Peagi on tulemas kursused, kus veebihaldur ja veebispetsialist saavad täiendkoolitust. Koolitatud veebihaldur saab alati tööd, sest nendest on suur puudus.

Peale koolitust saavad osalejad oma tööülesannete täitmisel 12 kuud koolitajate poolset abi. Vaata siit lähemalt veebihalduri kursust ja veebispetsialisti kursust.

Milline on veebihalduri töö ettevõttes

Veebihaldur on nõutud ametikoht, kuid väga sageli kohtan ettevõtte omanike poolt pimestatud kokkuhoiupoliitikat, kus veebi haldamine on lükatud turundusjuhi, tema assistendi või isegi sekretäri kraesse. Tegelikult näitab see seda, et ettevõte ei võta tõsiselt interneti kaudu müümist ja turundamist, sest veeb on justkui lisakohustus.

Veebihalduri töö on piisavalt mahukas, et teha seda täiskohaga. Kui turundusinimesed käivad veebi tegemise ja turundamise koolitusel, kus tuleb palju ise teha, siis on nad hämmingus ja küsivad, et kes siis minu töö ära peaks tegema.

Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde

Kas ettevõttele meeldib kui iga liigutuse eest kodulehel peaks teenusepakkujale maksma? Palju odavam ja lihtsam on anda veebihaldurile tööd, kes kannaks hoolt, et:

  • kodulehel oleks pidevalt värske sisu;
  • loodav sisu oleks lugejale väärtust pakkuv ja hästi kujundatud;
  • analüüsitakse kodulehe liiklust;
  • vajalikud muudatused saaks lehel õigeaegselt tehtud;
  • testitakse kodulehe oluliste lehtede efektiivsust;
  • veebileht oleks optimeeritud otsimootoritele;
  • käiks pidev töö selle nimel, et leht toetaks ettevõtte eesmärke.

Kui neid tööülesandeid vaadata, siis kas tõesti sekretär või turunduse assistent peaks selle ja enamagi hakkama saama? Kui ta saab hakkama, siis tuleks tema palka kahekordistada.

Kui sinust saab töö juures veebihaldur, siis tule täiendkoolitusele

Lisaks eeltoodule õpid lisaks veel kodulehe reklaamimist Google otsimootorites ja Facebookis. Samuti pakume lisaväärtusena kõigile osalejatele ühepäevase e-posti turunduse koolituse, kus õpid uudiskirja koostama, õpid kasutama masspostituse tarkvara MailChimp ja palju muud praktilist.

Kõigile osalejatele on selle koolitusega tagatud 12 kuud veebiabi ja saab ka konsultatsiooni. Iga koolituspäev on tagatud lõuna ning põhjalikud koolitusmaterjalid.

Kui see 8 päevane koolitus aitab sinu elu lihtsamaks muuta, siis tegutse kohe, sest kohti on vaid kaheksale. Kui vajad põhjalikumat koolitust, siis tasub vaadata veebispetsialisti koolitust.