Dekonaudi projektijuht –
Marit Niido

Kui Sul on üritus, siis meil on oskus ja vahendid, et Sinu üritus muuta veelgi meeldejäävamaks, personaalsemaks ja huvitavamaks. Sündmuste dekoreerimine on meie rõõm. Ikka nautides!

Dekonaut aitab Sinu sündmusel eristuda argisest pakkudes ürituste dekoreerimisel nii kujunduse terviklahendust, kui ka soovi korral üksikuid tujuloovaid elemente.

Ükski sündmus ei ole liiga suur, ega liiga väike!

https://dekonaut.ee/

maudisain.ee looja – Liis Toomet

Mina olen Liis. Tegutsen Maudisain lehe taga.

Kuna olen loominguline inimene ja mulle meeldib midagi oma kätega ära teha, leidsin enda jaoks põneva käsitöö maailma. E-poest leiad valiku juba valmis tehtud käsitööd, kuid vajadusel saab tellida ka oma soovidele vastavaid pulmakaarte, kutseid jne.

Loodan, et leiad minu tootevalikust midagi, mis võiks rõõmu valmistada ka Sinu lähedastele nende tähtsal päeval.

Käsitööna valminud kaardid ja käsitöötooted!

https://maudisain.ee/

Päikesekalda perenaine – Kristi Valli

Päikesekalda puhketalu asub Tallinna lähedal Harjumaal, linnapiirist 30 km kaugusel looduskaunis kohas metsa sees Soodla jõe kaldal. Paik on looduslikult privaatne – silmside naabritega puudub, lähim elumaja asub 500m kaugusel.

Päikesekalda kahekorruselises peamajas on magamiskohti kokku üheksale külalisele – 4 all ja 5 üleval korrusel. Rentida on võimalik kas ainult esimene korrus või suuremale seltskonnale kogu talu.

Siit leiad koha, kus veeta puhkus perega, nautida sõpradega loodust ja saunamõnusid, või jagada kalli kaaslasega hetki kaminatule paistel.

Paik täis päikest igal hetkel!

https://paikesekalda.ee/

tikandid.eu looja – Triin Tilger

Kui otsid tulemust, mis oleks kaunis, kvaliteetne ja vastupidav,
…siis üheks võimaluseks on masintikkimine.
Ole Sa ettevõte, kes vajab firma sümboolikaga riideid, reklaamkingitusi kliendile või hoopis eratarbija, kes soovib tuua killukest silmailu oma igapäeva ellu läbi lihtsate asjade nagu oma riiete kaunistamine tikanditega – lihtsad, kaunid ja kvaliteetsed tikandid saad tellida meie veebilehelt.

https://www.tikandid.eu/

rakoolitus.ee.ee looja – Marleen Silbaum

Õiged tööohutusalased teadmised ning oskused võivad päästa sinu või sinu töötaja elu! Alates 2014 aastast oleme nõu ja jõuga aidanud sadu Eesti ettevõtteid ja koolitanud üle 2000 töötaja tervist säästvalt ja ohutult oma tööd tegema.

Pakume lisaks koolitustele ka teisi tööohutusvaldkonna teenuseid nagu riskianalüüsi ja ohutusjuhendite koostamine ning üldine konsultatsioon.

Tuleme sinu ettevõttesse ning viime läbi töökeskkonna auditi, et anda sulle selge pilt oma töökeskkonnast ja sellest, mida on vaja muuta ja kui palju. Läbi selle hoiad eeskätt oma töötajate tervist aga ka oma ettevõtte kulusid kontrolli all.

https://www.rakoolitus.ee/

sinum.ee looja – Kaire-Lea Pihlap

Kas väärtustad oma vaba aega? Sul puudub süsteem fotodes, dokumentides või hoopistükis arvutis?

Lahendust pakub Sinum OÜ. Aitame hallata dokumente ja fotosid. Töötleme ja süstematiseerime olulised hetked ja dokumendid.

Teostame muusikalisi lahendusi: helisalvestus, helikujundus ja kontserdikorraldus.

