid su joonistusi, noogutasid ja naeratasid, tunnustasid sind imelise loovuse eest.
Ja siis ühel päeval tundus sulle, et sa ei oska enam joonistada. Maalimisest rääkimata. Ja sa loobusid. Vahel harva veel proovisid, kuid leidsid omale uued huvid ja tegevused…
See oli katkend Annely uuelt veebilehelt. Annely Köster pakub kunstikursuseid täiskasvanutele. Aga mitte ainult – ta õpetab sind märkama – ümbritsevat, värve, toone ja sulandusi ning aitab sul leida üles oma loovus looduses olles. Annely kutsub sind metsastuudiosse.

Ille Valgma

Ille ei tee mitte ainult veebilehte ja käsitööd rõõmuga, vaid kõike, mida ette võtab. Kui minul on pidevalt miljon asja teha, siis Illel on miljard asja vaja teha – mul (Evel) on veel arenguruumi 🙂

Särav ja jutukas, tegus, aktiivne ja ettevõtlik ning julge. Ille tegi kannapöörde – oli kaubanduse keskastmejuht 28 aastat ja nüüd tegeleb käsitööga ehk siis hobist on saanud töö.

https://illeline.com/

Liina Vahenurm

VUUTSI sai loodud, et tuletada meelde koos mängimise olulisust ning lähendada peresid, pakkudes mängulusti nii lastele kui vanematele.

Ükski mänguasjahunnik ei suuda asendada mängu ema või isaga. Koosmängimises on peidus palju tarkust, palju naeru ning lapselikku fantaasiat – Nautige ühiseid hetki!

https://vuutsi.ee/