arenguagentuur.com looja – Kersti Jürgenstein

Telli oma meeskonnale koolituspakett, rendi seminariruum või tule naudi lihtsalt “kodu-kontori” võimalusi looduse keskel.

Olen Sulle ja Sinu meeskonnale toetavaks partneriks, et käivitada areng ja motivatsiooni tõus, et saavutada nii isiklikke kui ka meeskondlikke eesmärke.

Minu kirg ja peamised koolitusteemad:

– ENESEARENG JA MOTIVATSIOON
– MEESKONNATÖÖ JA TREENINGUD
– JUHTIMINE
– COACHING

https://arenguagentuur.com/

aatomikmajad.ee looja – Kuldar Ebruk

Aatomik väikemaja kutsub Sind ebatavalisele, põnevale, seikluslikule teekonnale, mis kulgeb nii metsas kui maal. Soeta endale Aatomikust toimekas abimees ja rakendage ühiselt oma võimeid koos puhates, üüriäri ajades, kodukontorit pidades või lihtsalt mõnusalt aega veetes!

Aatomik moodulmaja konstruktsiooonis kasutatakse Eesti turul uut ja innovatiivset materjali nimega CLT. Selle materjali/konstruktsiooni eripäraks on ideaalne õhutihedus, mis välistab igasuguse läbipuhumise ja soojalekked. Uuri lähemalt!

https://aatomikmajad.ee/

tigukass.ee looja – Ursula Aavasalu

TIGUKASS* on kaks kunstnikku- ema ja tütar Mai ja Ursula Aavasalu. Teeme gootilik- aurupungilikku keraamikat, nukke, joonistame ja õpetame seda teistelegi. Tigukassi kunst on natuke nunnu, natuke sünge, vahel ahvatlev, mänguline ja mitte just üleliia tõsine.

Tigukass on abiks, kui tahate osta või tellida kunstniku tehtud kordumatut, unikaalset asja, mida poleks kellelgi teisel. Olgu selleks autorinukk, keraamiline skulptuur või eritellimusel valmiv sisustuselement, aga ehk hoopis personaliseeritud seinamaal või illustratsioon. Uuri lähemalt!

https://tigukass.ee/

pintslijakohvriga.ee looja – Brette Saar

Olen saarlane, sündinud Kuressaares, elanud ka Tallinnas ja Pärnus. Igas kohas on miski, mis on maha jäänud- sellest sattus ka kohver blogi nimesse.

Mulle meeldivad vanad iseloomuga asjad, vabal ajal vöid mind leida taaskasutus poodidest. Minu jaoks suurim rööm on leida asi, millel on oma lugu. Olen kahe käega taaskasutuse poolt ja tean, et köike
saab muuta törtsu värvi ja pintsliga isikupäraseks.

Teen asju südamega. Kui vaja, värvin seinu, kui vaja puurin auke. Teen maailma parimat lattet ja vöin samal ajal müüa tapeeti vöi hoopiski olla hotelli perenaine.

https://pintslijakohvriga.ee/

tooltech.ee looja – Eve Liiv

Tooltech OÜ alustas oma tegevusega 2010 aastal. Ettevõte on piisavalt nii suur, et säilib paindlikkus ja individuaalne lähenemine kliendile. Tooltech OÜ müüb abrasiivmaterjale ja tööriistu puidu-, metalli-, plastiku- ja muu materjali töötlemiseks. Samas pakutakse koos toodetega oma kogemusi ja teadmisi (mida on juba üle 25 aasta) nõustamise näol samas valdkonnas, eesmärgiga kliendi abistamine neile sobiva lahenduse leidmisel.

https://www.tooltech.ee/

lainele.ee looja – Ilona Kivisik

Lastelaagrid (4-päevased mängu- ja surfilaagrid lastele või metsa- seikluslaagrid ööbimisega (2 päeva, 1 öö)), lohesurfi koolitused algajale ja edasijõudnule ning aerusurfi ehk SUP matkad on teenused, mida pakume.

