Kui koolitusel õpime kõigepealt WordPressi ja seejärel Joomlat, siis alati tekib küsimus, et miks Joomla sisuhaldustarvaral pole mugavat lisade lisamise võimalust? Siiani olen öelnud, et uues versioonis peaks see võimalus saabuma ja kohal ta ongi  🙂

Install from Web on uus Joomla 3.2 võimalus, mis pakub erinevate komponentide, moodulite ja pluginate lisamist otse veebist. JED ehk Joomla Extensions Directory on kõikide Joomla lisade kodu, mis asub aadressil http://extensions.joomla.org/ ja on nüüd integreeritud Su veebilehe admistreerimise keskkonda. Endiselt saab ka juba alla laetud lisasid ülesse laadida või etteantud kaustast või aadressilt paigaldada. Aga kindlasti mugavam on kasutada Install from Web võimalust.

Joomla 3.2 - uus lisade installeerimine

Kui lood uut veebilehte, siis tee seda Joomla 3.2 versioonile. Kui oled Joomla 2.5 veebilehe omanik ja oma kodulehega rahul, siis uuendada pole veel vaja. Joomla 2.5 on toetatud kuni 31. detsember 2014, aga kui oled Joomla 1.5 veebilehe omanik, siis uuenda kindlasti oma veebilehte. Kui vajad abi, siis kirjuta.