Alates 2015 aasta jaanuarist lisanduvad kodulehe koolituste kalendrisse uued internetiturunduse koolitused.

Google AdWords, HTML/CSS, Crazy Egg, Artisteer, Google Analytics ja muud Google tööriistad.

Internetiturunduse koolitused

Teengi siinkohal põgusa tutvustuse iga koolituse kohta juhuks, kui sulle on mõni neist teemadest vähem tuntud. Olgu lisatud, et enamus neist on turunduse tööriistad.

Uued internetiturunduse koolitused 2015

Kuni tänaseni on meie populaarseim koolitus olnud internetiturunduse koolituse täispakett, mis kestis kokku 8 päeva, kuid sellele oleme plaaninud lisa. Tulemas on siis juurde tegelikult 5 uut koolitust, mille me oleme koondanud ühise nimetaja alla internetiturunduse jätkukoolitus ja see sisaldab järgmist.

1. Crazy Egg`i ja Google Analytics koolitus (1 päev)

Hull muna ehk Crazy Egg on tööriist, mis näitab sulle visuaalselt millised osad sinu veebilehest saavad külastaja tähelepanu ja mis mitte. Mida see teadmine sulle annab?

Väga lihtsalt öelduna võimaldab Crazy Egg sul aru saada:

  • kuhu tuleb lisada olulist infot;
  • kust tuleb võtta infot vähemaks;
  • kus tuleb huvitavamalt kirjutada ning
  • kuhu lisada oma tegevusele suunav call-to-action nupp.

Crazy Egg on tasuline tarkvara ja kõige lihtsam litsents maksab kuus 9 dollarit. Saad seda proovida 30 päeva tasuta, kuid kui oled omal naha tunda saanud kui väärt tööriist see on, siis pole see hind saadud kasuga võrreldav.

Teine pool päevast on Google Analytics koolitus, kus peamisteks teemadeks on veebilehe A/B testimine ja conversion rate`i kasvatamine. Seal räägime testimise planeerimisest ja seame praktiliselt üles ühe ekperimendi.

2. Google Adwords koolitus (1 päev)

Värske Google AdWords koolitus on mõeldud neile, kes on selle reklaamitööriistaga vähe kokku puutunud ja tahavad vältida mõttetut raha põletamist. AdWords võib olla ülimalt efektiivne veebiliikluse kasvataja ja kiire raha teenimise tööriist, kuid kui sa ei tea, kuidas Adwords töötab, siis on ta äärmiselt karm “reklaamiraha põletaja”.

Koolitus keskendub otsingumootoris tehtavale reklaamile ja fookus on praktilisel tegevusel ning teoorias peatume vaid kõige olulisemal.

3. HTML ja CSS koolitus algajatele (1 päev)

Kui sinu amet on veebispetsialist või oled 9 ametiga Hunt Kriimsilmast internetiturundaja, kes kannab hoolt nii kodulehe, Facebooki fännilehe, uudiskirjade ja maandumislehtede eest, siis läheb sul kindlasti tarvis lihtsamaid HTML-i ja CSS-i oskusi.

HTML ja CSS koolitus algajale õpetab sulle puust ja punaselt, kuidas lihtsamate asjadega ise hakkama saada. Tõsi, algajale on see ehk alguse veidi keeruline, kuid peale koolitust saad ka abi.

4. Veebidisaini tarkvara Artisteer koolitus (1 päev)

Artisteeri loojad nimetavad seda tarkvara revolutsiooniks veebidisainis, kuid sisuliselt on tegu programmiga, millega võid luua ise kodulehe kujundusi otsast lõpuni.

Märkimisväärne on see, et sul ei pea kodulehe kujunduse loomiseks olema oskusi HTML-st ja CSS-st. Pigem meenutab see Microsofti tekstitöötluse programmi Word, mistõttu on seda lihtne ja intuitiivne kasutada.

Kui sul on veidi kätt või tahtmist Artisteeriga möllata, siis hea harjutamise ja ajaga võid saada tulemusi, mis sind ennastki võivad üllatada. Artisteeri koolitus sisaldab ka tarkvara litsentsi.

5. Google tööriistad ettevõtjale (1päev)

Meie internetiturunduse koolitused saavad head täiendust Google tööriistade koolitustega.

Google Plus ettevõttele

Olles oma ettevõttega Google Plussis, olete paremini leitav nii Google otsingumootorites, kui Google Mapis. Saate oma klientidega teha videokõnesid Hangoutsis, lugeda arvustusi teie firma kohta ja palju muud huvitavat. See kõik sulle on tasuta.

Google Alert

Ülimalt lihte tööriist võimaldab sul olla pidevalt kursis, mida sinu kohta või sinu konkurentide kohta internetis räägitakse. Google Alert saadab soovi korral sinu e-mailile teate kui kuskil on kasutatud sind huvitavaid märksõnasid.

Google Drive pilveteenus

Hoia enda dokumendid pilves ehk saad nendele ligi ükskõik kus olles ja mistahes seadmes. Google Drive võimaldab sul laadida ja hoiustada kuni 15 GB andmeid (pildid, videod, Word, Excel jmt formaadid) tasuta.

Gmail

Selleks, et tasuta Google tooteid kasutada peab sul olema Google konto ja sellega kaasneb Gmaili aadress omamine. Gmailis on sul mailihaldus tehtud väga mugavaks. Loe oma e-kirju probleemivabalt nutitelefonis ning halda oma kontakte süsteemsemalt.

Lõpetuseks

Kodulehe Koolituste internetiturunduse koolitused saavad uut ja värsked täiendust, millest saab kasu olema igaühele. Olgu lõpetuseks lisatud, et meie areneme ja saame paremaks koos sinuga ning ootame uusi koolitusi põnevusega.

NB! Juba on avatud registreerumine uutele koolitusele. Mine vali endale varakult vajalikud internetiturunduse koolitused, sest meie koolitusgrupid on vaid 8 osalejaga.