Kullassepp Eva Aaving

Käsitööna valmistatud eritellimusehted

Võta julgelt ühendust, kui soovid tellida eritellimusehet – arutame läbi sinu ideed ja soovid, mõtleme koos välja ehte disaini ja teeme sinu soovi teoks.

Olen sulle suurima rõõmuga abiks ka siis, kui su ehe vajab hooldust või parandamist või vajad mõnda muud kullassepateenust.

Tehes tööd, mida ma tõeliselt armastan, sünnib sellest midagi imelist

https://element47.ee/

Impressionist – Caroliina Luhamets

Olen Võrus elav impressionist, kes dokumenteerib kogu oma loomingut ja nende tagamaid. Minu suurimaks sooviks on anda edasi tundeid ja emotsiooni ning tuua oma maalidega kodudesse rõõmu.

Ma tõesti usun sellese, et kodusel keskkonnal on suur mõju igapäevaelule. Kunstil on tohutu võime mõjutada meie meeli ja sisemist maailma ning ma tunnen siirast soovi kanda oma loomingus edasi positiivseid ja tuju tõstvaid meeleolusid.

Heida pilk minu kunstimaailma!

https://caroliinalu.com/

Veebileht fotograafile – Ülle Pällo

Olen Anne-Mai, ema ühele vahvale aktiivsele krutskeid täis poisile, fotograaf, kes väga armastab oma tööd, naine, kes hindab kodusoojust ja hetki perega.

Eriti armastan pildistada just neid kõige pisemaid ja uuemaid tegelasi. Mul on suur au olla nende tillukeste hingede esimeseks fotograafiks ning luua imeilusad portreed, mis jäävad pikaks ajaks meenutama seda üürikest aega, mil nad olid nii väikesed ja õrnad.

Vastsündinud beebisid pildistan 5. -14. elupäeval, kuna siis on nad veel piisavalt unised ning lasevad ennast mõnusalt pildil sättida. Uuri lähemalt!

https://www.annemai.ee

Sisuturundaja Evelin Kivilo-Paas

Soovid mõjuvate lugude abil jõuda oma kliendi südamesse, jagada läbimõeldud ja kasulikku infot oma toodete või teenuste kohta? Sa aga ei tea, millest, kuidas ja kus kirjutada. Oled jõudnud õigesse kohta!

Siit algab Sinu ettevõtte mõjus sisuturundus!

https://sisuturundus24.ee/

Festive.ee looja – Tiia Sepmann

Käsitööna valminud beebisussid, praktilised mähkmetordid, beebitoodete kinkekomplektid, beebitekid, magamiskotid ja palju muud vajalikku kingituseks või oma beebile leiad festive.ee veebilehelt.

https://festive.ee/

Põhjamaine spaakosmeetika loond°

Nelli Kerde on loond° brändi looja, tegevjuht, arendaja

Kahe lapse emana on Nelli hakanud üha rohkem mõtlema, mida meie kasutatavad tooted sisaldavad ja milline on nende mõju ümbritsevale loodusele. Üle 10 aasta giiditööd ja kahe lapse sünd viis teda Krautmani Terviseakadeemiasse aroomteraapiat ning Irje Karjuse juurde herbaatikat õppima. Nii lõpuks sündis looduskosmeetika brand loond°!

https://loond.eu/

Eramu ehitus vundamendist katuseni

Regina Sullakatko – Planimeks projektijuht

Eramu ehituses on tähtis, et hoonel oleks korralik vundament ja kindel katus ning sama tähtis on ka see, mis nende vahele jääb. Igal inimesel on õigus nõuda, et tema kodu rajamisel sellisest põhimõttest lähtutakse. Et teha see meie klientidele kättesaadavaks, pakumegi eramu ehituse teenust vundamendist katuseni ning soovi korral koos ehitus- ja kasutusloa taotlemisega.

https://planimeks.ee/

Keha ja hinge paitavad teraapiad – Agnes Laine

Sinu elu võib olla imeline, kui sinu kõik energiakeskused on avatud ja täis elujõudu. Luba tšakraenergiatööl korrastada oma elu või rõõmusta oma keha ja hinge vabastava ja tasakaalustava teraapilise massaažiga.

Leia sisemine rõõm Ingellikust Reikist ja Osho massaažist!

https://teraapiad.ee/

Rebase talu perenaine – Piia Tiigemäe

Rebase Talu on väike peretalu Järvamaa põhjaosas. Meie oleme perenaine Piia ja peremees Meelis ning kutsume sind oma põnevasse õuna- ja kartulimaailma!

Kõrvemaa põldudel kasvab sinu toidulauale Eesti õun ja kartul. Meilt võid leida kartuli– ja õunasordid, mida kauplustest ei pruugi leida. Samuti pakume sinu toidulauale suviseid köögivilju ja hoidiseid.

Rebase talu tooteid müüme turgudel ja laatadel meie ise. Meil on üle 100 õunasordi.

https://rebasetalu.ee/

Kunstnik Tiina Ubar

Oma lemmikust maal on võimalus hoida teda silma all ka siis, kui ta on teises toas, hoovis või teeb oma tiire. Fotod on albumis, enamus ülesvõtteid asub kusagil arvutimälusügavustes.

Maal hoiab maalilt vastuvaatava sõbra meile lähemal, kui lemmik ise parasjagu eemal.

Kingi sõbrale või endale maalitud lemmikloom!

http://www.tiinaubar.ee/

Sinine Seitse ehted – Sirja Mäekivi

Ehted on loodud kandmiseks, need on imelised aksessuaarid, mis toovad igasse Sinu päeva rõõmu ning lisavad isikupära. Erinevad kivid annavad jõudu ja loovad erilise tunde ning kristallid panevad Sind särama.

Sinine Seitse ehted – kandmiseks loodud!

https://s7ehted.ee/

Koidu 59 – Ruta Arumäe

Ruta Arumäe tegi koolituse käigus mitmeid veebilehti, millest üks oli Koidu Majale – Koidu 59.

Soovid, et Sinu kodu oleks kesklinnas ja samas armsalt kodune ja roheluses? Siin on see võimalik. Siin on kõik lähedal. Siin on rohelised hoovid ja turvaline elukeskkond. Siin on sõbralikud naabrid, kes ütlevad Sulle tere.

https://www.koiduarendus.ee/koidu59/