intersun.ee looja  – Janar Kauber

Pakume alustavatele ettevõtetele lihtsaid ja kiireid lahendusi kodulehe või e-poe loomiseks. Selleks oleme loonud lihtsad paketid, et ettevõtja ei peaks hakkama pead murdma, kuidas enda ettevõttele luua visiitkaarti, mille läbi oma teenuseid ja tooteid tutvustada. Paketid on lihtsalt üles ehitatud, et saaksite oma äriga kiiresti alustada.

Lisaks teeme su kodulehe Google otsinguga leitavaks ja soovi korral aitame Google Adsiga jõuda kiiresti su klientideni. Uuri lähemalt!

https://intersun.ee/

timberelement.ee looja – Liis Lepik

TimberElement OÜ põhiliseks tegevusalaks on puitkarkassil põhinevate ehitiste projekteerimine, tootmine ja ehitamine. Elementmaju müüme üle kogu Euroopa. Põhilised välisturud, kuhu meie elementmajad lähevad, on näiteks Norra, Poola, Soome ja Hispaania. Samas leiab meie toodetud maja ka Austraaliast. Elementmajade paigalduse ja ehitusega tegeleme põhiliselt Eesti turul.

Omame 20 aastat kogemust puitmajade ehitusel. Laialdaste kogemuste põhjal oskame pakkuda just kõige paremat ja mõistlikumat lahendust. Meie eesmärk on olla kliendikeskne ja väärtustada kliendi aega ja ideid ning leida lahendus ka kõige innovaatilisemale projektile.

Elementmajade ehitus projektist võtmeteni!

https://timberelement.ee/

diabeedikool.ee looja – Piret Loomets

MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing pakub Diabeedikooli nime all laia valikut diabeedialaseid nõustamisi ja koolitusi. Diabeediga toimetulekul on arsti roll alla 1% ning inimese enda osa üle 99%.

Diabeedikooli nõustamiste ja koolituste hulgast leiad kindlasti endale sobiliku, pakume nii grupikoolitusi kui ka individuaalset lähenemist. Suurem osa meie personalist põeb ise diabeeti või põeb nende lähedane, seetõttu teame hästi, mida tähendab elu diabeediga.

Saa sõbraks diabeediga!

https://diabeedikool.ee/

Rain Eendra – Vihmategija OÜ asutaja ja juht

Vihmategija OÜ tegutseb aastast 2012 ja oleme selle aja jooksul aidanud üle 250 kliendi ja loonud nendega koostöös peaaegu 300 veebilehte.

Oleme paindlikud ja püüame alati anda oma parima selleks, et klient ei saaks mitte ainult veebilehte, vaid töötava lahenduse, mis aitab tal tulla välja otsingutes ja saada päringuid või müüki e-poes.

https://vihmategija.ee/

triocrus.com looja – Gea Schults

Müüme erinevas stiilis – nii klassikalisi kui ka modernseid metallaedu ja -väravaid. Tegemist on Poola firma Polargos kvaliteetsete valmistoodetega. Kõrgekvaliteetse toodangu ja hea hinna tõttu on Polargose tooted hinnatud kogu Euroopas ja ka mujal maailmas.

Triocrus OÜ on Polargose toodete ametlik edasimüüja. Meilt saate parima hinna ja kvaliteediga originaaltoote.

Kaasaegsed lahendused piirdeaedadele, väravatele, turvataradele ja läbipääsusüsteemidele!

https://triocrus.com/

disene.ee looja – Ene Schultz

Disene OÜ on Kuressaares tegutsev ettevõte, mis pakub graafilise disaini ja kujundusteenuseid üle Eesti. Fotograafi teenuseid pakub ettevõte enamasti Saaremaal, kuid võimalusel ka mujal Eestis. Kujundamine ja pildistamine on loominguline tegevus, ideid ja nägemusi võib olla lõputult.

Mu eesmärk on kuulata su mõtteid, aru saada su soovidest ja ideedest ning personaalse koostööna luua tulemus, mis vastab su ootustele.