Ilona poole võid pöörduda OÜ Lainele pakutavate teenuste osas (lastelaagrid, lohesurf, aerusurf). Küsi julgelt pakkumist ka siis, kui soovid enda üritusele SUP matka või lohesurfi koolitust.

https://lainele.ee/

piibeteater.ee looja – Triinu Palmiste

PiibeTeater on projektiteater, mille algatasid Triinu ja Arlet Palmiste 2011. aastal.
Teatri eesmärgiks on tutvustada publikule Piibe maantee äärseid legende, ajalugu ja inimesi. Teatri nimest lähtuvalt keskendutakse just Piibe maantee ääres elanud inimestele või siin toimunud sündmustele.

Ajal on lugu ja igal lool on oma aeg…

https://piibeteater.ee/

hakkamesantima.ee looja – Kristi Pumbo

2018. aastal algatas Eesti Folkloorinõukogu koostöös Rahvakultuuri Keskusega aktsiooni „Hakkame santima!“. Selle eesmärgiks on elavdada sanditamistavasid, mis kipuvad globaliseeruvas ja moodsas maailmas üha enam oma päevakajalisust kaotama. Kuna just mardi- ja kadrisandid on olnud ülemaaliselt tuntud ja ka tänase päevani veel säilinud kombed, oleme keskendunud just neile kahele sanditamiskombestikule. Uuri lähemalt!

Uute sanditamisteni!

https://hakkamesantima.ee/

Kolm lille

kolmlille.ee looja – Katri Liiva

Kolm Lille lillepood sai aastal 2022 juba 25 aastaseks. Alati respekt kõigile ettevõtetele, kes on Eestis üle 20 aasta vanad. Järelikult teevad nad oma tööd ülihästi, sest muidu poleks nad siiani turul. Eriti kehtib see lillepoe kohta.

Kui vajad lillekimpu oma lähedasele või tuttavale, siis tead, et kvaliteetsed kimbud on Kolm Lille lillepoes.

https://kolmlille.ee/

talutoodang.ee looja – Jaano Loodus

Kodumaine tervislik talutoit on armastusega kasvatatud puhtas Lõuna-Eesti looduses, minu esivanemate talu maadel Võrumaal Haanja kõrgustiku jalamil, Hannuste külas. Kaasates endaga teisi tublisid väiketaluperesid Lõuna-Eestist, tagame inimsõbraliku, värske, maitsva ja eheda talutoidu tarne pidevuse ja väiketootjate jätkusuutlikkuse.

Tarnime sulle värskeid köögivilju, kartulit, mett ja ravimtaimeteede ürte Tartusse, Tallinnasse ja mujale Eestimaale koju kätte. Varustame ka väiksemaid restorane ja kohvikuid ning lastehoide, kes hindavad kodumaist puhast toodangut.

Ehe Lõuna-Eesti talutoit Sulle koju kätte!

https://talutoodang.ee/

sinufirma.ee looja – Katrin Bouziane

Soovid tegeleda ettevõtlusega, aga ei tea, kust alustada? Tahaksid teenida palgalisa oma põhitöö kõrvalt? Raamatupidamine tundub keeruline? Oled õiges kohas.

Ettevõtte asutamine, dokumentatsioon ja asjaajamine, nõustamine maksu- ja tööõigusalastes küsimustes, raamatupidamise sisseseadmine. Igakuine raamatupidamisteenuse osutamine; raamatupidamise ülevõtmine; eelmiste perioodide korrastamine. Kord aastas raamatupidamise ülevaatamine, aastaaruande koostamine ja esitamine. Püsikliendile esimene aastaaruanne tasuta.

Raamatupidamine ja ettevõtlusnõustamine alustavale ettevõtjale!

https://sinufirma.ee/

ethicalyou.ee looja – Anneli Uudeküll

Ethical You südameasjaks on pakkuda tooteid, mille tooraine on pärit otse põllult või metsast, kus tootja on lähedas kontaktis tooraine kasvatajaga. Puuduvad kokkuostjad ehk vahelülid, mille läbi saab kasvataja suurema tasu oma toodangu eest, mis omakorda võimaldab inimlikke töötingimusi, puhtaid kasvatusmeetodeid, õiglast palka, laps- ja orjatööjõu mittekasutamist.

Missiooniga tervislikud eetilise kaubanduse tooted

https://ethicalyou.ee/