Regulaarsed internetiturunduse ja veebilehe tegemise koolitused on Tartu inimestele internetis halvasti leitavad ning neid toimub harva.

Kuna kodulehe koolitused on Tartus ametlikult esindamata, siis uurime lähemalt, millised veebilehe ja internetiturunduse koolitused on üldse Tartus regulaarselt saadaval ning kes sedalaadi koolitusi pakuvad.

Põhjus selles, et paljud Tartu ja Lõuna-Eesti inimesed on meilt küsinud, et millal me Tartus hakkame koolitusi läbi viima. Esmalt aga vaatame, mida pakutakse ja kes on pakkujad.

Õppekeskus N.O.R.T. veebilehe ja veebidisaini koolitused Tartus

Antud koolitusfirma korraldab palju erivaldkondade koolitusi, kuid nagu nende avalehelt näha võib on nende peamised koolitusvaldkonnad arvutikoolitused ja ettevõtlusalased koolitused.

Paljude koolituste seast leidsin sellised koolitused nagu veebidisaini koolitus, kodulehe loomine WordPressiga ning veebiarendaja koolitus algajale.

Paraku eelpool nimetatud koolituste sisuline info jäi minule isiklikult napiks. Soovitan sisukirjeldusse lisada koolituse lõpptulemuse ja osalejate tagasisidet nii teksti, pildi kui ka videona. Annab piisava annuse usaldusväärsust juurde.

OÜ Reiting arvutikoolitused Tartus

Veebikoolitused ei ole antud koolitusettevõtte puhul peamised valdkonnad, kuid nende koolituste kalendrist võib leida sellised kursused nagu e-poe loomine ja ettevõtte veebilehe planeerimine ja loomine.

Kahjuks ei ole neil kirjas, millal järgmised koolitused toimuvad ning mõlema koolituste tutvustused jäävad väga napisõnaliseks. Tasub anda huvilistele rohkem infot, sest selle põhjal võib ta teha osalemise otsuse.

Projektiekspert OÜ Internetiturunduse koolitus Tartu piirkonna alustavale ettevõtjale

Veebilehe ja internetiturunduse koolitused pole nende igapäevane tegevusvaldkond. Kui minna nende kodulehele, siis leiad pigem oma projektide elluviimiseks vajalikke koolitusi.

Küll aga leidsin, et nad on kevadel viinud Tartus läbi ühe veebilehe ja internetiturunduse koolituse, mis kestis kokku 6 päeva. Kas need koolitused hakkavad toimuma regulaarselt või on see ühekordne projekt antud teemal, seda kahjuks ei oska öelda.

Tundub, et veebialased koolitused Tartus vajavad täiendust. Loodame, et kodulehe koolitused saavad peagi tulla Tartusse täiesti uute kursustega, millel on praktilised tulemused ja palju lisaväärtust osalejale.