Aitame leida lahendusi!

http://www.sinum.ee/

koolijaanitalu.ee looja – Margus Kontus

Meil on traditsiooniline peretalu, kus kaasa löövad jõudumööda kõik pereliikmed. Põllul kasvatame kartulit,kapsast ja köögivilju, kasvuhoones kurki, tomatit ja paprikat. Talveperioodil armastatakase siin teha käsitööd.

Tegutseme talumaadel, millel on tööd tehtud juba neli põlvkonda tagasi, kui maa sai enda kasutusse kogukonna esimeseks kooliõpetajaks tulnud vaarisa. Sellest ka talunimi, nagu ka ilmselt mitmetel Eestimaa taludel.

Meie kaupa on võimalik hetkel osta otse talust. Laupäeviti käib talu peremees Jüri Tapa turul.

http://www.koolijaanitalu.ee/

kaubanet24.ee looja – Tiiu Nõmtak

Kaubamärk Kaubanet24 kuulub OÜ-le Kethmar Grupp. Alustasime pudukaupade müügiga 2009. aastal, mil müüsime koostööpartnerite tekstiilitooteid laatadel ja turgudel. 2011. aastal otsustasime hakata tooteid ise importima, selleks ajendas meid Eesti turu kitsas tootevalik kodutekstiili osas. Euroopas on praegu põhiliseks trenditooteks 3D-voodipesu, mis on võitnud ka eestimaalaste südamed ning millest on saanud meie suurim müügihitt.

Müüme oma kaupa edasi kauplustes ja internetimüügiportaalides, aga pakume lisaks võimalust osta kaupa interneti vahendusel ka otse meie enda käest.

https://kaubanet24.ee/

isismedical.ee looja – Nele Sisas

Meie ettevõte on Eesti turul tegutsenud aastast 2003. Tegutseme nii perearstinduse-, laborivarustuse, kui laiemalt meditsiinitehnika ja -tarvikute valdkonnas nii Eestis kui ka kaugemal.

Isis Medical OÜ äritegevus põhineb pikaaegsel avatud ja usaldusväärsel suhtel nii tootjate, partnerite kui klientidega.

Meie firma nimi Isis Medical OÜ on tekitanud hetkemaailmas toimuva kontekstis tihti elevust. Oleme seisukohal, et me ei saa anda järgi mistahes nimelisetele inimsusvastastele liikumistele, mis võivad ühtlasi ajas tulla ja minna ühtede või teiste nimede all ning juba seetõttu me põhimõtteliselt ei kaalu oma ettevõtte nime muutmist.

https://www.isismedical.ee/

asartists.com looja – Andres Siitan

Pärast 11 aastat töötamist Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri tegevdirektorina, asutas Andres Siitan agentuuri, et esindada suurepäraseid muusikuid.  AS Artists Management esindab paljusid rahvusvahelisi artiste ja muusikalisi kollektiive.

Põnevad kontserdid suurepäraste artistidega!

https://asartists.com/

raulmeel.com looja – Liidia Meel

Graafika- ja maalikunstnik, kujur, installatsiooni- ja tuleperformansikunstnik, luuletaja-konkretist. Mesinik.

Nõukogude võimu all “mittesoovitav autor”, läbi “raudse eesriide” siiski rahvusvaheliselt tuntud. Trükigraafikakunsti tipp-ajal (1962–1980) Rahvusvaheliste Graafikabiennaalide Põhiauhindade Võitjate Rahvusvahelise Klubi liige.

Kokku ligi 600 üld- ja grupinäitusel osalemist ning üle 100 isiknäituse ja 26 avalikku tuleperformansit.

https://raulmeel.com/

homepearl.ee looja – Merike Mänd

Homepearl esindab Eestis eksklusiivset tootesarja Swisspearl, mis on valminud käsitööna Šveitsis. Tuntud disainerite kujundatud tootesarja kuuluvad
kiudtsemendist istutuspotid ja disainmööbel.

Iga Swisspearl´i toode on suurte kogemustega meistrite lõigatud, vormitud, lihvitud ning mille valmides on lisanud meister sellele oma allkirja, muutes isikliku puudutusega iga istutuspoti ja disainielemendi tõeliselt ainulaadseks.

Istutuspotid ja disainmööbel Šveitsi disaineritelt!

https://homepearl.ee/