See suvi on jälle üks mõnus ning päikest täis ning sellel ajal kui mõlgutad rannas või aiamaal sügisesi koolituse mõtteid, oleme meie valmis saamas oma uue veebilehega. Samuti oleme teinud muudatusi ja uuendusi koolitustes ning korralduslikus pooles.

Kodulehekoolitused.ee uus veebileht

Oleme oma kodulehe teinud skaleeruvaks, lisanud uue kujunduse ning pööranud rõhku kasutajamugavusele. Kindlasti on arenguruumi küllaga, kuid kui sa näed kuskil mingit viga laita, siis kirjuta meile julgelt, sest nii aitad meie kodulehe kasutatavust veelgi enam parandada.

Pakume nüüd ka ise veebiteenust

Oleme koolituste kõrvalt teinud mõned veebilehed, kuid nö avalikult pole kuulutanud. Algavast poolaastast alustame ka veebiteenuste pakkumisega – kodulehe ja e-poe tegemine, kodulehe süvaanalüüs ja optimeerimine.

Koolituste ajad ja mahud on muutunud

Oleme analüüsinud oma koolitusi ja tulemusi ning seejuures jõudsime ühe kindla otsuseni. Nimelt 8-tunnise koolituspäeva asemel hakkab edaspidi olema 6-tunnine päev. Põhjus selles, et osalejad ei suuda päeva lõpus infot efektiivselt omandada ning praktiline tegevus ei jää meelde.
Koolituspäeva algus on endiselt kell 09.30, kuid päev lõpeb 15.00.

Koolituspäevade arv kasvab ja hinnad jäävad samale tasemele

Oleme mitmetele koolitustele lisanud ühe koolituspäeva lisaks, et jõuaks rohkem õpitud oskusi harjutada ja kinnistada.

Mis siis täpselt muutub?

  • Joomla 1-päevane algkursus on nüüd 2-päevane;
  • WordPressi 1-päevane algkursus on nüüd 2-päevane;
  • 1-päevane E-pood OpenCarti koolitus on nüüd 2-päevane;
  • 5-päevane Alustava ettevõtja koolitus läheb üle 6-päevaseks;
  • 4-päevane WordPressi koolitus on nüüd 5-päevane.

Uus koolitus on sellel poolaastal e-postiturundus

Samas tuleme välja uue koolitusega, milleks on e-postiturundus. Sellel koolitusel õpetame kasutama MailChimpi, anname juhised oma e-posti listiga ümberkäimiseks ning seadistame, seome oma veebilehega ja saadame mõned kirjad MailChimp tarkvaraga.
See on ka teema, mida on mõned korrad küsitud. Ettevõtjatele on nende kliendibaas kõige kallim vara ja sinna kuuluvad ka klientide kontaktid e-mailide kujul. Sinu e-maili list on sinu võimalus, mida paraku tihti kasutatakse isegi tahtmatult halvasti.

Plaanis on käivitada mõned koolitused Tartus

Sügisel tuleme nelja ühe-päevase koolitusega Tartusse. Tartus teeme koolituspäevad 8-tunnised ning nendeks koolitusteks on:

  • WordPressi algkursus;
  • sotsiaalmeedia ehk Facebooki koolitus;
  • tehniline e-poe tegemine vabavaraga OpenCart;
  • kodulehe optimeermine ja veebianalüütika.

Muidugi on tartlastel võimalik tulla Tallinnasse, sest seal on koolitused pikemad ja põhjalikumad. Tegelikult on meie Tallinna koolitustel käinud päris palju Tartu inimesi, sest rongiliiklus soosib seda võimalust igati. Pealegi on rongiga tulijal Ülemiste peatusest Eesti Ettevõtluskõrgkoolini 200 meetrit.

Tasuta konsultatsioon

Lõpetuseks on meil hea meel teile teatada, et sellest poolaastat saavad kõik meie koolitustel käinud tulla kord kuus tasuta konsultatsioonile. Enne konsultatsioonile tulekut saada oma küsimused ja kohale tulles saad kiirelt oma probleemid lahendatud.
Seda võimalust on väga aktiivselt ära kasutanud ettevõtjad ja see on igati positiivne, kui soovitakse oma veebilehe teemadega ise hakkama saada.
Praegu on veel mõned vabad kohad Alustava ettevõtja koolitusele, kus teemadeks on internetiturundus ja veebilehe tegemine.
Soovime teile ilusat suve ja kohtume koolitusel!