plakkart.com looja – Ewa-Kaisa Plakk

Autodidakt, kellel meeldib olla kunsti poole kaldu. Kirjas ja kunstis kulgeja, kes kirjutab lugusid elust enesest, nii lõuendile kui tekstina vt. blogi!

Ärikingitused. Kunstikalendrid. Postkaardid. Prillipuhastuslapid. Kunst koju või kontorisse. Kirjatükid, kõned, esitlused. Tahad midagi tähtsat öelda, aga ei oska? Võta julgesti ühendust, et saaksime koos valida Sulle parima lahenduse. Annan vastuse 24 tunni jooksul ja imelikke küsimusi pole kunagi olemas.

Ewa-Kaisa Plakk looming ja kunsti müük!

https://plakkart.com/

hingestuudio.ee looja – Merike Hannust

Ma ei luba, et peale teraapiat oled sa kohe uus inimene, ja et alati on kõikidele küsimustele vastused. Küll aga luban, et aitan sul märgata, millised radu on võimalik valida, et saaksid oma küsimustele vastused.

Julgen sulle ulatada käe, et aidata sind astuda sammuke kõrgemale, kui oled allapoole vajumas. Saan sulle pakkuda turvalist ja toetavat teekonda, mis aitab edasi liikuda, et ellu saaks tulla rohkem vabadust, rõõmu ja kergust.

Kui tunned, et soovid oma ellu muutust, uudistada mineviku sügavustes, vajad toetust elu kiirel ja pöörasel hetkel või oled lihtsalt väsinud ja vajad lõõgastust, siis olen olemas.

https://hingestuudio.ee/

casagirasol.eu looja – Kairi-Ragne Allmere

Casa Girasol on hubane majutus Hispaanias, kus on suur ja ilus aed koos privaatse basseini, suveköögi ja tubadega kolmel korrusel. Maja asub vaikses piirkonnas (tupiktänaval) Morairas, Pinar del Advocati piirkonnas, baarist (Tapas & Bar 21) ja restoranist (Ca Pepe) vaid 700 m kaugusel.
1,6 km kaugusel Moraira kesklinnast ja liivarandadest.

Soovime pakkuda Sulle meeldivat ja rõõmsat puhkust
Hispaania päikese all.

https://casagirasol.eu/

kindlusekool.ee looja – Kadi Roovik

Kadi tegi kodulehe Kindluse Koolile.

Kindluse Kool on Rae vallavalitsuse poolt hallatav 9-klassiline üldhariduskool. Kooli eesmärk on tagada kohalikele lastele kvaliteetne üldharidus vastavalt põhikooli riikliku õppekava alusel koostatud kooli õppekavadele ja õpiväljunditele.

MEIE 3 OLULISEMAT ERIPÄRA – mentorlus, valikained ja kogukond.

https://kindlusekool.ee/

helasworld.com looja – Evelyn Luik

Olen terve oma elu olnud seotud õmblemise, ilu- ja moemaailmaga. Õppinud meesterätsepaks. 90-ndate alguses alustanud era- ettevõtlusega ning nautinud tööd oma väikeses butiigis luksuslike parfüümide ja pesu keskel.

Fotograafia on mu hobi ja lahutamatu osa minu igapäevases töös. Tänu pildistamisele olen väga palju õppinud kompositsiooni, dünaamika ja valguse kohta. Oskus vaadata inimesi ja asju hoopis teise nurga alt. Töötades moevaldkonnas on see hädavajalik. Olen läbinud fotograafias mõned kursused põhitõdede omandamiseks aga suuresti on see iseõppimise koht.

Nüüd tunnen, et kõik need omandatud teadmised ning kogemused moe- , ilu-ja ärimaailmas on küpsenud, et neid edasi anda.

https://helasworld.com/

meediaplaneerimine.ee looja – Krista Rebane

Tulemustele suunatud meediaplaani aitab koostada oma ala spetsialist Krista Rebane.

Tean, kuidas inimesed erinevaid meediakanaleid tarbivad, tunnen kanalite eripärasid, oskan koostada optimaalsed lahendused. Oskan meediakanalitega suhelda, kuidas ja mida öelda, läbirääkimisi pidada. Suudan kampaania kiiresti kokku panna ja olen kursis erinevate kanalite tehniliste tingimustega. Suudan lahendada kriisisituatsioonid ja olen vahelüli teie ja meediaväljaannete müügiinimeste vahel.

Võta ühendust!

https://meediaplaneerimine.ee/

eestikuusk.ee looja – Katri Liiva

Detsember on Eestikuuse lemmikkuu. Rescoval OÜ on tegelenud jõulukuuskede müügiga juba aastaid. Meil on hooajal avatud mitmed müügiplatsid, lisaks toimetab kauni kuuse soovi korral sinuni kuusekuller.

