Taas on algamas ettevõtluskoolitus alustavale ettevõtjale, kus praktilisteks teemadeks on kodulehe tegemine ja internetiturundus. Koolitus on peagi ukse ees ja vabu kohti on veel mõned jäänud.

Ettevõtluskoolitus alustavale e-turunduajale sisaldab teemasid

1. Internetis turundamine ja strateegia koostamine
2. Kodulehe lähteülesande koostamine
3. Oma kodulehe tegemine Joomlaga
4. Kodulehe optimeerimine ja veebianalüütika
5. Fototöötlus programmiga Gimp

Koolitus tuleb intensiivne ja nõuab sinult pingutust

Iga alustav ettevõtja, kes soovib teenida lisatulu läbi interneti, peab sellele koolitusele tulles tegema head kodutööd ning töötama kogu koolituse vältel aktiivselt kaasa. Loomulikult on meil kõigil omad kohustused ja pere ning töid-tegemisi kuhjaga, kuid koolitusele tulles ja parima tulemuse nimel tuleb end fokusseerida 6 töökaks nädalaks.

Mida saaksid enne koolitust ette valmistada?

  • Peaksid oskama kirjeldada rohkem kui 7 lausega oma sihtgruppi, sinu pakutavast tekkivat väärtust klientidele, sinu ettevõtte/toote/teenuse unikaalsust võrreldes samalaadsetega.
  • Oskama tuua välja konkurentide tugevusi ja nõrkusi sh kodulehel.
  • Mida külastajad peavad teie kodulehel tegema ning millist sisu tulevad teie potentsiaalsed kliendid teie lehelt otsima.
  • Millised on teie olulisemad teemad/märksõnad, millega ootate uusi külastajaid oma kodulehele ning mis võiks olla avalehe peamenüü lingid ning avalehel sinu poolt enim soovitud tegevus, mida külastajad peaksid tegema.

Kui sul on läbitud eelnevalt alustava ettevõtja baaskoolitus, siis palun võta kaasa oma äriplaan, pilte näiteks kontaktisikutest, toodetest-teenustest ja veebilehel sobiva meeleolu loomise pildid.

Ettevõtluskoolitus e-turundajale sisaldab ka kodutööd – palun planeerige omale aega teha koduseid töid. Parima tulemuse saab siis kui ise kaasa töötate ja küsite. (Küsimine näitab huvi tundmist ja huvi on kõige aluseks).

Me saame sinuga kokku üks kord nädalas ja nii 6 nädalat järjest, kus me eeldame, et töötad meie kuni 8-liikmelises grupis aktiivselt kaasa, mille tulemusena võiks sul valmida:

  • internetiturunduse strateegia;
  • veebilehe lähteülesanne;
  • oma veebileht.

Vaata, mida täpselt sisaldab ettevõtluskoolitus e-turundajale ning registreeru kohe, sest kohti on veel vaid mõnele osalejale.
Kohtume koolitusel.