100 päeva märkmik

100 päeva märkmik

19,99 

100 päeva kalender-märkmik on Sinu eesmärkide täitmise abimees. A4 formaadis kalendril puuduvad sisse kirjutatud kuupäevad, seega nummerda ise ja alusta oma eesmärgipärast 100’t päeva juba täna.

Esimesed leheküljed on eesmärkide kirjeldamiseks, olgu nendeks tööalane projekt, soov võtta kaalust-alla, olla paremas sportlikus vormis, õppida võõrkeelt või midagi muud olulist. Ära unusta juurde lisada mõõdikut!

Järgmised 100 lehekülge on jaotatud A ja B tegevusteks. A on oluline tegevus, mis viib sind eesmärgi täitmisele lähemale ja B on tegevus, mis on nagunii vaja ära teha. Kui eesmärgiks on võõrkeele õppimine, siis  on A tegevus 10 sõna õppida ja B tegevus on vastata e-kirjadele.

Kui planeerid ette oma nädala (tervisliku ja mitmekesise) menüü, siis oled eriti tubli. Kummardus! Ma aina üritan seda…

Õhtul võta oma päev kokku ja vaata rahulolevalt päevale tagasi. 100 päeva pärast patsuta endale tunnustavalt õlale ja alusta oma järgmist põnevat 100’t päeva!

Tootekood: 100pmarkmik Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas märkmikku täita?

1. Sea endale konkreetne eesmärk (eesmärgid), mida soovid järgmise 100 päeva jooksul saavutada. Märkmiku esimesed 4 lehekülge on jäetud eesmärkide kirjeldamiseks. Pane eesmärgid kirja nii detailselt kui võimalik, võimalusel kirjuta üles ka vaheetapid, mis on justkui teetähised sinu eesmärgi rajal kõndimisel.

2. Järgmised 100 lehekülge on Sinu kalender. Iga päev on jaotatud kaheks veeruks A ja B. A veergu pane need umbes 3 olulist tegevust, mis aitavad Sind eesmärgile lähemale. B veergu lisa tegevused, mida pead nagunii tegema, aga mis pole nii olulised.

Kalendri sisulehel on eraldatud 3 rida söömiseks – hommiku-, lõuna- ja õhtusöök. Kui paned oma kalendrisse kirja ka, mida sõid hommikusöögiks või lõuna- või õhtusöögiks, siis on sul kõigepealt võimalik planeerida ette näiteks oma nädalamenüü (see on väga kasulik harjumus) või kui analüüsid oma päeva/nädala menüüd, siis võib vahel selguda, et söögikord jäi vahele või söögiks oli nn tühjad kalorid ja saad aru, miks kaal juurde tuleb või miks energiat vähe. Samuti saad planeerida olulisi tegevusi vastavalt oma söögikordadele. Näiteks teen olulise tegevuse enne hommikusööki või saame kokku peale lõunat.

Kalenderpäeva lõpus on tühjad read päeva kokkuvõtteks ja analüüsiks, kuidas päev läks, kas said kõik A-tegevused tehtud või peab midagi üle kandma järgmisele päevale.

3. Märkmiku lõpus on 4 lehekülge kokkuvõtete tegemiseks. Analüüsi eelnevat 100 päeva ja sea ka mõtted järgmisele 100 päevale.

Go to Top