logo

Google Analyticsi videoõpetused

Saad järgmised ekraanivideod

  • Kuidas luua segmenti?
  • Kuidas luua töölauda ja lisada andmeplokki?
  • Kuidas koostada kohandatud aruannet?
  • Kuidas siduda nuppu Google Tag Manageriga?
  • Kuidas luua eesmärki (goal)?

TELLI TASUTA ÕPETUSED

*nõutud väli

Videokursuse sisu

Esimene video – kuidas luua segmenti?

Segmendid on valim kõikidest külastajatest. Tänu segmendile saad infot just sind huvitava sihtrühma kohta. Näiteks: võime teha segmendi – näita neid, kes saabusid meie veebilehele tasuliselt reklaamilt või Facebookist või ainult Eestist.


Teine video – kuidas luua töölauda ja lisada andmeplokki?

Töölauad aitavad sul kokku koondada just sulle vajalikud andmed – igale töölauale kuni 12 olulist infoplokki. Näiteks: võid luua turundaja töölaua, kus näed visuaalselt töötavaid kanaleid, viitajaid, reklaame, seadmeid või veebisirvijaid.


Kolmas video – kuidas koostada kohandatud aruannet?

Iga veebileht ja ettevõte on unikaalne. Seega annavad vajamineva koondinfo kohandatud aruanded – aruanded, kus ise määrad dimensioonid ja mõõdikud. Näiteks: saad luua aruande, kus on ühte kohta koondatud info veebisirvijate lõikes, külastajate lõikes, viitajate lõikes jne.


Neljas video – kuidas siduda Call To Action nuppu Google Tag Mangeriga?

Google Tag Manageri abiga saad teada, kui palju külastajatest tegi mingit soovitud tegevust. Näiteks: saad teada, kui palju vaatas videot, laadis PDF faili alla, klikkis nuppu või linki jne.


Viies video – kuidas luua eesmärki (goal)?

Veebileht, millel pole eesmärki, ulbib niisama interneti avarustes. Eesmärgid (goalid) aitavad analüüsida ja hinnata veebilehe edukust. Näiteks: võid iga hetk vaadata, kui palju on sinu veebileht mingil ajaperioodil raha teeninud.

Pane juba täna andmed enda kasuks tööle!     Tellin videod