Veebilehe uuendamise koolitus

Meie poole on pöördunud koolitusel osalejad, kelle koolitusjärgne abi on lõppenud, aga nad soovivad nõu ja tuge endiselt. Peamiseks murekohaks on veebilehe või e-poe uuendamine.

Veebilehe uuendamine

Teeme veebilehe uuendamise koolituse oma klientidele

Kui oled käinud meie koolitusel, aga oled oma kodulehe uuendamise jätnud unarusse, siis tule ja tee oma veebileht jälle ajakohaseks.

Miks on veebilehe uuendamine nii oluline?

Uuendamata veebilehel tekivad turvalisuse probleemid ehk siis ühel päeval võidakse pahalase poolt sinu koduleht üle võtta või lisatakse sinna nuhkvara või pahavara.

Kui kasutad uuendamata WordPressi, uuendamata kujundust ja uuendamata pluginaid, siis on pahalastel teada ka Sinu veebilehe nõrgad kohad. Aegunud veebileht muutub aeglasemaks ja seda näed ka Google PageSpeedi tulemustest.

NB! Koolitusel uuendame WordPressiga loodud lehti. Kui Su veebileht on koolituse käigus mõne muu platvormiga loodud, siis võta palun eraldi ühendust aadressil eve@kodulehekoolitused.ee

Koolituse teemad

  • Kodulehe varundamine
  • Klooni tegemine
  • Klooni uuendamine
  • Live lehe uuendamine
  • Veebilehe kiirendamine (kellel ei ole koolituse käigus seda tehtud). Lehe kiiruse testid enne ja pärast kiirendamise plugina seadistamist.
  • Jooksvad küsimused – veebianalüütika uuendused, e-poe/veebilehe turundamise nõuanded, pildi mahu ja mõõtemete muutmine jne.

Küsi lisainfot

Vastused annab:

eve@kodulehekoolitused.ee

Küsi lisainfot

Vastused annab:

eve@kodulehekoolitused.ee

Koolitajad

Eve Keerus-JusupovEve on kogemustega koolitaja, kelle lemmikplatvormid kodulehe tegemiseks on WordPress, Joomla ja Drupal.

Merlis JusupovMerlis jagab sulle väärt nippe, kuidas Googles saada kõrgeid kohti ehk SEO ja SEM ning annab turunduse alaseid soovitusi ning praktilisi nõuandeid.

Häli MaurusHäli annab sulle nõu, milline peaks olema sinu kodulehe tehniline tervis. Samuti oskab ta sind aidata blogi ja e-poe pidamisel.

OÜ Collectiv on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

koolitusluba

Kliendid, kes meid usaldavad

logod1