2020 alustasime Eestis kontaktivabade jõulukuuse müügiplatsidega, mis on iseteenindus punktid. Need vahvad müügikohad on avatud 24h ja toimivad suuresti usalduse peale.

Uute põnevate kohtumisteni järgmisel hooajal!

https://www.eestikuusk.ee/

janku.ee looja – Ann Teresk

Meie kirg käsitsi tehtud, keskkonna sõbralike, kasulike ja unikaalsete toodete jaoks oli põhjus miks Jänku loodi. Maailmas on tohutult palju erilisi tooteid, mida on väga vähe tänapäeva Eesti majapidamises näha. Tihti peale kohtame neid tooteid Pinterestis või Instagramis ja mõtleme, kust ometi mina need saan ja kui peaksime leidma poe kust neid müüakse, on nad liiga kallid.

Jänku otsustaski alguses keskenduda korvhällide müümisega, kuna see on Eestis mitte uus, vaid väga vana ja unustatud toode. Korvhälle saab lausa näha vabaõhumuuseumis, kuid kui oleme maininud korvhälle tuttavatele, siis on tihti küsitud “mis need veel on?”. Oleme õnnelikud, et saame pakkuda nii vajalikku toodet meie kaasmaalastele.

https://janku.ee/

sugarmill.eu looja – Katrin Pruus

Diabeet ei ole tänapäeval lihtsalt diagnoos ja aegajalt arsti juures käimist nõudev haigus. See on rohkem elustiil + pidev oma teadmiste täiendamine diabeeditarvikute kiirelt arenevas maailmas.

Kuidas meie Sind diabeedi ohjamisel toetada saame? Vaata tooteid, mida oleme isikliku positiivse kogemuse järgselt oma e-poodi müüki pannud. Oskame kõigi meie toodete puhul öelda, kuidas need maitsevad, lõhnavad, nahal tunduvad, töötavad, avanevad, püsivad jne. jne. Kõik Sinu küsimused on oodatud!

Meid motiveerib soov teha diabeetikute elu lihtsamaks ja turvalisemaks!

https://sugarmill.eu/

oms.ee looja – Victoria Heinmäe

Elektriteenused, remont ja paigaldamine igat tüüpi laevadele. Rohkem kui 20-aastane kogemus avamere- ja mereteenuste alal võimaldab meil anda teile vajalikku abi – koos leiame lahenduse igale probleemile.

Oleme pühendunud oma klientide teenindamisele kogu maailmas!

https://www.oms.ee/

vetderm.eu looja – Svetlana Belova

Olen  loomade dermatoloog ehk nahaarst.  Lõpetasin Eesti Põllumajanduse Akadeemia veterinaarteaduskonna 1995 aastal. Olen end erialaselt täiendanud mitmete riikide Ülikooli- ja erakliinikutes, osalenud paljudel seminaridel ja konverentsidel üle maailma.

2011 aastal läbisin edukalt ka ECVD eksami, mille tulemusel oman veterinaardermatoloogi diplomit. See on kõrgeim rahvusvaheline tunnustus veterinaaria erialaspetsialistile.

Peale kliinilise töö meeldib mulle ka õpetada. Viimase 15 aasta jooksul olen pidanud rohkem kui 200 dermatoloogia alast loengut loomaarstidele nii Eestis kui 12 välisriigis. Alates 2006 aastast annan oma teadmisi edasi ka Eesti Maaülikooli veterinaarteaduskonna üliõpilastele.

https://vetderm.eu

iseloom.ee looja – Eeva Feldt

Mina olen Eeva Feldt, isiku fenotüübi järgi isikuprofiili koostaja, hariduselt tehnoloogia ja tervishoiu valdkonna spetsialist. Inimeste käitumine ja selle tagamaad on mulle läbi elu huvi pakkunud.

Inimese iseloom on treenitud silmale väga hästi välja loetav. Teadusel põhinev fenotüübi järgi määramise meetod tõestab ilmekalt, et meid vorminud loodus ja keskkond on kõik märgid meie loomusest nähtavale jätnud.

Tänu fenotüübi järgi määramise meetodile saab kiirelt ja detailselt määrata iga inimese iseloomu, näha ette isiku käitumist igapäevaelus ja ka pingelistes olukordades erinevaid teste kasutamata ning isegi inimesega suhtlemata, ainult inimese fotode või välise vaatluse põhjal.

Uuri lähemalt!

https://iseloom.ee/