Sotsiaalmeedia koolitus

Sul on Facebookis fännileht ja ehk isegi korralik fännibaas, kuid kuidas need firma jaoks tööle saada? Praktiline Facebooki sisekoolitus annab vastused.

Koolituse sihtrühm

Ettevõtete ja asutuste töötajad, kes vastutavad sotsiaalmeedia turunduse eest. Kui sinu ülesanne on Facebooki fännilehe haldamine ja uute huviliste leidmine, siis on see koolitus sulle.

Kindlasti tuleks koolitus kasuks kogu firma personalile. Nii on kõik teadlikud, kuidas ettevõte Facebookis tegutseb ja ühtlasi on nad ka võimelised panustama hea sõna levitamisele.

Hilisem abi ka peale koolitust

Küsimused tekivad reeglina alati peale koolitust, siis kui hakkad oma fännilehega tehniliselt toimetama või kampaaniat korraldama. Saad peale koolitust küsida abi, kuni 6 kuud.

Lihtsamatele küsimustele saad vastused e-kirja kaudu või ekraanivideoga, keerulisemate probleemide lahendamiseks saame konsultatsioonil kokku.

Võimalikud koolituse teemad

Koolituse põhirõhk on suunatud Facebooki fännilehe haldajatele, omanikele ja turundajatele, et lahendada osalejate probleeme ning anda praktilisi nõuandeid mõõdetavate tulemuste saamiseks turunduses.

Alustame Facebooki strateegia ja taktikate sõnastamisega ning lõpetame reklaamiga. Vahepeale jäävad sisuturunduse tegevusplaani koostamine, tehniline fännilehe haldamine ja kampaania tegemine.

Facebooki koolituse teemad ja materjalid:

Kui mõni koolituse teema on puudu või ebavajalik teile, siis anna teada ja keskendume rohkem teie spetsiifikale. Koolituse maht sõltub sellest, kui põhjalikult ja süsteemselt teemale läheneme. Koolitus võib kesta 1 kuni 3 päeva.

Tagasiside sotsiaalmeedia koolitusele

Pille Pukk

Pille PukkPole ammu osalenud minu jaoks nii huvitaval ja vajalikul koolitusel kui see viimane, Teie läbiviidud koolitus. Jäin väga rahule. Olete tugevad ning veenvad tegijad, kes teavad, mida räägivad. Tahaksin kindlasti osaleda veel Teie koolitustel.

Aivar Rea

Aivar ReaMul puudus teadmine, kuidas  tekitada hüpikaknaid ja maandumisplatvorme. Minu jaoks oli see uudne ja kogemuste rikas koolitus. Ma sain palju enam teada kuidas luua aadresse millelt miski tekib ja kuidas luua erinevaid nuppe. Koolituselt tuli hea ja hariv oskus kuidas manageerida oma lehte.

REAHÄRRA OÜ

Raimo Kärbik

Raimo KärbikFacebooki turunduse koolituselt kõige kasulikum oli saada teadmisi Facebooki ülesehitusest, turunduse põhimõtetest ja reeglitest ning mõningatest oma lehekülje miinustest. Huvitavam osa koolituses, Facebooki menüü seadistustest, võiks olla pisut aeglasemalt käsitletav.

Jõekääru kämping OÜ

Küsi pakkumist

  • Koolituse teemad, koolitusgrupi suurus, koolituse maht ning orienteeruv toimumise aeg.

Koolitajad

Eve Keerus-JusupovEve on koolitaja, kelle koolitusstiil on ainulaadne. Eve aitab Facebooki tehnilistele küsimustele leida vajalikud vastused. Tema õpilased saavad alati oma küsimustele vastused.

Merlis JusupovMerlis annab väärt nõu, kuidas kasvatada fännibaasi ja kuidas Facebookist uusi kliente saada. Temalt küsivad nõu nii riigiasutused kui suurfrimad, sest ta on süsteemne ja põhjalik.

OÜ Collectiv on on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

koolitusluba

Kliendid, kes meid usaldavad

logod1