Kujundan Su mõtted teoks!

https://disene.ee/

koduskootud.ee looja – Marika Peterson

Oleme teinud käsitööd kõik juba aastaid. Hea meelega jagame oma oskusi ka teistega. Kolme peale suudame teha mitmeid käsitöid-koome,heegeldame,koome kangastelgedel ja punume paberist korve ja karpe.
Sul on idee ja mõte,aga napib oskusi ja aega see teoks teha,siis pöördu julgelt meie poole – aitame sinu unistustel täituda.

Rannarahva meisterdused rõõmuks ja kingituseks!

https://koduskootud.ee/

kultuurilugu.ee looja – Merike Moldau

Õpetame koolis erinevaid ajaloosündmusi, meie kodumaa ajalugu saame õpetada ka klassiruumist väljaspool. Ajalugu, kultuurilugu, meie imeline loodus, seda kõike on lastel palju huvitavam omandada reaalses kohas, kus üks või teine sündmus toimus. Viime õpilased, aga miks ka mitte juba täiskasvanud inimesed ajaloolistele rännakutele.

Kooliõpilastele korraldame erinevaid ekskursioone vastavalt õppekavale. Miks mitte tulla klassiruumist välja ja veeta üks tore päev looduses, ühendades ajaloo, kultuuriloo, loodusloo ja emakeele.

Kultuuriloolised matkad – parim, mida raha eest saab!

https://kultuurilugu.ee/

ehitron.ee looja – Aivi Tali

Ehitron OÜ on ehitusvaldkonnas tegutsev väikeettevõte, kes aitab teil õnnestuda omanikujärelevalves, muinsuskaitselises järelevalves, ehitustegevuste juhtimisel ja ehitiste auditeerimisel.

Ehitron OÜ on arenev ja jätkusuutlik ning hoiab väljakujunenud teenuste kõrget taset. Käime kaasas ehitussektori üha karmimate pädevusnõuetega. Ettevõtte asutaja on ehitusvaldkonnas järjepidevalt töötanud aastast 1991.

Aitame Teil õnnestuda omanikujärelevalves, ehitustegevuse juhtimises, muinsuskaitselises järelevalves ja ehitiste auditeerimisel.

https://ehitron.ee/

opilasliit.ee looja – Ats Mattias Tamm

Eesti Õpilasesinduste Liit esindab täna läbi oma liikmete ligi 90 000 õpilast üle Eesti, olles seega suurim noorteorganisatsioon Eestis. Õpilasliit seisab igapäevaselt Eesti õpilasesinduste ja õpilaste huvide eest nii suhetes riigiasutustega kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Kui Sul on koolis tekkinud probleem ja Sa ei leia koolisiseselt sellele lahendust, siis võta ühendust. Õpilasliidus tegeleme igapäev sellega, et Eesti koolielu parandada ja arendada. Kuulame ära Sinu probleemi ja aitame vajadusel seda lahendada.

https://opilasliit.ee/

Kaie aiakujundus

kaieaiakujundus.ee looja – Kaie Heinleht

Iga aed on omanäoline looming, milles on ühendatud kujutlused kaunist ja mugavast aiast selle krundi võimalustega.

Lase oma aial rääkida enda elustiilist ja isiksusest. Vajad ruumi meelelahutuseks või soovid lihtsalt vaikset ja rahulikku keskkonda, kus lõõgastuda? Naudid aias toimetamist või eelistad pigem mõnusat äraolemist?

Võta ühendust Kaiega ja Sinu aiast saab sinu paradiis!

https://kaieaiakujundus.ee/

yourwowlashes.fi looja – Riho Laurits

Riho tegi veebilehe Veroonikale, kes on Wow Lashes stuudio omanik. Veroonika on aastaid tegelenud ripsmete ja kulmudega, hoidnud end pidevalt kursis valdkonna trendidega ja osalenud arvukatel täienduskursustel.

Muutke oma silmad ripsmepikendustega loominguliseks! Väike sooja südamega ilusalong, mis on spetsialiseerunud ripsmete pikendamisele, kulmude vormimisele ja jumestusteenustele Kerava kesklinnas.

https://yourwowlashes.fi/