Anname teada, et üks meie kõige hinnalisemaid ja kõige väärtuslikum koolitus, milleks on internetiturunduse koolituse täispakett, toimub oma vanas mahus ja hiilguses viimast korda. Ligi 2000 eurot maksev 15-päevane kursus algab 03. märtsil ning lõpeb 24. aprillil.

Viimane internetiturunduse koolitus

Miks me lõpetame selle täispaketi?

Põhjus on see, et meie senist põhitegevust ehk koolituste läbiviimist on hakanud segama suurem internetiturunduse ja kodulehe tegemiste teenuste nõudlus.

Kahjuks ei suuda me nii füüsiliselt kui ajaliselt enam samas koolituste mahus jätkata ja me oleme sunnitud oma koolituskalendris järgmisel aastal tegema suuri korrektuure.

Mitte ainult internetiturunduse koolituse täispakett ei kaota oma senist kuju, vaid me oleme sunnitud lõpetama ka mitmete teiste regulaarsete ja avalike koolitustega. Näiteks viimast korda viime läbi ka selliseid koolitusi nagu ettevõtluskoolitus e-turundajale ja Joomla ning OpenCarti koolitused.

Kasuta viimast võimalust

Peagi algav ligi poolteist kuud kestev ainulaadne koolitus on üdini praktiline ja puhas kuld. Kui sa oled valmis meie käe all seda teekonda läbima, siis meie (Eve ja Merlis) anname omalt poolt kõik, et sa võiksid valmis saada nii oma veebilehega kui ka internetiturunduse tegevusplaaniga.

Koolitusele võtme vastu vaid neli kiiremat reageerijat. Kui sa oled siiani seda koolitust edasi lükanud, siis nüüd on sul viimane võimalus. Ära seda korda maha maga.

Mine ja vaata üle, mida sellel viimasel internetiturunduse kursusel sulle õpetame ning mis lisaväärtust me sulle lisaks koolitusele pakume.